Autor Wątek: Rocket Apartamento czy przesadzam  (Przeczytany 7170 razy)

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Czerwiec 2021, 18:56:10 »
@krystians
Uważasz dla siebie dzień stracony, jeśli kogoś nie obrazisz, dupy mu nie obsmarujesz, a siebie nie wywyższysz? Czujesz się wtedy z tym lepiej?

Nic takiego, nie zrobił, zwrócił Ci tylko uwagę, że Twój agresywny i mało przyjemny sposób odpisywania, który ponownie i teraz zaprezentowałeś nie powinien mieć miejsca na tym forum. Całkiem słusznie, że się odezwał. Więcej pokory, a mniej wydumanego ego, bowiem wszystko, co Krystians napisał to prawda, historia wiadomości nie kłamie. Zauważ również różnicę w poziomie zwracania komuś uwagi, jak On to zrobił, a jak Ty. Przemyśl.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Czerwiec 2021, 19:05:57 »
Racja, tak napisałem (ale nie, że "się" - czyli że wszyscy nie wyczują). Sam sobie po części przeczę w poszczególnych postach

Się zamotałeś i proszę Cię, nie brnij dalej w ten deseń. Jaki koń jest, każdy widzi, w kwestii sitek, tudzież tamperów. Wczoraj miałem okazję popracować na kiepskich sitkach i tamperze 58mm, bo mój 58,55 nie chciał wejść w ich sitko, pewnie było zdeformowane. Jak bym miał na stałe pracować w tej kawiarnii, od razu bym ten zestaw wyrzucił przez okno, bo kurwicy bym dostał, ale jak widziałem, temu gościowi co robi kawy,  to nie przeszkadzało. Mam rozumieć @Miro Miro , że Tobie też by nie wadziło?!
Twój agresywny i mało przyjemny sposób odpisywania, który ponownie i teraz zaprezentowałeś nie powinien mieć miejsca na tym forum.

@MSL
Masz na myśli ten mój agresywny powyższy komentarz, czy inne?

@Miro Miro
Też uważasz, że mój komentarz odnośnie Twojego wpisu był agresywny?

@MSL
Wiesz, czyj to jest cytat: "Jakże łatwe dla ludzi jest ocenianie innych ludzi. Przykre."
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2021, 20:43:27 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Miro Miro Mężczyzna

  • Wiadomości: 398
  • Ekspres: Kozak Rota 2, kawiarka Giannini Giannina, FP Giannini Infusiera, V60
  • Młynek: Kinu M47 Classic, Comandante MK4
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Czerwiec 2021, 20:49:04 »
Jak to ponoć mawiają Chińczycy: "Z każdej wypowiedzi czegoś można się nauczyć". [emoji38]

Mamy piękny letni wieczór - Peace and love!  :kwiat:  ;)
"Kawa to kawa, powinna być czarna i gorzka jak smar do czołgu".

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Czerwiec 2021, 20:56:19 »
@GostRado

Nie oceniam Ciebie, tylko Twój sposób wypowiedzi na publicznym forum. Nie znam Cię i nie mnie Ciebie czy kogokolwiek innego oceniać. Sposób Twojej wypowiedzi jak i podstawy do tego są takie jak każdy widzi czy może sprawdzić w historii Twoich wiadomości jeśli ma ochotę. Patrzę na to obiektywnie. Bez żadnego "zabarwienia" emocjonalnego... bo ponownie - nie znamy się.

Zamiast zwyczajnie powiedzieć coś w stylu "w porządku, poniosło mnie" i tyle, sprawa zamknięta; to Ty "robisz" z siebie teraz "ofiarę", bo dwie osoby zwróciły Ci uwagę, że odnosisz się do innych nazwijmy to "mało sympatycznie / bez podstaw". Tyle ode mnie w tej kwestii, nie widzę potrzeby ani sensu roztrząsania tego ponad "wymiar".

My tutaj raczej wszyscy jesteśmy pozytywnie do wszystkich nastawieni, w końcu rozmawiamy o kawie, która jest dla nas pasją i przyjemnością.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Czerwiec 2021, 21:00:00 »
@Miro Miro
Dziękuję i przepraszam, jeśli Cię w najmniejszym stopniu uraziłem. Człek coś napisze uważając, że zachwał się w porządku wypowiadając się, a niekoniecznie tak jest. Będę się starał na przyszłość, choć to nie jest łatwe z moim charakterkiem.

@MSL
Przyjąłem.
Tak na marginesie, ten cytat, który przytoczyłem, to Twoje słowa.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2021, 21:05:54 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Piotrek_K Mężczyzna

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: ROCKET Giotto Cronometro V, AeroPress, Drip, Bialetti
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Czerwiec 2021, 21:40:16 »
Chłopaki przestańcie..
Dyskusja o sitkach nie jest tego warta.

Faktem jest że słowo pisane ma tyle interpretacji co osób je czytających


Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6201
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Rocket Apartamento czy przesadzam
« Odpowiedź #51 dnia: 17 Czerwiec 2021, 10:23:37 »
Uważasz dla siebie dzień stracony, jeśli kogoś nie obrazisz, dupy mu nie obsmarujesz, a siebie nie wywyższysz? Czujesz się wtedy z tym lepiej?
To jest bardzo daleko posunięta nadinterpretacja. Zupełnie nie mam takich potrzeb, o których piszesz. Po prostu uważam, że należy tu pewne rzeczy naprostowywać dla wartości merytorycznych. Twoje zachowanie jak dla mnie jest poniżej krytyki, co już wielokrotnie, pod różnymi nickami, udowodniłeś na tym forum.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi