;

Autor Wątek: [S] Kazak rota z dodatkowym sitkiem - 1100PLN  (Przeczytany 813 razy)

Offline Jedreq Mężczyzna

• Ekspres: Aeropress, Kazak Rota, V60, Origami, Kalita, Ascaso Steel Uno Prof Pid
  • Młynek: Wilfa Svart, Comandante, Niche Zero
[S] Kazak rota z dodatkowym sitkiem - 1100PLN
« dnia: 01 Czerwiec 2021, 10:52:23 »
Witam,

Sprzedam Kazak Rota - pełen zestaw czarny + dodatkowe sitko. Bardzo mało używany. Dodatkowo smar do uszczelek molykote. Sprzedaję ponieważ kupiłem ekspres kolbowy.

Cena 1100 PLN - odbiór osobisty we Wrocławiu. Bywam też czasami w okolicach Poznania i Szczecina

Offline Jedreq Mężczyzna

• Ekspres: Aeropress, Kazak Rota, V60, Origami, Kalita, Ascaso Steel Uno Prof Pid
Odp: [S] Kazak rota z dodatkowym sitkiem - 1050PLN
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2021, 15:55:22 »
Nowa cena - 1050 PLN

Witam,

Sprzedam Kazak Rota - pełen zestaw czarny + dodatkowe sitko. Bardzo mało używany. Dodatkowo smar do uszczelek molykote. Sprzedaję ponieważ kupiłem ekspres kolbowy.

Cena 1100 PLN - odbiór osobisty we Wrocławiu. Bywam też czasami w okolicach Poznania i Szczecina

Offline Jedreq Mężczyzna

Odp: [S] Kazak rota z dodatkowym sitkiem - 1100PLN
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2021, 10:04:47 »
Sprzedane - do archiwum.
Nowa cena - 1050 PLN

Witam,

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi