Autor Wątek: Pomocy z decyzją krups ea907d31  (Przeczytany 1665 razy)

Offline Dycha3

  • Wiadomości: 4
Pomocy z decyzją krups ea907d31
« dnia: 27 Wrzesień 2019, 21:58:13 »
Drodzy forumowicze mam problem a mianowicie wybrałem się z żoną po nasz pierwszy ekspres do kawy. W sklepie każdy wygląda pięknie chcieliśmy kupić Nivon-ę budżet max do 3000 , a tu na półce stoi  Krups EA907d31 i pewnie nawet bym go nie rozważał , jednak cena za ten ekspozycyjny model ( małe ryski na obudowie oraz uszkodzone drzwiczki które da się spokojnie naprawić) wynosiła 1950.    I tu pytanie do was .. warto ??   Przyznam się że mamy go w domu bo za tą cenę grzech było nie kupić, jednak stoi jeszcze zapakowany w kartonie i spokojnie możemy go oddać. Chodzi mi tylko czy zostawić ten ekspres czy kupować coś lepszego byle nie krups. Dodam że nie jesteśmy jakimiś wybrednymi kawoszami ale nie chcieli byśmy się też władować w jakieś awaryjne urządzenie . Prosimy o pomoc i rozważenie czy w takich pieniądzach to rozsądny wybór.   

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Pomocy z decyzją krups ea907d31
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Wrzesień 2019, 09:33:03 »
Warto.
W takiej cenie. I będziesz miał spokój na 2 lata (chyba)
Tylko dobre ziarno kupuj, z palarni, a nie marketowych półek, tam ciężko na świeżą trafić.

Offline Dycha3

  • Wiadomości: 4
Odp: Pomocy z decyzją krups ea907d31
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień 2019, 09:38:43 »
Podłączyłem i wyskoczył jakiś błąd 5 przy próbie wstępnego czyszczenia.... teraz jadę do MM albo zwrócić albo zażądać wymiany na nowy z tytułu rękojmi ... Biednemu zawsze wiatr w oczy a chciałem trochę przyoszczędzić ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline MajkJaro

  • Wiadomości: 295
  • Ekspres: Ascaso Steel Uno Prof PID
  • Młynek: Mazzer Super Jolly Electronic
Odp: Pomocy z decyzją krups ea907d31
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2019, 11:09:32 »
Podłączyłem i wyskoczył jakiś błąd 5 przy próbie wstępnego czyszczenia.... teraz jadę do MM albo zwrócić albo zażądać wymiany na nowy z tytułu rękojmi ... Biednemu zawsze wiatr w oczy a chciałem trochę przyoszczędzić ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie ma się co denerwować, od ręki to załatwią.

Offline Dycha3

  • Wiadomości: 4
Odp: Pomocy z decyzją krups ea907d31
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2019, 18:26:37 »
Udało się ekspres sam się naprawił. I jestem bardzo zadowolony z tego jaką parzy kawę. Zobaczymy jak będzie z jego dalszym użytkowaniem .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi