Autor Wątek: Niche  (Przeczytany 6154 razy)

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: Niche
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Luty 2020, 09:52:15 »
Pożyjemy, zobaczymy. Jak napisałem, ja te 160 zł. spisałem na straty. A nawet jak będzie przycisk do papieru, to będzie spoko ;)

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Niche
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Luty 2020, 09:53:04 »
zupełnie nie rozumiecie, niczego dla innych forumowiczów nie robicie, wszyscy wiemy że to oszustwo. Twórca strony nawet nie stara się tego ukrywać bo i tak dostanie kasę od setek "ciekawych" dla których taka "stówka na próbę" niewiele znaczy. Oni zarabiają, wy się bawicie a potem płacz że paypal ma bandyckie prowizje :sciana: Jedyne co robicie to kosztem systemu który sami finansujecie, w tym wypadku paypal-a, dajecie bezsensownie zarabiać cwaniakom, bo niestety to oni są cwani, nie wy :(

ps
fajne te emotki, chyba nigdy nie udało mi się tylu użyć 8)

Offline pytlakos

  • Wiadomości: 330
  • Ekspres: Isomac Tea II
  • Młynek: Mazzer SJ, Kinu M47 Phoenix
Odp: Niche
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Luty 2020, 09:58:16 »
Ale paypal nie zwraca ze swoich tylko ze środków sprzedawcy.
Poza tym jeżeli to jest oszustwo to taki kontrolowany zakup pozwoli potencjalnie ścigać oszusta.
A po trzecie to w sumie ciekawy eksperyment :).

Offline kafcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 691
  • Ekspres: LaMa Micra, Chemex, V60, Kalita, TCA-2, Gene Roaster
  • Młynek: Ceado E37S, Santos#4, C3, 1Zpresso K-max
Odp: Niche
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Luty 2020, 09:59:28 »
Może to nie takie istotne przy tej cenie, ale wiadomo w ogóle czy to 110V czy 220V?

Offline Valerii Mężczyzna

    • Kazak Poland Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1435
  • Ekspres: Kazak Rota
  • Młynek: Kazak EL 68, Kazak Tura (Ręczny stożkowy 47 mm)
Odp: Niche
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Luty 2020, 10:02:10 »
Zastanawiam się, czy będzie zniżka przy zakupie grupowym?  :mhh:

Chyba nie.
http://kazak.com.pl/
Rabaty dla forumowiczów 10 %.
!!!zamówienia proszę kierować na mail [email protected]!!!

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Niche
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Luty 2020, 10:04:08 »
Zastanawiam się, czy będzie zniżka przy zakupie grupowym? 
Ależ oczywiście  :mrgreen:

Offline Mister

  • Wiadomości: 41
  • Ekspres: Isomac Tea
  • Młynek: F64 Evo
Odp: Niche
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Luty 2020, 10:04:16 »
zupełnie nie rozumiecie, niczego dla innych forumowiczów nie robicie, wszyscy wiemy że to oszustwo.


Nie rozumiesz jak działa PayPal. Wypłaca kasę sprzedawcy dopiero po jakimś czasie. Jeśli kupujący zgłosi oszustwo to PP oddaje mu kasę a sprzedawca zostaje z niczym.

Nawet jeśli coś jednak przyjdzie i nie będzie to Niche a "przycisk do papieru" to zwracają nam kasę i mamy przycisk za darmo.

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: Niche
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Luty 2020, 10:06:22 »
Ale ludzie. Dwie osoby zamówiły na próbę. Dajcie żyć. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Dwa tygodnie wytrzymacie. Tyle sobie dajemy ;) Reszta w tym wątku to już będzie tylko nabijanie komentów.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2020, 10:08:51 wysłana przez Swider21 »

Offline Mr. Sour

  • Wiadomości: 224
Odp: Niche
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Luty 2020, 10:07:28 »
Zastanawiam się, czy będzie zniżka przy zakupie grupowym?
Haha. Moim zdaniem przedłużona gwarancja i możliwość preorderu kolejnego modelu.

Offline tom517

  • Wiadomości: 1795
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Niche
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Luty 2020, 10:45:56 »
Może i Paypal zwraca, ale kiedyś dostałem produkt niezgodny z zamówieniem i zgłosiłem, sprzedawca odparł zarzut, później ja, ale zwróconych pieniędzy nie zobaczyłem.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Niche
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Luty 2020, 12:47:51 »
Nie rozumiesz jak działa PayPal. Wypłaca kasę sprzedawcy dopiero po jakimś czasie. Jeśli kupujący zgłosi oszustwo to PP oddaje mu kasę a sprzedawca zostaje z niczym.

chciałbyś :) niestety to tylko takie tłumaczenie sobie jak działa słońce, mitologia nierzymska ;) na spór masz pół roku i w żaden sposób nie powiadamiasz paypala, że zakup był udany, czyli sprzedawcy mają płacone po pół roku? złoty interes :evil:

paypal ma cały arsenał blokad, wstrzymań, czy jak oni to nazywają rezerw, do tego pogmatwane zasady co jest chronione a co nie jest i kiedy jest a kiedy nie jest, oczywiście że cwaniak nie dostanie całej kwoty, nawet mało ważne ile tak wyszarpie, bo obok masz przycisk do płatności kartą, poprzez podstronę paypala ale już nie przez paypala. Na to podpisuje się osobna umowę i paypal jest wtedy tylko wykonawcą operacji.

Nawet jeśli coś jednak przyjdzie i nie będzie to Niche a "przycisk do papieru" to zwracają nam kasę i mamy przycisk za darmo.

No i właśnie dlatego to nie jest śmieszne, większość dostanie kasę z powrotem a i oszust zarobi, czyli co wszyscy szczęśliwi? no może nie wszyscy, może większość ale najbardziej oni. Nie jest was dwóch czy trzech, tylu się "bawi" z tego jednego małego forum, weź skalę na zasięg internetów, takich "mądrych" musisz szacować z odpowiednim zamachem.

To nie jest rozsądna zabawa, może wydaje się że fajnie, co tam stufka a i tak pewnie zwrócą. Uważam to za durne a wręcz głupie napędzanie oszustw i wyłudzeń.

W aspektach wychowawczych to by było na tyle :Bicz:

Offline Swider21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 85
  • Ekspres: Oscar II, V60, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Skerton
Odp: Niche
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Luty 2020, 12:58:19 »
Nie rozumiesz jak działa PayPal. Wypłaca kasę sprzedawcy dopiero po jakimś czasie. Jeśli kupujący zgłosi oszustwo to PP oddaje mu kasę a sprzedawca zostaje z niczym.

chciałbyś :) niestety to tylko takie tłumaczenie sobie jak działa słońce, mitologia nierzymska ;) na spór masz pół roku i w żaden sposób nie powiadamiasz paypala, że zakup był udany, czyli sprzedawcy mają płacone po pół roku? złoty interes :evil:

paypal ma cały arsenał blokad, wstrzymań, czy jak oni to nazywają rezerw, do tego pogmatwane zasady co jest chronione a co nie jest i kiedy jest a kiedy nie jest, oczywiście że cwaniak nie dostanie całej kwoty, nawet mało ważne ile tak wyszarpie, bo obok masz przycisk do płatności kartą, poprzez podstronę paypala ale już nie przez paypala. Na to podpisuje się osobna umowę i paypal jest wtedy tylko wykonawcą operacji.

Nawet jeśli coś jednak przyjdzie i nie będzie to Niche a "przycisk do papieru" to zwracają nam kasę i mamy przycisk za darmo.

No i właśnie dlatego to nie jest śmieszne, większość dostanie kasę z powrotem a i oszust zarobi, czyli co wszyscy szczęśliwi? no może nie wszyscy, może większość ale najbardziej oni. Nie jest was dwóch czy trzech, tylu się "bawi" z tego jednego małego forum, weź skalę na zasięg internetów, takich "mądrych" musisz szacować z odpowiednim zamachem.

To nie jest rozsądna zabawa, może wydaje się że fajnie, co tam stufka a i tak pewnie zwrócą. Uważam to za durne a wręcz głupie napędzanie oszustw i wyłudzeń.

W aspektach wychowawczych to by było na tyle :Bicz:

Ale chłopie. Myślę że w wychowywaniu i światopoglądzie nie musisz się tak zapędzać. Ja też mam zjawiska na świecie, które mnie denerwują. Niemniej nikomu nie zabraniam być "frajerem" w kwestii, która mi się taka wydaje i wiem, że kogoś innego napędza. Także spoko. Jak powiedziałem wyżej, nie trzeba postów bez sensu nabijać, tylko ładnie czekać. A uwierz, że jak się okaże, że to Niche ,to będę pierwszą osobą, która zgłosi się do producenta celem wyjaśnienia sprawy. Bo może się również okazać, że ktoś sprzedaje sprzęt kradziony albo wytwarzany na ich patencie i liniach po oficjalnych godzinach produkcji.

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Niche
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Luty 2020, 13:53:41 »
i liniach po oficjalnych godzinach produkcji.
Na to bym nie liczył, bo linia produkcyjna w UK. A same, oryginalne żarna kosztują więcej.

skansen

  • Gość
Odp: Niche
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Luty 2020, 14:00:12 »
Niche produkowany jest w Chinach. Jakiś końcowy etap ulokowali w UK co pozwoliło im napisać, na niektórych rynkach "Assembled in the UK". Nie na każdym rynku przepisy na to pozwalają i wówczas jest napisane Made in China. Temat opisany m.in. tutaj: https://coffeeforums.co.uk/topic/42929-the-niche-zero-user-experience/page/74/?tab=comments#comment-663363

Offline lucasd

  • Wiadomości: 1251
  • Ekspres: Londinium R, exVAM v1.1, exBezzera Giulia
  • Młynek: Pharos 2.0, Feldwood, exQuamar M80e Mk I
Odp: Niche
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Luty 2020, 14:06:22 »
Wysłałem maila do niche, ale zdaje się juz wiedzieli o tym

Niche
09:08 (4 hours ago)
to me

Thank you, it’s a scam and we are working to get them shut down.

A co do PayPal jak sprzedawca nie zwroci (a nie zwroci bo oszust) to paypal moze tez nie oddac.
W 90% to dziala bo wstrzymuja wyplaty z konta itp.  ale watpie z epaypal daje ubezpieczenie (jest ubezpieczenie kosztow wysylki ;) )
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2020, 14:09:33 wysłana przez lucasd »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi