Forum > Młynki

Graef CM502EU

(1/2) > >>

Doctor500:
Cześć,
używa ktoś młynek  Graef CM502EU? Warty zakupu na początek? Mogę kupić nowy za 300zł. Ewentualnie jaki możecie polecić.

krystians:
Do jakiego to ma być zastosowania? Te niższe modele Graef nie cieszą się dobrymi opiniam wśród kawowych hobbystów, a ten chyba jest dość świeży na rynku, więc może być trudno z wiarygodnymi opiniami.

Doctor500:
Zastanawiam się czy lepiej kupić taki młynek i jakiś ekspres kolbowy z ograniczonym budżetem ( na wszystko koło 1800zł) czy kombo Sage barista SES875BTR.
W domu pijemy więcej kawy z mlekiem ale espresso też się zdarza.

krystians:
Oba młynki są niewysokich lotów, ale chyba jednak lepszy Sage niż Graef tak przynajmniej z opinii ludzi, których znam i używali takich urzadzeń. Tylko opcja 2w1 ekspres z takim sobie młynkiem, to niezbyt dobry wybór. Szczególnie że od młynka więcej zależy niż od ekspresu. Może jakiś używany typu Ascaso i1 i ekspres AVX?

Doctor500:
No właśnie nad ekspresem AVX się zastanawiam. A co do młynków to czekam aż będę miał dostęp do pchlego targu  :) A dziś trafił się ten Graef za ogólnie niezłe pieniądze. mógłbym kupić też dosyć fajny ekspres  Solis Barista Gran Gusto. Nówka ale nie ma pojemnika na wodę. Szukałem po necie i nie mogłem nić trafić. Może ktoś ma używany fanjy młynek?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej