Autor Wątek: Automat do biura - jura typ a135 duomatica - podaje mało wody.  (Przeczytany 4334 razy)

Offline Pdi90

  • Wiadomości: 178
  • Ekspres: Faema Due, Salda Napoletana, Gaggia Titanium, French press, Hario V60, ColdDrip
  • Młynek: Astoria Brevetto, Mazzer
Odp: Automat do biura - jura typ a135 duomatica - podaje mało wody.
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Styczeń 2017, 21:06:10 »
Ciastko jest w porządku (tzn. doza kawy wydaje się być typowa dla tego typu bloków zaparzających). Odłączyłem przepływomierz, ale dzieje się dokładnie to samo co z przepływomierzem. Zmierzę czy idzie przez niego jakieś napięcie, i jeśli nie to zaryzykuję i zamówię ten z allegro.
W Internecie każdy może stać się kimkolwiek zechce... To smutne i zarazem zastanawiające, że tak wielu ludzi wybiera bycie głupimi...
Zapraszam do odwiedzenia niezależnego  forum audio !

Offline Pdi90

  • Wiadomości: 178
  • Ekspres: Faema Due, Salda Napoletana, Gaggia Titanium, French press, Hario V60, ColdDrip
  • Młynek: Astoria Brevetto, Mazzer
Odp: Automat do biura - jura typ a135 duomatica - podaje mało wody.
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Styczeń 2017, 18:50:17 »
Szanowni!

Bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję za pomoc w diagnozie usterki.  :poklon: Faktycznie, winowajcą był nie działający przepływomierz. Zamówiłem nowy, przełożyłem i wszystko śmiga i hula :). Muszę jeszcze powalczyć ze stopniem zmielenia i dozą kawy, i ekspres będzie działał przez kolejne lata.  : :taniec:

W Internecie każdy może stać się kimkolwiek zechce... To smutne i zarazem zastanawiające, że tak wielu ludzi wybiera bycie głupimi...
Zapraszam do odwiedzenia niezależnego  forum audio !

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi