Forum > Konkursy, promocje

Konkurs foto - złoty-brąz - wrzesień 2020

(1/13) > >>

krystians:


WSTĘP
Witamy w kolejnym konkursie. W tym miesiącu mamy przyjemność współpracować ze sklepem Konesso.

Wrzesień to czas powrotów, a zarazem przemian. Nowy semestr, nowa pora roku, wszystko zmienia barwy. Cóż mogłoby być bardziej urlopowo-kawowe niż złoto i brąz.

Niezależnie czy wracacie, czy rozpoczynacie nowy rozdział, możecie wykorzystać ten potencjał twórczo i wykonać zdjęcie na konkurs.  Oczywiście tak jak lubicie i czym chcecie. Najważniejsze żebyście się dobrze bawili.

W tym konkursie nie da się przegrać, bo ile byście nie zdobyli głosów, jeśli podejmiecie wyzwanie, to będziecie mieć zarówno złoto jak i brąz ;).

TEMAT
Złoty brąz

NAGRODA
Voucher na 100 zł do wykorzystania w sklepie Konesso.pl. 

ZASADY
Są proste:
1. Trzeba być autorem zdjęcia,
2. Każdy może dodać dwa zdjęcia.
3. Zdjęcia zamieszczamy wyłącznie w tym wątku oraz pod postem konkursowym na portalu facebook.
4. Zdjęcia możemy dodawać osobno bądź razem, przez cały czas zbierania prac (do 30 września)
5. Rozmiar pliku nie może być większy niż 500 KB.
Jeśli macie jakiś techniczny problem, to napiszcie do mnie prywatną wiadomość. Możecie też np. skorzystać z prostego, darmowego programu, który pozwala zarówno zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia jak i jego rozmiar w KB - http://www.obviousidea.com/windows-software/light-image-resizer/
6. Zdjęcia zamieszczać mogą wszystkie osoby posiadający konto na forum (wpisy z nowych kont, z uwagi na zabezpieczenia, mogą być nieco opóźnione z uwagi na konieczność zatwierdzeniu posta przez administrację) bądź osoby posiadające konto na portalu Facebook i lubiące profil forum.
7. Jeśli zdjęcia będą miały taką samą ilość głosów, to zwycięzcę spośród nich wybierze firma Konesso.

TERMINARZ
1. Zakończenie zbierania prac do konkursu -  30 września
2. Głosowanie: 1 - 7 paździenika
3. Ogłoszenie wyniku: 8 paździednika

Pimps:
No to tak nieśmiało trochę brązów/złota może mi się uda przemycić w tej focie

krystians:
Przypominam o naszym konkursie. Czekamy na Wasze prace. :)

Michał:
Czyżby nikt nie potrzebował vouchera do naszego sklepu  :wow2:

Damian:
Są jeszcze dwa tygodnie.  Ja napewno wrzucę zdjęcie.  Każdy chce voucher do konesso.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej