Forum > Dyskusje wokół kawy

Kącik kawowy - inspiracje

(1/27) > >>

flexooo:
Z racji, że moje kawowe królestwo mieści się obecnie w kilku kartonach szukam inspiracji na kącik kawowy.
Fajnie byłoby obejrzeć Wasze lub takie, które przeglądając internet zrobiły na Was największe wrażenie. Chciałbym mieć miejsce na ekspres + młynek i ewentualnie młyn do alternatyw, a w dodatku alternatywy, filiżanki w zasięgu ręki i miejsce na niezbędne akcesoria ;)
Przeglądałem ostatnio dedykowane szafki/stoliki pod ekspresy, ale..... nie mogę się na nic zdecydować :)

Fux:
Ile masz wolnego miejsca, jak daleko do wody, kanalizacji, budżet?

Maciej1:
Mój widziałeś ale tak to wygląda obecnie, bo soki tez muszą być codziennie dla równowagi.



Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Olak:
Mój już gdzieś pokazywałam...
Ale ja to jestem cienka w uszach. ;)

flexooo:
Mam wolną głębokość około 60cm, a na szerokości będzie do 2 metrów, do wody i odpływu mam jakiś 1 - 1,5 metra, gdzieś po drodze chcę rzucić osmozę lub inne filtry (choć na tym jeszcze się zbytnio nie znam-póki co korzystam z wbudowanego zbiornika + woda z brity). Budżet to sprawa elastyczna, choć jeśli już to wolałbym inwestować w coś co łatwo później zaadoptować w innym pomieszczeniu. Mogę dodać tylko, że to nie będzie kuchnia, a takie "przejście" między kuchnią a salonem..

@Maciej1 Twój mniej więcej pamiętałem, ale widzę, że jakiś nowy tamper przybył :) Patent z wieszakami na filiżanki mi się podoba.

Dodam tylko, że u mnie za ekspresem będzie okno, więc miejsce na ewentualne półki tylko po jednej stronie - czyli szerokość max 60cm, reszta albo na blacie albo pod ekspresem..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej