Autor Wątek: Awaria forum na Tapatalku  (Przeczytany 4557 razy)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Awaria forum na Tapatalku
« dnia: 20 Grudzień 2020, 11:26:24 »
Od wczoraj nie ma możliwości przeglądania forum przez Tapatalka. Co gorsze, Tapatalk nie widzi takiego forum jak wszystkookawie.pl  :doh:
Czy coś było ostatnio zmieniane w ustawieniach forum/serwera??
Prośba do administracji aby zajęła się tym problemem :kwiat:

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2020, 11:29:10 »
Jakoś tam działa, tylko wciąż trzeba się logować do forum -- działa tylko przez śledzone wątki chyba.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2020, 17:52:22 »
też zauważyłem, że mnie wylogowało w tapatalku, wpisałem hasło jeszcze raz i działa zupełnie normalnie, tylko że mam na "pulpicie" dodany widged/link bezpośrednio do konkretnego forum, praktycznie nie używam głównej aplikacji. Jak teraz sprawdziłem to faktycznie nie mam takiej pozycji na liście swoich grup, dziwne to ale ważne, że sposób w jaki zazwyczaj go używam działa :)

Offline Makgajwer

  • Wiadomości: 306
  • Ekspres: Sage Bambino Plus, DeLonghi Esam 420.80TB
  • Młynek: Sage BCG600
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2020, 21:48:19 »
Tapatalk rzeczywiście nie widzi forum,  ale z innymi forami też mam podobny problem, więc może to problem programu?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Offline Makgajwer

  • Wiadomości: 306
  • Ekspres: Sage Bambino Plus, DeLonghi Esam 420.80TB
  • Młynek: Sage BCG600
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2020, 12:19:59 »
Już wszytko działa i fora różne widoczne, więc raczej awaria dotyczyła samego programu.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Luty 2021, 13:10:00 »
W ciągu kilkunastu ostatnich dni są bardzo duże problemy lub brak możliwości dostępu do forum z Tapatalka. Czyżby były w ostatnim czasie jakieś działania na forum, które spowodowały taki problem?

Offline Makgajwer

  • Wiadomości: 306
  • Ekspres: Sage Bambino Plus, DeLonghi Esam 420.80TB
  • Młynek: Sage BCG600
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Luty 2021, 14:20:38 »
To raczej wina programu: nie wiadomo dlaczego za każdym razem muszę się logować.  Przez komputer wszystko śmiga.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwiecień 2021, 21:10:57 »
Poniższą wiadomość umieszczam w kilku wątkach - może ktoś z Administratorów wreszcie ją dojrzy.
Otrzymałem dziś poprzez e-mail następującą wiadomość:
"Dzień dobry,
zwracam się z nietypową prośbą w sprawie forum "Wszystko o kawie".
Od kilku tygodni usiłuje się zarejestrować na w/w forum, ale nie dochodzą e-maile aktywacyjne.
Kontakt z administracją forum jest niemożliwy (na stronie forum nigdzie nie znalazłem kontaktu do administracji).
Państwa adres udało mi się namierzyć i stąd prośba.
Czy możecie Państwo umieścić w temacie https://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=513.0 informację o problemach z zalogowaniem (założeniem konta)?
Może dodatkowo wiadomość do Administracji.
Będę ogromnie wdzięczny, ale zrozumiem gdyby brak czasu nie pozwolił na spełnienie mojej prośby.
Pozdrawiam, Marcin"

Od siebie dodam (też po raz kolejny) - nie dochodzą do mnie ŻADNE powiadomienia. Tak o nowych postach jak i o nowych wiadomościach przesyłanych na priv.
Czas coś z tym zrobić. To jest zaprzeczenie sensu działania Forum.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline fortepian777

  • Wiadomości: 5
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maj 2021, 10:01:55 »
Podbijam, na jednej z fejsbukowych kawowych grup poruszono temat problemu z rejestracją (nie dochodzi link aktywacyjny na maila), zgłosiło się kilka osób.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi