Autor Wątek: Klucze  (Przeczytany 10650 razy)

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Klucze
« Odpowiedź #90 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:45:22 »
Nie widzę tu nachalnej reklamy, a raczej chęć pokazania ciekawych, profesjonalnych narzędzi, renomowanych producentów, o których zwykły domowy majsterkowicz nie ma pojęcia, bo kupuje, najtańsze narzędzia w marketach.
Z chęcią poczytałabym o fajnych wytrzymałych narzędziach, a czy potrzebuję takich, czy też zwykłe no name mi wystarczy, sam zdecyduję.
 Reklama byłaby wtedy, gdyby piszący czerpał z tego profity, a on nie jest tu komercyjnie. W sumie trochę szkoda, bo łatwiej byłoby dokonać zakupu.

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1971
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Klucze
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:49:17 »
To Ty jako założyciel masz tutaj decydujące słowo.
My tylko napisaliśmy swoje zdanie jak to odebraliśmy.

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Klucze
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:49:20 »
Gdyby nie nachalne reklamowanie

Dokładnie tak samo to odebrałem, bo jak widać wystarczy 60letni francuz by to samo zrobić przy ekspresie bez wydawania kilkuset złotych.

Jka
Równie dobrze można "czibo" zalać wrzątkiem i ekspres nie potrzebny

Offline Jka57 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1971
  • Ekspres: Kolbowy, dźwigniowy, 3 przelewowe i kilka innych do przelewania
  • Młynek: 4 elektrycznych + 2 ręczne
Odp: Klucze
« Odpowiedź #93 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:51:58 »
Równie dobrze można

Iść do czegoś co udaje kawiarnię i napić się czegoś co udaje kawę.

Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....

Offline tytoos Mężczyzna

  • Wiadomości: 598
  • Ekspres: Torre 2B, Rota v2
  • Młynek: Casadio, C40 IH, J-Max
Odp: Klucze
« Odpowiedź #94 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:54:47 »
a raczej chęć pokazania ciekawych, profesjonalnych narzędzi

plus trochę osobistych, niepotrzebnych wycieczek. Bo wątek ciekawy. Jak pisałem, sam kupiłem togo knipexa do domu.

Widocznie miałeś do czynienia ze starej daty lub domorosłym hydraulikiem. Ikpara, tak samo piszesz, jak w przypadku Jokera: nie widziałeś, a komentowałeś. Przejdź się do porządnego sklepu i zobacz, pobaw się tym kluczem Knipexa i wtedy ocenisz.


Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5313
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Klucze
« Odpowiedź #95 dnia: 25 Sierpień 2023, 14:58:52 »
Dokładnie tak samo to odebrałem, bo jak widać wystarczy 60letni francuz by to samo zrobić przy ekspresie bez wydawania kilkuset złotych.
Kurw* Jurek, przeczytaj, co Ci we wcześniejszych komentarzach napisałem. Tak ciężko zrozumieć?! Dla mnie możesz używać, czego chcesz, ale inni już przeszli pewną  ewolucję i chcą sobie ułatwić życie zawodowe a i w domowych naprawach. 10 lat temu nie znałem Knipexa, Wery, Alpena, Rennsteiga, Pferda, Besseya, Erdi, Tajimy, Picarda, Haldera i jak wezmę do jakiejś naprawy porządne narzędzie, to gęba sama się śmieje, jak przyjemnie można naprawiać, pracować.

Dzięki @gromog za komentarz.  Co do sprzedaży przeze mnie narzędzi na forum jestem pryncypialny.

Bądź łaskaw nie bluzgać publicznie.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2023, 15:17:38 wysłana przez krystians »
》tertium non datur《

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5313
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Klucze
« Odpowiedź #96 dnia: 25 Sierpień 2023, 15:06:12 »
Widocznie miałeś do czynienia ze starej daty lub domorosłym hydraulikiem. Ikpara, tak samo piszesz, jak w przypadku Jokera: nie widziałeś, a komentowałeś. Przejdź się do porządnego sklepu i zobacz, pobaw się tym kluczem Knipexa i wtedy ocenisz.
Co Cię tak razi w tym moim wpisie? Tak jak @gromog napisał, możesz wybrać sobie kawę marketową, a ekspres kupić w Media Ekspert. To samo z kluczami, jak pójdziesz do porządnego sklepu, to obeznany sprzedawca wytłumaczy Ci, czym się różni De'Longhi od Rocketa.
》tertium non datur《

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Klucze
« Odpowiedź #97 dnia: 25 Sierpień 2023, 15:11:09 »
Panowie przerwa, na chwilę  zamykamy szczęki tego straganu ;)

Weźcie przez weekend pooddychajcie świeżym powietrzem, a ja zobaczę czy tu da się trochę to uporządkować.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2023, 15:15:59 wysłana przez krystians »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi