Autor Wątek: coffeeitalia  (Przeczytany 14951 razy)

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Październik 2019, 22:06:04 »
Kupowałem w tym sklepie, kiedy jeszcze nie było polskiego oddziału i dobrze go wspominam. Fakt, że na polskim rynku było wtedy krucho z towarem i ceny także niesympatyczne.

Offline Fuła

  • Wiadomości: 5
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Listopad 2022, 23:08:14 »
potwierdzam negatywne opinie. Niestety, kupiłam Oscara II w Coffe Italia - zepsuł się przed upływem roku. będę prosić o pomoc w innym wątku. Tymczasem - szczerze odradzam, bo gdyby ktoś mi napisał przed zakupem, że tak będzie, nie popełniłabym tego błędu - brak pomocy, brak serwis, brak telefonu, który ktoś odbierze - tylko filmiki z youtube'a. Jestem teraz w dużym kłopocie...

Offline Markoni Mężczyzna

  • Wiadomości: 57
  • Ekspres: La Peppina, Aeropress, Pa Pavoni,VBM Super Digital
  • Młynek: Casadio, Zassenhaus
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Maj 2023, 15:08:52 »
Jakby ktoś chciał zaryzykować to na polskiej stronie można w dobrej cenie zakupić  "Crem One Dual Boiler PID WT/WC". Cena jest pomylona z modelem " Crem One H/X PID WT/WC". Porównałem na zagranicznych odpowiednikach strony.
Wysłałem emaila z zapytaniem czy ten model to na pewno dual boiler i otrzymałem po tygodniu odpowiedź twierdzącą. Więc przy odrobinie szczęścia może się okazać, że za ok.6700 można kupić dobry model DB.
Żeby stara przyjaźń nie rdzewiała należy ja nasączać kawą lub/i alkoholem.

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1045
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Maj 2023, 00:53:48 »
No pewnie, że ceny atrakcyjne, a co z serwisem po zakupie?

Crem lepiej kupić u @Janusz i nie martwić  się o przyszłość. Polecam sprawdzonych sprzedawców.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Maj 2023, 12:14:38 »
Oficjalna cena ekspresu CREM 2B DUAL (nr kat. CREM8092) wg aktualnego cennika firmy WELBILT to 2238,00 EUR co daje po przeliczeniu ok. 10071,00 PLN. To by oznaczało, że sprzedają ten ekspres z rabatem 33% od ceny oficjalnej. W poprzednim cenniku z sierpnia 2022 r cena była 1935,00 EUR. Podejrzewam, że nie odświeżyli sobie cen na stronie sklepu i stosują do przeliczeń stare, nieaktualne już ceny. Ich sprawa.
Jakby ktoś z Forumowiczów był zainteresowany którymś z modeli ekspresów CREM to zapraszam do kontaktu. Na pewno zrobimy satysfakcjonującą ofertę. :)
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Wrzesień 2023, 10:43:44 »
Chciałbym odświeżyć trochę wątek. Ktoś coś kupował w ostatnim czasie? Przymierzam się do Oscara Mood. Cena absurdalnie niska. Pewnie z nikim w Polsce nie wynegocjuję nawet zbliżonej. Kawa.pl (dystrybutor retail NS) ma po 7500... Swoją drogą patrząc na ceny w europie (+- 1200€), to mie wiem dlaczego u nas tak wysoko wycenia się ten ekspres. Jakaś pomyłka. Jak tu człowiek ma wspierać polskich dystrybutorów?
Liczę się z tym, że serwis we własnym zakresie. Przy Oscarze II wszystko robię sam. Chyba nie ma prostszej maszyny ...
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2023, 11:12:14 wysłana przez Swider21 »

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1045
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Wrzesień 2023, 16:33:30 »
Jak okaże się, że ekspres będzie miał wadę, a gwarancji nie masz..

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Wrzesień 2023, 16:51:51 »
Jak okaże się, że ekspres będzie miał wadę, a gwarancji nie masz..

To skrajny przypadek (mało prawdopodobny), w którym odsyłam.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5216
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Wrzesień 2023, 16:53:13 »
Lepiej poczytaj, jak ta firma funkcjonuje.
》tertium non datur《

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Wrzesień 2023, 17:12:07 »
Lepiej poczytaj, jak ta firma funkcjonuje.
Funkcjonuje jako legalny sprzedawca, wg. prawa UE. Tyle że w innym kraju. Z tego co widzę to nie jest krzak. Zastanawia mnie przy tej okazji czy oferują sprzęt po cenach dumpingowych czy nasi dystrybutorzy mają tak zawyżone marże...

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1045
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Wrzesień 2023, 19:59:08 »
Kupuj, kupuj, zdasz nam relację

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: coffeeitalia
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Wrzesień 2023, 20:16:48 »
Kupuj, kupuj, zdasz nam relację
Rozważam. Akurat tak się składa, że ja i kilka osób z tego forum stało się posiadaczami Oscara II zamawianego z Caffe Lab z Włoch za 2100 zł ;) Więc akurat ścieżka przerobiona i nie wydaje się taka egzotyczna jak na ekspres dla celów konsumenckich.
Ale poczekam jeszcze na odpowiedź z polskich źródeł jaką są w stanie cenę zrobić.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi