Autor Wątek: Migracja na Nowy serwer  (Przeczytany 133120 razy)

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4811
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #450 dnia: 13 Lipiec 2021, 14:43:43 »
Dzisiaj otrzymana wiadomość od jednego z chętnych do zarejestrowania się na forum:
"Prośba o gratis w postaci lejka i tarczy. Niestety mogę podać tylko mail [email protected], na który rejestrowałem się na forum wszystkookawie.pl prawie 2 miesiące temu - pomimo wielu prób nie dotarł do mnie mail aktywujący (p. Janusz informował o takich zjawiskach na forum, mail [email protected] odbija pocztę)"

Do mnie nadal nie dochodzą żadne powiadomienia.
Najwyższy czas coś zrobić bo ludziska zaczną omijać to Forum. Praca włożona w nie przez Założycieli pójdzie na marne...Szkoda by było. :'(
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5216
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #451 dnia: 13 Lipiec 2021, 16:37:25 »
bo ludziska zaczną omijać to Forum.
Nie będą, bo nie ma w Polsce lepszego miejsca dla kawoszy i początkujących.
》tertium non datur《

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #452 dnia: 13 Lipiec 2021, 17:43:19 »
Dzisiaj otrzymana wiadomość od jednego z chętnych do zarejestrowania się na forum:
"Prośba o gratis w postaci lejka i tarczy. Niestety mogę podać tylko mail [email protected], na który rejestrowałem się na forum wszystkookawie.pl prawie 2 miesiące temu - pomimo wielu prób nie dotarł do mnie mail aktywujący (p. Janusz informował o takich zjawiskach na forum, mail [email protected] odbija pocztę)"

Do mnie nadal nie dochodzą żadne powiadomienia.
Najwyższy czas coś zrobić bo ludziska zaczną omijać to Forum. Praca włożona w nie przez Założycieli pójdzie na marne...Szkoda by było. :'(

Podbijam post Janusza. Wyraźnie brakuje utrzymania serwisu, sam mniej czytam/piszę, bo Tapatalk praktycznie przestał działać. Może wśród forumowiczów trzeba wyłonić świeżą krew adminów, którzy wesprą aktualnych. Każdy ma swoje życie i swoje zajęcia na codzień, nasi admini też. Trzeba ich zrozumieć.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2021, 17:45:45 wysłana przez rubin »

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #453 dnia: 13 Lipiec 2021, 17:50:41 »
Miło by było, jakby Admini wzięli się za doprowadzenie migracji do końca, bo w moim odczuciu bardzo wartościowe forum pustoszeje i umiera, jego funkcjonalność jest praktycznie zerowa. Jeśli chodzi o finanse to może jakaś dobrowolna zrzutka? Jestem chętny, że znajdzie się sporo chętnych, żeby dorzucić kilka złotych i odzyskać swoje ulubione forum.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #454 dnia: 13 Lipiec 2021, 19:28:33 »
Udało się nam zrobić spory krok naprzód i już wkrótce wszystko winno wrócić do pełnej funkcjonalności. Mieliśmy małe kłopoty logistyczno-komunikacyjne, ale chyba zostały właśnie rozwiązane.
Bardzo Was przepraszam za wszelkie niedogodności, mam nadzieję że już w najbliższych dniach odczujecie znaczącą poprawę.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5216
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #455 dnia: 13 Lipiec 2021, 22:19:36 »
Bardzo Was przepraszam za wszelkie niedogodności,
Ale wielka klasa: za darmo korzystamy z dobrodziejstwa WoK-a i jeszcze nas przepraszają za zaistniałe problemy!
》tertium non datur《

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4811
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #456 dnia: 14 Lipiec 2021, 09:15:06 »
Dzięki @Spinacz za dobre wieści. Czekamy na efekty. Swoją drogą dobrze by było zastąpić tę charytatywną działalność jakimś stałym, miesięcznym wynagrodzeniem dla Administratora. Sądzę, że stali użytkownicy mogliby co miesiąc coś wrzuć do koszyka. Wtedy można by też wymagać aby działanie forum było bezproblemowe. Na pewno te kilkanaście firm obecnych na Forum stać byłoby np. na jakąś miesięczną składkę.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Henry Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Sage Dual Boiler BES920, Gaggia Classic "Automat" (mod), Cafe phin
  • Młynek: Baratza Sette 270, Kazak Tura, MYM54
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #457 dnia: 14 Lipiec 2021, 20:31:27 »
Swoją drogą dobrze by było zastąpić tę charytatywną działalność jakimś stałym, miesięcznym wynagrodzeniem dla Administratora.

Pomysł ok. Pod warunkiem oczywiście że znajdziemy jakiegoś lepszego, bo obecny okazał się niezbyt ogarnięty.

Offline tytoos Mężczyzna

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Torre 2B, Rota v2
  • Młynek: Casadio, C40 IH, J-Max
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #458 dnia: 14 Lipiec 2021, 21:19:57 »
bo obecny okazał się niezbyt ogarnięty
Ty tak na serio? Bo jakoś nie mogę uwierzyć, że można coś takiego napisać o ludziach robiących coś pro publico bono za free...

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2201
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #459 dnia: 14 Lipiec 2021, 21:26:53 »
Wg niego ludzie uprawiający sport maja problemy psychiczne wiec taka odpowiedź mnie zupełnie nie dziwi.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline MSL

  • Wiadomości: 698
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #460 dnia: 14 Lipiec 2021, 21:52:54 »
Pomysł ok. Pod warunkiem oczywiście że znajdziemy jakiegoś lepszego, bo obecny okazał się niezbyt ogarnięty.

Skorzystaj z prawa (a masz takie) do nie wypowiada się na forum, skoro nie szanujesz ludzi, którzy stworzyli to. Zrób jednak wyjątek od tego i podrzuć linka do swojego, które stworzysz i będziesz utrzymywał. Większość z na pewnością nie może się doczekać aby docenić Twoje przyszłe arcydzieło.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4811
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #461 dnia: 15 Lipiec 2021, 09:20:58 »
Uprzejmie informuję Administratora że przychodzą powiadomienia. Przynajmniej do tego wątku. Tylko dlaczego aż siedem w tym samym temacie ?
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5216
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #462 dnia: 15 Lipiec 2021, 09:44:22 »
Uprzejmie informuję Administratora że przychodzą powiadomienia. Przynajmniej do tego wątku. Tylko dlaczego aż siedem w tym samym temacie ?
To jest forma rekompensaty dla tych, co najwięcej mieli zastrzeżeń odnośnie ostatniego funkcjonowania forum 😎
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2021, 09:48:50 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4811
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #463 dnia: 15 Lipiec 2021, 09:50:59 »
Dziękuję za rekompensatę ! I to podwójną - znów przyszło siedem powiadomień. :)
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Adrian-X Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 43
    • Adrek.pl
  • Ekspres: brak
  • Młynek: brak
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #464 dnia: 15 Lipiec 2021, 11:58:11 »
Można prosić o zrzut ekranu z tych powiadomień? Mam dodany ten wątek do obserwowanych, ale na telefonie nie mam dostępu do swojej poczty, wiec nie mogę sprawdzić ilości otrzymanych e-maili

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi