Autor Wątek: Problem ze spieniaczem mleka - nowy ekspres  (Przeczytany 880 razy)

Offline twoface

  • Wiadomości: 1
  • Ekspres: Siemens EQ6 Plus S100
Problem ze spieniaczem mleka - nowy ekspres
« dnia: 30 Listopad 2021, 21:09:46 »
Dzień dobry,
dzisiaj zakupiłem nowy ekspres - Siemens EQ6 Plus S100. Wiem że to ekspres nie z górnej półki, ale kierując się bardzo wieloma dobrymi opiniami i ograniczonym budżetem zdecydowałem się na właśnie ten model. Ogólnie ma wszystko co potrzebuję, ale jest jeden problem, na który nie potrafię znaleźć odpowiedzi w internecie.
Przy robieniu kawy ze spienionym mlekiem, przy robieniu piany strasznie pryska i chlapie na około. Ale najciekawsze jest to że jak podniosę pojemnik z mlekiem wyżej tak że poziom mleka w pojemniku jest na równej wysokości albo wyżej niż dysza, z której leci spienione mleko, to przestaje pryskać i leci pianka elegancko ciurkiem.
Wszelkie zanieczyszczenia i zapchania odpadają bo sprzęt jest nowy, zresztą sprawdziłem rurkę i spieniacz i są drożne. Nie wiem dokładnie jak to działa ale czy jest możliwe że jakaś pompka która zasysa mleko jest za słaba? Czy ktoś się z takim czymś spotkał? Czy powinienem to reklamować?  :-(

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi