Ostatnie wiadomości

Strony: Prev 1 ... 8 9 [10]
91
Inne / Odp: 3trzy inne sitka i jakie espresso z nich wychodzi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 24 Kwiecień 2024, 17:53:12 »
Nie wiem może tak będzie czytelniejsze.

Mam nadzieję ze temat się rozwinie.
Jak nie to poproszę byś to zamknął.

Jka


92
Inne / Odp: 3 czy trzy inne sitka.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fux dnia 24 Kwiecień 2024, 17:43:10 »
Doprecyzuj treść tematu wątku.

😉
93
Zakupy przez internet / Odp: Uczciwosc sprzedawcy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia 24 Kwiecień 2024, 17:22:23 »
W moim odczuciu Pan nie dorósł do dobra luksusowego jakim jest ekspres kolbowy a na domiar złego poczuł Pan do mnie jakieś bliżej nieznane mi uczucie, które w mojej głowie odzwierciedla obraz klienta hejtera z czym się jeszcze nie spotkałem.
Muszę powiedzieć, że smutne to poczynanie sprzedawcy w tej sytuacji. Obrażanie klienta na forum to chyba nie jest dobry pomysł. Historia firmy teges, usuwania wątku, postów, zakładania nowych itd. na tym forum jakoś mojego zaufania nie wzbudzała i ja takich sprzedawców omijam nawet jeśli mają najniższe ceny pod słońcem.

Zgadzam się z siewcu, to nie jest sprawa kupującego, żeby się zastawiać czy powinien specjalne podziękowania wysłać sprzedawcy za okazyjną cenę. Kiedyś takie sprawy na allegro załatwiało się komentarzem dla sprzedającego. Niestety allegro ileś lat temu przekształcając platformę usunęło stare komentarze, ale też wpłynęło na zachowania społeczne. Dziś rzadko kto myśli o wystawianiu opinii sprzedającemu po transakcji, co kiedyś było punktem honoru, by dobremu sprzedawcy odwdzięczyć się dobrym słowem.

Ja miałem taką historię, po której zacząłem dość dobrze sprawdzać sprzedawców, których nie znam i ufać swojej intuicji jeśli włącza mi się kontrolka ostzegawcza. Kiedyś naciąłem się na, chyba już nie istniejący sklep z elektroniką z Wrocławia, od którego chciałem kupić odtwarzacz mp3 na prezent.  Średnio zależało mi na czasie, bo miałem dwa tygodnie, a sklep napisał na stronie www, że ma towar na stanie. Jednak jak zamówiłem i do nich napisałem czy mogę odebrać danego dnia to odpowiedzieli, że nie ma, zdziwiłem się, ale odpowiedziałem że ok, kiedy mogę w takim razie odebrać zamówienie, w odpowiedzi cisza.  Zwodzili mnie przez tydzień, wymyślali żebym zrobił przedpłatę choć wybrałem odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze.  Zdenerwowałem się, zrezygnowałem z zakupu, opisałem sytuację na opineo i zaczął się cyrk. Wpierw zgłosili administracji moją opinię jako nieprawdziwą. Zaczęli mnie obrażać i twierdzić, że wymyślam, poza tym że nic nie straciłem bo miałem płacić przy odbiorze, potem po przesłaniu przeze mnie do moderatora zamówienia, screenów i korespondencji ze sklepem, moderacja przyznała mi rację i ukarała sklep. Tu dochodzimy do kuriozum, bo sklep po tym jak mnie obrażał próbował się ratować oferując mi przekupstwo w postaci bonu na 200 zł, oczywiście do ich sklepu, w zamian za usunięcie opinii. Po prostu dramat. Oczywiście wysłałem także ten email z przekupstwem do moderatora z opineo żeby było wiadomo co to za sklep. Potem okazało się, że znajomemu muzykowi ta sama firma wydała płytę z muzyką jego zespołu i też na lewo sprzedawali muzykę z pominięciem zespołu.

Panowie Biki14 oraz marcin.teges dochodzę do wniosku, że sprawa tu zaszło dość daleko żeby poprosić Was o przesłanie do administracji wszelkich informacji odnośnie opisanej sprawy zakupu. Do czasu wyjaśnienia sprawy oba Wasze konta będą moderowane.
94
Młynki / Odp: MAZZER philos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 24 Kwiecień 2024, 17:21:25 »
OK Krzysiek Wielkie Dzięki za podpowiedz.
Tak zrobię.

Jurek
Jka

95
Młynki / Odp: MAZZER philos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysiek206 dnia 24 Kwiecień 2024, 17:16:31 »
Hej Jurek.
Napisz bezpośrednio do Koree na e-mail,  i dalej Cię  już  pokierują.
Ja kontaktowałem  się  z Nimi w ten sposób  i załatwiłem  wszystko bez problemu.

[email protected]
96
Zakupy przez internet / Odp: Uczciwosc sprzedawcy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcin.teges dnia 24 Kwiecień 2024, 17:15:54 »
Bardzo mnie zastanawia co Pan zgłosił do tego UOKIK i czy jest w ogóle sens odbierać korespondencję w tej sprawie?

Byłem do Pana dyspozycji w sobotę i w niedzielę. Dostał Pan super cenę 3700zł za ekspres, który normalnie kosztuje prawie 6500zł(I proszę mi nie pisać, że to moja sprawa jakie mam ceny bo każdy normalny człowiek umie się zachować jak dostaje rabat i po co go dostaje, tu nie chodzi o pokłony a zwykłe człowieczeństwo) dołożyłem Panu jeszcze akcesoria o wartości 300zł i poinformowałem Pana, że będzie opóźnienie bo odbijaki jadą w dostawie. Pomimo, że już wtedy zaatakował Pan wszystkie moje konta na Allegro w tym wykorzystał Pan zakup termometru do swoich uwag na temat tej sprzedaży bo wiedział Pan, że może mi Pan zepsuć ocenę na której mi zależy i to był jedyny powód dla którego dalej zaciskałem zęby. Poprosiłem Pana w smsach, żeby nie pisał Pan na Allegro bo mogę ponieść tego konsekwencję a Pan w nagrodę wysłał jeszcze kilka wiadomości. Mimo to otrzymał Pan ode mnie mmsa ze zdjęciem odbijaków do wyboru. Wysłałem też portafiltr do grupy E-61, który według Pana nie pasował do tej grupy co jest bzdurom, a wywnioskowałem że być może nie odpowiada Panu drewniana rączka?

Zanim Pan zacznie kogoś oczerniać proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem bo sprzedawca to nie poniewieradło, proszę wrzucić na forum wiadomości z Allegro i smsy pomiędzy nami, ja nie mam sobie nic do zarzucenia.

W moim odczuciu Pan nie dorósł do dobra luksusowego jakim jest ekspres kolbowy a na domiar złego poczuł Pan do mnie jakieś bliżej nieznane mi uczucie, które w mojej głowie odzwierciedla obraz klienta hejtera z czym się jeszcze nie spotkałem.

Chciałbym Panu zaproponować jakieś pozytywne rozwiązanie tej sytuacji, ale dostał Pan odemnie tak wiele, że chyba nie jestem w stanie nic więcej wymyślić. Niestety nie stać mnie na wyjazd do Zielonej Góry, żeby zaprosić Pana na espresso i porozmawiać w 4 oczy.
97
Inne / Odp: 3 czy trzy inne sitka.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 24 Kwiecień 2024, 17:02:19 »
polecam 4 sitka Kafmasino ktore sprawdzaja sie bardzo dobrze.

Nie namówisz mnie :redface: życia mi nie starczy jak bym chciał dobrze sprawdzić te co mam pochowane w szufladzie, niektóre jeszcze ani razu nie użyte.
No i cały komplet sitek jaki mi został po ekspresie Lelit :lol2:

Z nich wszystkich ja wykorzystuję tylko sitko Decent 22 dla mnie jest najodpowiedniejsze.


20240424_163832.jpg


Jka
98
Na początek / Odp: Dzień dobry Kawoszu, skąd jesteś?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rytual123 dnia 24 Kwiecień 2024, 16:41:49 »
Cześć wszystkim kawoszom 👋👋
Jestem z pod Łodzi i ostatnio zacząłem pasjonować się kawą.na razie bawię się w przelewy z braku dobrego młynka do espresso.
Lubię również zapalić dobre cygaro w akompaniamencie również dobrej kawki

Pozdrawiam i do usłyszenia 🫡🫡
99
Młynki / Odp: MAZZER philos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 24 Kwiecień 2024, 16:28:04 »
Zamówiłem  w Koree,  cena 1000 EUR , netto.

Wkleisz jak to się zamawia.
1000 EUR to nie jest wygórowana cena może i miejsce by się znalazło.

Jka
100
Młynki / CEADO E37Z-Hero lub Naked
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paolo dnia 24 Kwiecień 2024, 15:58:51 »
Czy ktoś z Was zetknął się może z tym młynkiem? Może miał możliwość przetestowania?
Strony: Prev 1 ... 8 9 [10]


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi