Ostatnie wiadomości

Strony: Prev 1 2 [3] 4 5 ... 10 Next
21
Ekspresy kolbowe / Odp: Lelit Victoria PL91T
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Furgalad dnia 04 Maj 2024, 13:29:56 »
Moja Victoria ma odkręcaną dyszę.
22
Inne / Odp: waga z Aliexpress
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GNUSheep dnia 04 Maj 2024, 13:26:19 »
U mnie cenowo tak mniej więcej to wyszło a kupiłem w Konesso i jestem zadowolony, do tego ekspresu jak znalazł a i używam jej do codziennego odważania ziarenek do młynka SD.

Myślę, że zastanowię się i kupie albo tą, albo tego timemore espresso, chyba najlepiej przentują się w tym budżecie.

Są półśrodki które mogą działać, ale nie są to rozwiązania optymalne.

No nic, dużo mi się rozjaśniło w głowie. Nie będę bawił się z jubilerskimi tylko od razu coś fajnego zakupie, żebym potem niepotrzebnych problemów sobie nie robić.

Jeszcze raz wielkie dzięki
23
Ekspresy kolbowe / Odp: Lelit Victoria PL91T
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tukidydes dnia 04 Maj 2024, 12:54:39 »
Ten ekspres nie ma dyszy z gwintem, który umożliwia zmianę końcówki (niestety). Poza tym sama maszyna ma raczej za mało mocy, żeby wykorzystać potencjał 2, 3, a co dopiero 4 otworów. Generalnie  :-D jest to też jeden z powodów, dla którego powoli rozglądam się za nowym ekspresem - Lelit Grace cierpi na tą samą przypadłość co Victoria w kwestii spieniania mleka :)
24
Inne / Odp: waga z Aliexpress
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia 04 Maj 2024, 12:54:04 »
Są półśrodki które mogą działać, ale nie są to rozwiązania optymalne. Ja mam taką wagę "jubilerską" z klapką, której używam sporadycznie od 6 lat. Kosztuje to w okolicach 12 - 20 zł, jako rozwiązanie tymczasowe może być. https://photos.app.goo.gl/RuzwcYRcQvQ9JvTy8

tu znajdziesz takie:
https://allegro.pl/listing?string=waga%20jubilerska
25
Inne / Odp: waga z Aliexpress
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 04 Maj 2024, 12:12:08 »
Czyli żeby mieć jakąś sensowną wage pod kolbe to trzeba się liczyć z wydawaniem 200 zł.

U mnie cenowo tak mniej więcej to wyszło a kupiłem w Konesso i jestem zadowolony, do tego ekspresu jak znalazł a i używam jej do codziennego odważania ziarenek do młynka SD.


20240504_115959.jpg

20240504_115647.jpg


Jka
26
Inne / Odp: waga z Aliexpress
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GNUSheep dnia 04 Maj 2024, 11:40:05 »
Czyli żeby mieć jakąś sensowną wage pod kolbe to trzeba się liczyć z wydawaniem 200 zł.
Ten Timemore wydaje się ciekawy, myślałem że nano to najmniejszy model w ich ofercie
27
Inne / Odp: waga z Aliexpress
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia 04 Maj 2024, 11:23:37 »
To zależy jak długo będziesz zbierać. Wagi Timemore są ok, jest też mała wersja do espresso, są też te wagi Chińskie co w efercie ma Konesso.
 

28
Zakupy grupowe / Odp: Pesado HE - Zakup Grupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krakus dnia 04 Maj 2024, 09:55:31 »
Wczoraj wysłałem resztę akcesoriów. Powinny do Was dotrzeć wtorek-środa. Ponieważ nie miałem wszystkich adresów e-mail, niektórzy dostaną tylko powiadomienia SMS.
29
Ekspresy kolbowe / Odp: Lelit Victoria PL91T
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Furgalad dnia 04 Maj 2024, 09:39:29 »
Czy jest możliwość wymiany końcówki dyszy pary na taką z kilkoma otworami, chciałabym szybciej spieniać mleko. Jaka końcówka będzie pasować?
Czy ktoś ma takie doświadczenia?
30
Zamówiłem Twoją nowość 'Beczkawka' 500 g. Otworzyłem, aromat obłędny, spróbowałem i omdlałem. A jak się ocknąłem, to pobiegłem zamówić kolejne kilo tego ziarna :) Jeszcze beczkawka palona pod przelew czeka :taniec:
Strony: Prev 1 2 [3] 4 5 ... 10 Next


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi