Autor Wątek: Profitec Go zakup grupowy  (Przeczytany 598 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5293
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Profitec Go zakup grupowy
« dnia: 10 Kwiecień 2024, 17:44:17 »
Cześć Kawosze!

Moja córka nieśmiało marzy o przejściu na wyższy, kawowy poziom, tj z automatu  na kolbę ( młynek już posiada, co prawda nie najwyższych lotów, ale na początku wystarczy), a że pije tylko mocne americano, to pomyślałem o tytułowym ekspresie. Zbliżają się jej "okrągłe" 35 urodziny, to pomyślałem, pomyśleliśmy z żoną, że będzie to trafiony prezent. Zadzwoniłem do Marcina z teges.pl i zacząłem się targować, a on wyjechał z następującą propozycją, że jak kupię 8 sztuk :picardpalm: to dostanę Profiteka w cenie 3400zł/szt. Jeśli więc znajdzie się siedmiu chętnych WoKowiczów plus ja, to możemy kupić fajną kolbę w tej cenie. Jak wielokrotnie pisałem na forum Profitec Go obok Lelita Victorii jest najtańszą-najlepszą opcją, by na poważnie wejść w świat espresso.

Uprzedzając komentarze, nie mam zamiaru kupować Go za granicą, czy u "dziwnych" sprzedawców w Polsce, nawet, jeśli będzie to parę złotych taniej!

1. GostRado: Profitec Go kolor łososiowy
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2024, 18:59:19 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline dav

  • Wiadomości: 12
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień 2024, 22:05:40 »
Byłbym zainteresowany, trochę tylko mnie martwi brak preinfuzji  :doh:

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5293
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwiecień 2024, 22:16:20 »
To musiałbyś trochę więcej kasy wyłożyć. Prawdziwą preinfuzję uzyskasz wtedy, gdy ekspres jest podłączony to sieci wodnej. Ja nie używam elektronicznej. Lelit Victoria posiada i może się uda kupić jeszcze taniej.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2024, 22:25:02 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline dav

  • Wiadomości: 12
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2024, 22:38:37 »
Lelit Victoria jest na mojej krótkiej liście :)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5293
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2024, 11:14:40 »
Victoria jest fajnym ekspresem, jeśli uda się ją kupić za mniej niż 2800, ale fajniejszym wg mnie jest kolorowy Go 😁 i nie dlatego, że chcę go kupić, ale uważam, że zrobi lepsze espresso nawet bez preinfuzji. Przy różnicy sześciu stów Victoria jest bez szans, co innego gdyby była różnia x2, jeśli dla kogoś te 1200zł. miałoby duże znaczenie. Wiadomo, kasa nie leży na ulicy.
》tertium non datur《

Offline Karsin

  • Wiadomości: 64
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwiecień 2024, 14:20:16 »
Gdyby nie mleko to dawno byłby już u mnie [emoji38] Piękny jest, to prawda :taktak:

Btw. jeśli dobrze pamiętam, to guru marketingu ze sklepu teges sprzedawał ostatnio pojedyńcze sztuki za 3499zł

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5293
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwiecień 2024, 16:26:47 »
teges sprzedawał ostatnio pojedyńcze sztuki za 3499zł
99 złotych na drodze nie leży 🫠
》tertium non datur《

Offline Karsin

  • Wiadomości: 64
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Kwiecień 2024, 17:02:32 »
teges sprzedawał ostatnio pojedyńcze sztuki za 3499zł
99 złotych na drodze nie leży 🫠
Powiedział właściciel Micry :D

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10561
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Kwiecień 2024, 17:11:20 »
Gdyby nie mleko to dawno byłby już u mnie
Ale magiczna różdżka jest przecież do mleka...

Offline Karsin

  • Wiadomości: 64
  • Ekspres: Lelit Mara X | V60
  • Młynek: DF64V | 1Zpresso
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwiecień 2024, 18:16:17 »
Gdyby nie mleko to dawno byłby już u mnie
Ale magiczna różdżka jest przecież do mleka...
No tak, ale trzeba trochę czekać.. Mam wrażenie, że zrobienie kilku latte na tym Profitecu nie byłoby do końca przyjemne. Mara za to bucha parą kilkanaście sekund po zrobieniu shota :D

... mimo tego, że jest niezbyt urodziwa przy tym kolorowym GO kawka

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5293
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Profitec Go zakup grupowy
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Kwiecień 2024, 18:28:35 »
Mara za to bucha parą kilkanaście sekund po zrobieniu shot
Do tego została stworzona, a Profitec do espresso i okazjonalnie do spieniania mleka.
》tertium non datur《

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi