Autor Wątek: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF  (Przeczytany 7955 razy)

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Październik 2019, 10:04:25 »
Po pierwsze to na Forum sobie nie Panujemy. Wychodzimy tu z założenia, że wszyscy jesteśmy tu kolegami i ...traktujemy się z nawzajem z szacunkiem ale i po koleżeńsku.
Po drugie to nie rozruszałeś mnie bo wszyscy tu wiedzą że na wszelkie zapytania,  problemy odpowiadam natychmiast. Nawet późnym wieczorem.  O ile tylko mogę i mam na to czas. Fakt jest natomiast taki, że zająłeś mi ok. 2h wczoraj wieczorem. Czas który mógłbym poświęcić innym oczekującym na odpowiedź klientom lub po prostu na wypoczynek. Lekcji żadnych nie potrzebuję bo przeżyłem ich już wiele i swój wiek też mam. Wszystkich bez wyjątku klientów traktuję poważnie. Zarówno przed jak i po sprzedaży. O czym wielu się przekonało. Niektórym osobom jednak brakuje empatii, zrozumienia i niekiedy ich e-maile nie zasługują na odpowiedzi...
Tobie natomiast radzę wczytać się w moją odpowiedź powyżej i zastanowić się czy określenia jakie rzucałeś w stosunku do mnie w mailu z dnia 17.10. były aby na pewno zasadne.
Tłoczka do samodzielnej wymiany nie dostaniesz ponieważ mam obawy czy jesteś w stanie należycie wykonać jego wymianę. Jeśli coś się nie uda to może znów napiszesz że to moja wina. Lepiej więc będzie jak zrobi to serwis. Żałuję, że od razu się na to nie zdecydowaliśmy. Szkoda mi było ekspresu który z braku kartonu mógł w transporcie ulec uszkodzeniu i szkoda mi było klienta który pozbawiony byłby możliwości wykonywania kawy przez kilka dni. I pod tym względem zgoda - jest to kolejna lekcja na przyszłość. Ostatnie Twoje zdanie jest nie do końca zgodne z tym co Ci napisałem i sugeruje moją złą wolę. Czy mógłbyś dokładnie zacytować to co Ci napisałem ?
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Październik 2019, 10:29:42 »
Ja doskonale Janusza i jego potrzeby naprawy ekspresu w siedzibie firmy przez ich serwisanta.

Ba, jak kupowałem używkę z allegro, która była cały czas serwisowana w Łodzi, zadzwoniłem do Janusza i... dostałem nie dość, że informację na temat sprzętu to jeszcze o jego mankamencie i tego jak to może się zachowywać w przyszłości.

Offline Bacek

  • Wiadomości: 1591
  • Ekspres: Sage BES920, Aeropress, Phin
  • Młynek: F4E
Odp: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Październik 2019, 10:36:40 »
A ja proponował bym zawiesić publiczną wymianę wzajemnej korespondencji do czasu zakończenia sprawy lub ew jej zbyt długiego przeciągnięcia. Logiczne jest że za przesyłkę odpowiada kurier (no chyba że nie została dobrze zapakowana). Liczy się przecież sposób załatwienia sprawy a nie eskalowanie emocji. Oryginalny post wywołał reakcję sprzedawcy i myślę że tyle nam na razie wystarczy.

Offline Jellyeater

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: Acaso Dream PID
  • Młynek: Niche Zero, Zassenhaus Santiago
Odp: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Październik 2019, 11:53:42 »
Z miesiąc temu wysłałem mojego dream PiD na naprawę wyświetlacza. Wrócił po kilku dniach cały i zdrowy. Odpowiedź na zgłoszenie dostałem telefonicznie, pomimo iż wysłałem je tylko przez wiadomość tutaj na forum. Gdybym kupował kolejny ekspres to jak najbardziej znowu w AVIN.

Przykre, że ekspresy bywają zawodne, cieszy, że producent wyciąga wnioski i je naprawia lepszymi podzespołami. Z czasem osiągną doskonałość. ;-)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Problem z serwisem ASCASO STEEL UNO PROF
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Październik 2019, 12:51:04 »
Przykre, że ekspresy bywają zawodne
Wszystko bywa zawodne w tych czasach ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi