Autor Wątek: Ekspresy na saszetki ESE Cialda  (Przeczytany 4917 razy)

Prometeusz

  • Gość
Ekspresy na saszetki ESE Cialda
« dnia: 01 Maj 2013, 19:27:55 »
Witajcie ,
 Nie znajduję wiele o ekspresach na saszetki Cialda ESE , to chyba odmienna grupa. Jeśli mogę to podzielę się opinią o moim SPINELU zakupionym na potrzeby biura. Na teraz wypada znacznie  lepiej niż kapsułkowy jaki do tej pory mieliśmy :) A może ktoś już używał taki ?

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Ekspresy na saszetki ESE Cialda
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2013, 19:31:14 »
Póki co tutaj raczej wyznawcy ziarna, ale z czasem liczymy na wzmocnienie grupy saszetkowo-kapsułkowej.  :)
Opisz proszę swój ekspres, wrażenia z użytkowania, dostępność saszetek i ich wybór, a także dlaczego taki wybór? Nie zapomnij o fotkach :)
A tymczasem zapraszam do wątku powitalnego...

Prometeusz

  • Gość
Odp: Ekspresy na saszetki ESE Cialda
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwiec 2014, 16:56:54 »
Nie wiem jak umieszcza się fotki, linki mi nie idą "Sorry, you are not allowed to post external links." :)
Dlaczego Spinel , taki ekspres ? bo miałem DeLonghi automat i jak spróbowałem kawy u znajomego z ekspresu SPINELa i po prostu byłem porażony jakością espresso ( mówię o porównaniu z deLonghi, nie profesjonalnym ekspresie :) ) , oraz prostotą obsługi. Żonkę zachwyciło
bardzo kremowe cappuccino/latte i również prostota obsługi ,czyszczenia itd. Kawa w saszetkach ese okazała się być dostępna, oczywiście w necie i na allegro. Mi ten system odpowiada, lepszy i tańszy od kapsułek. Saszetki jakie kupuję to Kimbo, Vergnano, Pellini Top (nie zachwyciły), lavazza, Musetti , a teraz Meseta , Borbone i ulubione Izzo. Jak widać jest w czym wybierać.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Ekspresy na saszetki ESE Cialda
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwiec 2014, 18:19:27 »
@Maxu, a nie jesteś związany z internetowym sklepem, który te ekspresy ma w swojej ofercie?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi