Forum > Młynki

Młynek DF64 - do SD (podobny do...?)

(1/203) > >>

Janusz:
W trakcie pierwszego kontaktu z producentem młynków ZF64W "grind-by-weight" zapytałem się czy mają oni w planach produkcyjnych młynki domowego użytku ale z żarnami 64 mm i dostosowane do metody SD. Odpowiedź była wówczas - tak, pracujemy nad takimi młynkami i niebawem się pojawią. Trzymałem to do tej pory w tajemnicy ale pojutrze mamy już czerwiec a produkcja tych młynków ma właśnie ruszyć w czerwcu. Zainteresowany byłem takim rozwiązaniem także pod względem kolorystycznym, z myślą o dopasowaniu młynków do kolorystyki ekspresów DREAM. Z przyjemnością więc informuję, że niebawem będziemy mieć w swojej ofercie młynki DF64. Na początek w ograniczonej kolorystyce ale myślę że z czasem będziemy rozszerzali ilość dostępnych kolorów.
Młynki te to domowego użytku młynki o charakterystyczny, pochyłym kształcie przypominające nieco znane młynki Niche Zero. Ale dla odmiany wyposażone w płaskie żarna 64 mm produkcji włoskiej firmy ITALMILL. Opcjonalnie mogą to być żarna tytanowe. Konstrukcja młynka zapewnia minimalną retencję a opcjonalne wyposażenie w hopper w kształcie harmonijki umożliwia wydmuchnięcie resztek kawy z komory mielenia. Młynki te będą wyposażone w jednofazowy, asynchroniczny silnik o mocy 250W, obrotach 1400 obr/min. Według producenta hałas ma nie przekraczać 40dB. Młynki wyposażone będą w uchwyt portafiltra zapewniający stabilne trzymanie portafiltrów o średnicy sitek 58 mm jak również 57 mm. Młynki nie posiadają programowania dozy. Mają klasyczny, stalowy przełącznik Włącz / Wyłącz. Prostota konstrukcji ma zapewnić długą żywotność młynka przy jednoczesnej wysokiej jakości mielenia.
Specyfikacja:
- moc: 250W
- napięcie: 230-240V / 50Hz
- żarna: płaskie 64 mm, opcjonalnie tytanowe
- pojemność hoppera: 40g
- wymiary: szerokość 230 x głębokość 225 x wysokość 300 mm
- hałas: 40 dB
Poniżej zdjęcia z katalogu.
Młynek DF64 - do SD (podobny do...?)
Młynek DF64 - do SD (podobny do...?)
Młynek DF64 - do SD (podobny do...?)
Młynek DF64 - do SD (podobny do...?)
Pewnie chcielibyście znać cenę tych młynków ? Cena oficjalna będzie 1490,00 PLN brutto. I w cenie tej będą żarna tytanowe oraz mini hopper - harmonijka. Podobnie jak w przypadku młynków ZF64W dla pierwszych zamawiających będzie specjalna cena promocyjna.



krystians:
Toż to jakiś metafizyczny szlifierek zadziorków "1. All mental components" :D kocham te teksty Azjatów, a najlepsze są tłumaczone automatycznie.
Na tych zdjęciach ładny jak noc, ale może mieli równo? Za tę cenę można sporo wybaczyć jeśli dobrze robi robotę i o miskę ryżu nie woła.

Janusz:
Też się z tego ucieszyłem. :)

krystians:
@Janusz czy producenci są teraz skorzy podawać z czego i z jaką precyzją są wykonane elementy mocujące żarna?

Janusz:
Jak na razie nie pytałem się o to. Trwają obecnie końcowe testy. Jak się zakończą to zapytam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej