Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10 Next
1
Zakupy grupowe / Odp: Pesado HE - Zakup Grupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez korea83 dnia Dzisiaj o 10:48:48 »
No to sitko już u mnie. Do npf-a od bianki pasuje tak, że z początku miałem mały zawał ;) Jest ciasno i przez inaczej wyprofilowany rant sitko całość daje dziwne wrażenie, że coś jest nie tak.
2
Młynki / Odp: Fiorenzato AllGround Sense
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Boby_brown dnia Dzisiaj o 10:37:11 »
 [ Invalid Attachment ]  [ Invalid Attachment ]
Dotarł  :) Cały na biało  [emoji38]
3
Młynki / Odp: Fiorenzato AllGround Sense
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mader dnia Dzisiaj o 10:31:54 »
Polecamy @El Espreesso
Mają jeszcze do tego dobrą kawkę :)
4
Ekspresy dźwigniowe / Odp: Kazak Rota - kompaktowy ekspres do kawy.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Valerii dnia Dzisiaj o 10:19:42 »
Jeśli zaistniała taka sytuacja, należy zdemontować siatkę prysznicową i sprawdzić zawór.

Na filmike demontaż prysznica.


5
Młynki / Odp: Fiorenzato AllGround Sense
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Artisz dnia Dzisiaj o 10:03:14 »
Racja, bardzo fajny domowy młynek i o dziwo w Polsce dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, nie widziałem nigdzie lepszej. ;)
6
Ekspresy kolbowe / Odp: CREM ONE 2B R-LFPP DUAL - tej pompy prawie nie słychać...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Artisz dnia Dzisiaj o 09:52:19 »
No więc o to mi chodziło że nie jest to takie proste żeby zrobić to dokładnie raz a później powtarzać identycznie to jeszcze trudniejsza sprawa i zabawa raczej tylko dla najbardziej wytrwałych. Co innego jak zaprogramujesz profil a później tylko naciskasz guzik i obserwujesz jak ekspres to dokładnie wykonuje i wtedy możesz łatwo wprowadzać zmiany i próbować jak to się przekłada na ekstrakcję i dopasowujesz do swoich preferencji smakowych.
7
Młynki / Odp: Fiorenzato AllGround Sense
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mader dnia Dzisiaj o 09:41:40 »
Widzę, że młynek robi się popularny. W tej cenie z wbudowana wagą i małymi rozmiarami trudno o coś lepszego. Dodatkowo jest cichy.

Ostatnio sprawdzilem jak retencja. Wyjąłem ten dziubek magnetyczny i pędzelkiem starałem się wszystko wyciągnąć i wyszło 0,8g. Bez zdejmowania żaren bo tego rano nie robię.
8
Ekspresy kolbowe / Odp: La Pavoni Cellini LPSCCC01EU (HX) jako następca Bezzera BZ09 (SB)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Janusz dnia Dzisiaj o 09:34:13 »
Od ręki mamy ekspres BELLEZZA Bellona - DB w dobrej cenie. A do kompletu młynek Piccola 60 też od BELLEZZA.
9
Ekspresy kolbowe / Odp: CREM ONE 2B R-LFPP DUAL - tej pompy prawie nie słychać...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cpu dnia Dzisiaj o 09:20:16 »
Zgadzam sie ze jest trudniej, ale nie jest tak ze sie nie da chociaz trzeba do tego dodatkowo miec czujnik cisnienia z rejstracja -> Smart Espresso Profiler / Pressensor no i optymalnie wage z bluetooth zeby flow rate miec. Minus tego pakietu to a) koszty dodatkowe b) zmiana kawy = pare shotow zeby dopasowac przemial. Takze kto co lubi, ale samo wioslo bez zadnej rejstracji cisnienia real time to sprawdza sie w ratowaniu shota co najwyzej.
10
Młynki / Odp: Kinu M47
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jenot dnia Dzisiaj o 07:53:47 »
Pod espresso - nie mam nawet sprzętu pod przelewy (poza aeropressem w robocie, ale dawno nie używałem).
Strony: [1] 2 3 ... 10 Next


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi