Autor Wątek: zakup ekspresu  (Przeczytany 7946 razy)

Offline MagnaT

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Nuova Simonelli
zakup ekspresu
« dnia: 29 Maj 2017, 11:28:26 »
Witam, poszukuje niedużego ekspresu do przyczepy gastronomicznej, w której zrobię espresso i capuccino. Myślałem o Nuova Simonelli Musica, jak myslicie czy to jest dobry wybór? Może coś innego co zaspokoiłoby potrzeby a mniej wiecej w takich pieniądzach, gdyby ktoś miał namiary na jakieś sklepy czy to polskie czy zagraniczne chętnie przygarne, licze na pomoc z Waszej strony ;)
Pozdrawiam

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4814
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: zakup ekspresu
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2017, 11:48:12 »
Z mojej oferty ASCASO BAR 1GR (pompa wibracyjna, termoblok z elektronicznym termostatem, zbiornik na wodę 5 l) lub BAR 2GR Compact (pompa wibracyjna, Multibojler z elektronicznymi termostatami, zbiornik na wodę 10l). Oraz LaMacatec ALLICUDI (pompa wibracyjna 1,5 l z HX, lub 2B po 1,5 l), NOVASEINOVA MONO 1GR Levetta (pompa wibracyjna, bojler 1,8 l, HX, zbiornik na wodę 5,2 l). ALLICUDI i MONO występują także z pompą rotacyjną, podłączeniem do wody bieżącej a ALLICUDI także w wersji 2B oraz z PIDem. Więcej info - zapraszam do kontaktu na priv lub e-mail.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: zakup ekspresu
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2017, 11:50:57 »
Czy ekspres ma być wykorzystywany w celach komercyjnych? Warto by było określić szacunkową ilość kaw którą musiałby przygotować każdego dnia.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4814
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: zakup ekspresu
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2017, 11:55:01 »
Kolega / koleżanka napisał / ła wyraźnie "poszukuje niedużego ekspresu do przyczepy gastronomicznej". Czyli cel komercyjny.  :)
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline MagnaT

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Nuova Simonelli
Odp: zakup ekspresu
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2017, 14:13:48 »
Nie jestem w stanie przewidzieć ilości kaw na dzień dzisiejszy, ale jest to miejsce gdzie przychodzi ok 2 tyś osób przy ładnej pogodzie a ile z nich wypije kawę? nie wiem,  myślę , że z 50 dziennie a może i więcej.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi