Autor Wątek: Cafelat Robot  (Przeczytany 85645 razy)

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #420 dnia: 27 Grudzień 2023, 17:55:52 »
Jakieś 97 mm.

Ja mam Wacaco EXAGRAM i odpukać jestem z niej bardzo zadowolony, jest jeszcze luz ;)



Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline Tomek_1

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola
  • Młynek: G-iotta, Varia VS3
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #421 dnia: 27 Grudzień 2023, 19:57:07 »
Dziękuję za szybką odpowiedź  :ok: Ja myślę o wadze 95mm, w tym rozmiarze coś się znajdzie. Skoro piszesz, że rozstaw ma 97mm, to mogę śmiało szukać ciut szerszej od Exagrama. To Wacaco miałem w rękach, sympatycznie wygląda i jak testowałem na zasadzie połóż/zdejmij różne obciążenia, to działała bez zarzutu, powtarzalnie. Mam już od dawna taką wąską wagę 65 czy 70mm, rozkładaną jak portfel, teraz chciałbym coś większego. Niestety info o rozstawie nóżek nigdzie nie znalazłem. To znaczy znalazłem w internetach model CAD Robota, zmierzyłem rozstaw i wychodziło mi 98mm. Twój wpis jest cennym potwierdzeniem stanu rzeczy  :)
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2023, 20:03:22 wysłana przez Tomek_1 »

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #422 dnia: 28 Grudzień 2023, 10:50:45 »
Proszę.
Z takich które patrzyłem w rozsądnych pieniądzach to jeszcze coś takiego,
MiiCoffee Nano.

71PF9xfFJbL.jpg



Edit.
Przepraszam, była sporo tańsza.
Na Polskim Ama, patrzę już ponad 200 ;/
Jest jeszcze Tiny, Tiny2, to też już podobna cena, bez zniżek ok
200.

 No nie jest to cena ACAIA  Pyxis  :smiech:
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2023, 11:13:20 wysłana przez Heniutek »
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline Tomek_1

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola
  • Młynek: G-iotta, Varia VS3
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #423 dnia: 28 Grudzień 2023, 21:03:54 »
Heh, Acaia poza zasięgiem, nawet nie myślę :) Za to ta którą pokazałeś wydaje mi się całkiem, całkiem. Ona występuje pod różnymi nazwami w różnych sklepach, jest też w PL. I mam nadzieję, że wejdzie między nóżki Robota  ;)

Offline pawel890 Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Rancilio Silvia Auber PID / Flair 58+
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #424 dnia: 29 Grudzień 2023, 16:46:46 »
@Tomek_1 Kupiłem tę wagę w konesso za 200zł https://www.konesso.pl/product-pol-13729-Waga-do-kawy-AVX-KC200.html
Też miałem ten sam problem żeby znaleźć pasującą wagę do Flair 58 :) Ale pomijając same rozmiary to świetna waga z super opcjami, bardzo żywo reaguje na pomiary i łapie już od 0.5g, jest też auto timer od pierwszej kropli jak w Acaia

Offline Tomek_1

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola
  • Młynek: G-iotta, Varia VS3
Odp: Cafelat Robot
« Odpowiedź #425 dnia: 29 Grudzień 2023, 20:23:19 »
to świetna waga z super opcjami, bardzo żywo reaguje na pomiary i łapie już od 0.5g, jest też auto timer od pierwszej kropli jak w Acaia
No i wszystko w temacie. Parę dni temu dostałem ze sklepu info, że ta waga Flair wróciła do oferty, fajnie że o niej napisałeś w superlatywach. Nie będę dłużej kombinował, biorę tą.
Pięknie dziękuję Tobie i Kol.@Heniutek za pomoc  :piwko:


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi