Autor Wątek: FOREVER miss diamond > piękna kawiarka  (Przeczytany 760 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5221
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
FOREVER miss diamond > piękna kawiarka
« dnia: 02 Grudzień 2023, 12:38:51 »
Internety mówią, że FOREVER Miss Diamond to najładniejsza kawiarka na świecie i przyznaje im absolutną rację!

Tak jak GIANNINI giannina:

https://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=12918.msg276959#msg276959

określiłem mianem Mercedesa wśród kawiarek za solidność i nieskazitelność, to FOREVER Miss Diamond uznam za taką Alfę Romeo, piękna, ale z drobnymi mankamentami 🫠
 
“Bezbłędny” to prawdopodobnie najlepsze określenie dla projektu Miss Diamond. Jego dyskretne, szlachetne i proste linie oraz wysoki połysk w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem sprawiają, że Miss Diamond jest ponadczasowo piękna. Obecna podczas każdego kroku na drodze życia.

Silikonowa uszczelka, higieniczna i łatwa do czyszczenia, doskonałe i łatwe wkładanie, niezwykle trwała.

Kawiarka ma rączkę wykonaną ze stali nierdzewnej w bezpieczny sposób zamontowaną bezpośrednio do zbiornika. Zapewnia jej to jednolity i elegancki wygląd oraz łatwą codzienną obsługę i czyszczenie.

Miss Diamond jest ponadczasowo stylowa. Jeden z najlepszych sposobów, aby cieszyć się włoską kawą. Może być użytkowana na kuchenkach indukcyjnych.

Na zdjęciu pojemność 4tz (teraz bedę miał: 1, 2, 3 i 4tz), cena 300 złotych +/-50zł. Ja kupiłem w Media Ekspert za 260.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2023, 12:49:01 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5221
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: FOREVER miss diamond > piękna kawiarka
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2023, 20:32:08 »
Przez przypadek nałożyłem funnel do sitek z grupy 49 (Elektra Mcal, La Pavoni old, Olimpia Cremina old), na sitko od tytułowej kawiarki i pasuje idealnie. WDT nie zaszkodzi i w takim mniej wymagającym "ekspresie" :D
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2023, 20:43:50 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi