Autor Wątek: Stary Młyn  (Przeczytany 1071 razy)

Offline Czaro27

  • Wiadomości: 2
Stary Młyn
« dnia: 03 Wrzesień 2020, 10:12:22 »
Witam, jestem nowym, zielonym, użytkownikiem forum ;) Ktoremu znudziło sie szukanie głebi i złożoności tam gdzie jej zbytnio nie ma, czytaj w dobrej kawie (story coffee) ze zlym mlynkiem i ekspresem (oba urzadzenia na allego pojawiają sie jako pierwsze po kliknieciu opcji wyświetl "najpopularniejsze" ;) )

Poczytalem troche forum i wniosek jest prosty: bez mlynka ani rusz. Nie ukrywam, ze plan mialem kupic mlynek do 200 zl niestety (albo stety) cene jego rośnie wprost proporcjonalnie do czasu spedzonego na wertowaniu wątków ;)

Dlugo sie nie zastanawiałem: Ascaso i1.
Znalazłem w sieci 9.5 letni sprzet. Domyslam sie ze urządzenie za takie pieniadze nie powstaje by zaraz się zepsuć ale przeszło 9 lat mielenia ma prawo odbić sie negatywne na podzespolach. Pytanie czy warto w ogóle poswiecac na to czas?

W zalaczniku przesyłam zdjecia żaren. Myslicie ze warto brac? Jaka powinna być mniej wiecej cena za tak stary sprzęt?

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4847
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: Stary Młyn
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2020, 17:32:30 »
Sprzęt stary ale długowieczny. Pociągnie jeszcze sporo lat. Żarna wyglądają dobrze. Aż za dobrze. Może były już wymieniane...Co do ceny się nie wypowiem. Powinna być ona ustalona na takim poziomie aby zainteresowana osoba chętna była ją zapłacić a sprzedający też swoje uzyskał.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi