Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 171648 razy)

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1026
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #615 dnia: 16 Maj 2023, 13:17:25 »
Trzymamy zatem kciuki i czekamy na ewentualne info  :brawa:

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #616 dnia: 18 Maj 2023, 11:35:03 »
Pojawiła się taka oto ciekawostka na rynku  8) Powiem Wam, że jestem świeżo po kawie z tego cuda i mam pozytywne odczucia  kawka
https://www.konesso.pl/product-pol-14886-Ekspres-do-kawy-Jura-ONO-Coffee-Black-EA.html
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Derdi

  • Wiadomości: 84
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #617 dnia: 18 Maj 2023, 14:05:51 »
@Michał Napiszesz coś więcej na temat tego sprzętu, bo dosyć "plastikowo" wygląda  ;)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5287
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #618 dnia: 18 Maj 2023, 15:54:49 »
Pojawiła się taka oto ciekawostka na rynku  8) Powiem Wam, że jestem świeżo po kawie z tego cuda i mam pozytywne odczucia  kawka
https://www.konesso.pl/product-pol-14886-Ekspres-do-kawy-Jura-ONO-Coffee-Black-EA.html
Ręczny młynek premium + świeża i dobra kawa + trochę wiedzy ogólnokawowej i możliwe, że dałoby się wyciągnąć z tego ekspresu najlepszą kawkę z automatu.
》tertium non datur《

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1951
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #619 dnia: 18 Maj 2023, 16:29:57 »
Natrafiłem na filmiki i z lenistwa kupiłbym od ręki ale jak dla mnie to te parametry są za małe.

Regulowana jednostka zaparzająca   7-14 g

Ja espresso pijam z 22g ziaren..

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline Matius22

  • Wiadomości: 452
  • Ekspres: Linea Mini, chemex, V60
  • Młynek: DF83, Fellow Ode 2, Timemore C3, piecyk Kaffelogic Nano 7
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #620 dnia: 18 Maj 2023, 17:02:06 »
Natrafiłem na filmiki i z lenistwa kupiłbym od ręki ale jak dla mnie to te parametry są za małe.

Regulowana jednostka zaparzająca   7-14 g

Ja espresso pijam z 22g ziaren..

Jka

To zrobisz dwa z 11 gram i będzie się zgadzać 😎😂
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1951
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #621 dnia: 18 Maj 2023, 17:26:39 »
To zrobisz dwa z 11 gram

O tym nie pomyślałem, nic pogadam z lekarzem by mi zalecił mniejsze dawki kofeiny i już będzie pretekst do kupienia :)

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #622 dnia: 18 Maj 2023, 19:47:43 »
W przyszłym tygodniu postaram się mu bliżej przyjrzeć i napisać coś więcej na jego temat. Dziś tylko zdążyłem wyjąć go z pudełka i zaparzyć dwie kawy  [emoji38]
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Qlerka

  • Wiadomości: 4
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #623 dnia: 22 Maj 2023, 13:39:57 »
W przyszłym tygodniu postaram się mu bliżej przyjrzeć i napisać coś więcej na jego temat. Dziś tylko zdążyłem wyjąć go z pudełka i zaparzyć dwie kawy  [emoji38]

Czekam na bardziej szczegółową informację. Przymierzałam się do zakupu Jury E6 (EB), a tu taka nowość się pojawiła w atrakcyjnej cenie. Myślę, że jeżeli smak espresso będzie porównywalny to chętnie kupię.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #624 dnia: 23 Maj 2023, 08:23:46 »
Smak espresso jak najbardziej jest porównywalny, wiele zależy od tego jakiej kawy użyjemy, jak ją zmielimy i ile wsypiemy. Ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne, ale jeszcze nie pokuszę się o jakąś szczegółową recenzję.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Matius22

  • Wiadomości: 452
  • Ekspres: Linea Mini, chemex, V60
  • Młynek: DF83, Fellow Ode 2, Timemore C3, piecyk Kaffelogic Nano 7
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #625 dnia: 09 Czerwiec 2023, 10:54:11 »
@Michał Macie może jakieś ręczne młynki do potestowania które sprawdzą się pod espresso? :)
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #626 dnia: 09 Czerwiec 2023, 12:45:32 »
Coś się znajdzie  8) Fiorenzato Pietro jest na testach u kolejnej już osoby i za około2 tygodnie wraca  kawka
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Kawko

  • Wiadomości: 116
  • Ekspres: Kawiarka, tygielek, phin, AeroPress, V60, french press, Gabi Master A, OXO Good Grips, Kalita Caffe Uno, Kalita Wave, Clever Dripper
  • Młynek: Severin KM3873, MYM54
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #627 dnia: 10 Czerwiec 2023, 00:20:55 »
Czy macie też może ekspresy kolbowe, które krążą po domach? ;)

Offline Qlerka

  • Wiadomości: 4
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #628 dnia: 17 Lipiec 2023, 22:33:28 »
Smak espresso jak najbardziej jest porównywalny, wiele zależy od tego jakiej kawy użyjemy, jak ją zmielimy i ile wsypiemy. Ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne, ale jeszcze nie pokuszę się o jakąś szczegółową recenzję.

Czy już mogę prosić o bardziej szczegółową recenzję?

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1061
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #629 dnia: 18 Lipiec 2023, 08:15:46 »
Mam ekspres pod ręką więc daj znać co najbardziej Cię interesuje :)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi