Forum > Młynki

Olympia Moca SD

(1/9) > >>

Jka57:
Olympia Moca SD - to bardzo mały młynek który właśnie sobie kupiłem z nadzieją że to co dostanę w filiżance przewyższy jego gabaryty.
 




Tutaj z moim najmniejszym elektrycznym młynkiem jaki mam.



Cóż na tą chwilę tylko tyle co mogę napisać bo dopiero co go postawiłem na blacie.
Ale tutaj sporo napisano o tym młynku a ja mam nadzieję że z czasem sam coś skrobnę.

https://coffeetime.freeflarum.com/blog/1253-olympia-moca-sd-first-looks-review-november-2022

Jka

krystians:
Uuu, oryginalny sprzęt. Ciekaw jestem jak będzie się sprawdzał. Fajnie że tak mało miejsca zajmuje.

Krzysiek206:
Zgrabnie to wygląda  na blacie  🙂
Zamawiałeś  bezpośrednio u producenta ?

Antonio:
To teraz nie pozostaje nic innego jak kupić Olimpię do zaparzania zmielonej kawy.

Jka57:

--- Cytat: krystians w 28 Luty  2024, 12:39:25 ---Uuu, oryginalny sprzęt.
--- Koniec cytatu ---

Wyszło dosyć zaskakująco :redface: miał być "jankes" a jest europejczyk :lol2:


--- Cytat: krystians w 28 Luty  2024, 12:39:25 --- Fajnie że tak mało miejsca zajmuje.
--- Koniec cytatu ---

Nie spodziewałem się że jest aż taki mały na tle tego co mam.




--- Cytat: krystians w 28 Luty  2024, 12:39:25 ---Ciekaw jestem jak będzie się sprawdzał.
--- Koniec cytatu ---

Też jestem ciekaw pierwszy przemiał za mną ale tutaj bardziej skupiłem się na tym by sobie sprawdzić czy oddał to co wsypałem i jest tak.









--- Cytat: krystians w 28 Luty  2024, 12:39:25 ---Ciekaw jestem jak będzie się sprawdzał.
--- Koniec cytatu ---

Mam napisać po aktorsku czyli po youtubersku :lol2: czy własnymi słowami :taktak:

Wielkość i waga tego młynka w ostatecznym rozrachunku nie musi okazać się zaletą muszę pomyśleć jak go lepiej unieruchomić do podłoża chyba zacznę od większych / twardszych i niższych stopkach (nawet chyba mam takie w szufladzie)
Młynek jest najgłośniejszy z tych co mam a dźwięk jest taki jakby metaliczny nie za bardzo przyjemny dla ucha. Przyjechał ustawiony na grubszym mieleniu będę musiał go sobie skręcać. Mieli chyba bardzo szybko bo te 21g załatwił w takim czasie że po stopera nie zdążyłem sięgnąć :lol2:

Lejek/włącznik z taką zapadnią w środku - fajna sprawa lekko intuicyjnie się to obracając załącza a jednocześnie uwalnia ziarenka które wpadają do środka.



--- Cytat: Krzysiek206 w 28 Luty  2024, 13:04:17 ---Zgrabnie to wygląda  na blacie  🙂

--- Koniec cytatu ---

Może z czasem stworzą duet :buziak:




--- Cytat: Krzysiek206 w 28 Luty  2024, 13:04:17 ---Zamawiałeś  bezpośrednio u producenta ?

--- Koniec cytatu ---

Nie ja to kupiłem z II ręki.


--- Cytat: Antonio w 28 Luty  2024, 13:17:34 ---To teraz nie pozostaje nic innego jak kupić Olimpię do zaparzania zmielonej kawy.

--- Koniec cytatu ---

Jest taki plan ale muszę wpierw sprzedać/oddać komuś z rodziny tą dźwignię La Pavoni co to jej nie używam.

A na teraz wygląda to tak że jak liczyłem że będzie szybko i wygodnie to się przeliczyłem dobrze że mam trochę kaw w zapasie to się pobawię.

Jka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej