Forum > Młynki

Wybór młynka do 150 zl

(1/5) > >>

Dennrlay:
Witam, poszukuję żarnowego młynka recznego. Zastanawiam się pomiędzy Rhinowares, Hario Mini Mill a młynkiem ze sklepu DUKA (który ma podobną regulacje grubości jak młynek handgrund jednak odrzuca mnie od niego zupełny brak opinii)
Czy możecie pomóc w wyborze? Dziekuje.
Młynek DUKA na zdjeciu

mlopus:
A co ma być mielone i w jakim celu ? To pytanie jest bez sensu jeśli nie określasz przeznaczenia i oczekiwań.

Dennrlay:
Kawa i do picia😋 faktycznie nie określiłem 😁 parze głównie w aeropresie i w French pressie. Zależy mi żeby młynek mielił również kawę drobno ponieważ posiadam PRISMO do aeropresu.

mlopus:
Zaryzykuję twierdzenie że Rhino i Hario to podobna jakość przemiału i w obu ceramiczne żarna, Rhino mniej plastikowy więc kawa w pojemniku będzie się mniej elektryzować i nie potłuczesz go. Tego trzeciego nie znam ale trafiają się czasem fajne stare młynki ze stalowym żarnem.

Dennrlay:
No właśnie mam podobne zdanie o Hario i Rhino i miałem nadzieję że ktoś przechyli szalę 😊 w tym z Duki podoba mi się regulacja ponieważ sądzę że będzie precyzyjna ale tak jak Pisałem nie wiem nic o jakości żaren itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej