Autor Wątek: Wyjaśnienie nieetycznej sytuacji  (Przeczytany 4980 razy)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6196
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Wyjaśnienie nieetycznej sytuacji
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Czerwiec 2019, 18:57:09 »
Pobierznie przejrzałem i taka nasunęła mi się konkluzja: nieważne, że ktoś czyta Pan @wasku prywatne maile @Piszę bzdury-a prawdopodobnie za zgodą kogoś z administracji forum WOK-a, ważne, żeby mi przywalić!
Chyba mało kto takie wnioski wyciągnął. Wszystko jest możliwe, ponoć nawet telepatia, jednak warto rozważyć wpierw prostsze rozwiązania. Przykładowo istnieje też życie i formy komunikacji poza postami publikowanymi na forum.

Jeśli ma się obawy o szpiegostwo, to pozostaje rozważenie pozbycia się urządzeń elektronicznych i/lub zamieszkanie w dziczy.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2986
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Wyjaśnienie nieetycznej sytuacji
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Czerwiec 2019, 19:16:13 »
Dopiero wróciłem z trasy
Dopiero teraz mam chwilę, aby zapytać Ciebie o jednoznaczne wskazanie, kiedy, gdzie, jak, w jaki sposób, ktoś wszedł w możliwość wglądu w korespondencję mailową.
Data, czas, treść, etc.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Wyjaśnienie nieetycznej sytuacji
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Czerwiec 2019, 20:34:47 »
@WS, dlaczego usiłujesz rozwodnić oczywistą i karygodną winę Pana @wasku i wybielić jego bardzo brzydki czyn? Odpowiedz, dlaczego tak irracjonalnie postępowujesz, bo ja się domyślam, ale masz szansę się wytłumaczyć, dlaczego kryjesz niegodziwca?

Weź mnie nie rozmieszaj. To ty donosami chcesz przykryć sprawę powracania zbanowanych trolli na forum. Ale ten problem jest irytujący i trwa na tyle długo, że w końcu trzeba go rozwiązać. Ja mam miękkie serce, dlatego łagodniej potraktowałbym tych, którzy powracają z tym samym nickiem. A dla przemalowańców - szlaban długotrwały. Jak ktoś był pięć razy głupi, to za szóstym mądry nie będzie. Możesz na mnie donieść za to stwierdzenie, jeżeli Cię obraża. Oczywiście proponowane prawo nie działa wstecz, tylko od momentu wprowadzenia.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2986
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Wyjaśnienie nieetycznej sytuacji
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Czerwiec 2019, 20:46:58 »
DOŚĆ.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi