Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10 Next
1
Młynki / Odp: Młynek ręczny do 1000zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tytoos dnia Dzisiaj o 09:59:41 »
2
Przygotowanie kawy / Odp: Gaggia Classic kwaśna kawa po modyfikacjach ekspresu - co zmienić ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez appart dnia Dzisiaj o 09:58:37 »
tak jest 9 bar..problem tkwił w gatunku kawy i proporcjach arabica-robusta...na seryjnym prysznicu i filtrze jest dobrze ale na ims jeszcze lepiej..głębszy smak..sprawdziłem też wodę z podwójnej osmozy vs. żywiec baby...nie ma różnicy w smaku...można spokojnie używać bluewater jako filtr do wody kawowej..
3
Supermarket (przed założeniem wątku poinformuj administrację forum) / Odp: Mastro Antonio
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antonio dnia Dzisiaj o 09:58:05 »
Parę dni temu, przy okazji odwiedzin znajomego, otworzyłem małą paczkę El Belen Pink Bourbon Honey. Odważyłem i wsypałem do Comandante, jak zwykle 20g, zmieliłem... Nawet nie zdążyłem zabrać się za zaparzanie, gdy usłyszałem z drugiego końca domku: "co tak pięknie pachnie, co to?" Niesamowity jest zapach i sam napar z tych ziaren, z ostatniego palenia Eli -- hot spot, god shot, idealne palenie tej kawy:

-->>
https://mastroantonio.pl/Kolumbia-El-Belen-Pink-Bourbon-Honey-p559
4
Brazil Daterra Fool Bloom wróci może jeszcze?
Ledwo co weszła już jej nie ma, a miałem nadzieję że się załapię  :-[
5
Ekspresy kolbowe / Odp: Lelit Elizabeth - recenzja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kawazkolby86 dnia Dzisiaj o 08:40:52 »
Dostałem informację ze musza wymienic system PID, i jest to możliwe tylko w serwisie .
6
Młynki / Odp: Kinu M47
« Ostatnia wiadomość wysłana przez qbaqba dnia Dzisiaj o 00:35:03 »
7
Alternatywne urządzenia do parzenia kawy / Odp: Drip, czyli prosto i smacznie.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia Dzisiaj o 00:16:38 »

"co tu tyle kosztuje?
Marzenia, one najlepiej się sprzedają. ;)

A to było już?
https://www.instagram.com/reel/CjLVTOqqKvl/
8
Dyskusje wokół kawy / Odp: Artykuły, ciekawostki nt. kawy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia Dzisiaj o 00:13:22 »
Sposób reklamowania ich produktów na insta, to jest dla mnie zagadka. Jak dla mnie zniechęca bsrdziej niż zachęca. Sposobu zaparzania z ostatnich nagrań o Kompresso nie polecam. :)
9
Młynki / Odp: Młynek ręczny do 1000zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krystians dnia 05 Październik 2022, 23:57:02 »
Hmm,  10 lat temu kupowałem tam nawigację TomTom. Od tego czasu jakoś nie skrzyżowały sie więcej nasze drogi. Sklep jak sklep myślę, że mozna kupić.
10
Ekspresy kolbowe / Odp: dwubojlerowe "Młode Wilki " bez E61
« Ostatnia wiadomość wysłana przez skansen dnia 05 Październik 2022, 23:38:55 »
I pompa rotacyjna  jaka mała (wąska ) ,  szersza by nie weszła do tego ekspresu.
To pompa zębata (gear pump), podobna jak w Rocket R Nine One. Umożliwia profilowanie ciśnienia "na pompie" a co za tym idzie automatyzację profilowania... Napędza ją silnik prądu stałego... I to przede wszystkim niewielki rozmiar napędu rzutuje na wielkość całego zespołu...
Strony: [1] 2 3 ... 10 Next

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi