Autor Wątek: NS musica czy coś innego  (Przeczytany 715 razy)

Offline oenomaos Mężczyzna

  • Wiadomości: 50
  • Ekspres: Lelit Anna PL41TEM + Gaggia Baby Dose + Moccamaster GCS
  • Młynek: Compak K3 Advanced Touch, Ceado 37s
NS musica czy coś innego
« dnia: 27 Wrzesień 2022, 22:12:42 »
Cześć, ledwo rozpakowalem Ceado a już mnie nosi na zmianę ekspresu, moja uwaga głównie skoncentrowana na NS Musica - macie jakiegoś konkurenta dla niej?
Obecny Lelit denerwuje jak mam zrobić kilka kaw a nawet dwie:D - tak głównie mleczne ale nie wykluczam zabawy w kierunku dobrej małej czarnej.
Do tego jeszcze problem czy faktycznie zbiornik jest tak dużo gorszy od bezpośredniego łącza wody? Obecnie nie za bardzo mam jak, ale za rok może się to zmienić i co wtedy :sciana:, i czy professional Pack ma sens ??? ???
Ceado 37s+NS Musica:> chyba całkiem dobra para???

skansen

  • Gość
Odp: NS musica czy coś innego
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2022, 22:17:06 »
bezpośredniego łącza wody? Obecnie nie za bardzo mam jak
Nim podłączyłem ekspres do wody cała instalacja wydawała mi się dużym wdrożeniem. Okazała się potem stosunkowo prosta. Teraz jedyne czego żałuje, to że nie zrobiłem całej instalacji wcześniej. To naprawdę nic skomplikowanego.  Można też całą instalacje zrobić w wersji odwracalnej i w ramach przeprowadzki przenieść ją do nowego lokalu.. 
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień 2022, 23:52:32 wysłana przez skansen »

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10577
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: NS musica czy coś innego
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień 2022, 10:20:01 »
Ceado 37s
Gratulacje :). To na pewno dobra maszyna.

Offline Jozin von Bazin

  • Wiadomości: 480
Odp: NS musica czy coś innego
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Wrzesień 2022, 10:37:16 »
Ja bym chyba wziął jednak nowego Oscara mood, dla mnie ekspres bez pid jest bez sensu. Musica ma już swoje lata, dziwi mnie czemu NS jej nie modernizuje, moim zdaniem nie jest warta obecnie pieniędzy, które trzeba za nią zapłacić.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi