Autor Wątek: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje  (Przeczytany 124406 razy)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #345 dnia: 02 Kwiecień 2020, 10:59:14 »
Espresso R obecnie nie mamy :/ Pewnie pojawi się w przyszłym tygodniu.

Sprawdź prosze naszą nową Kolumbię paloną na średnio: https://www.manufakturakawy.com/sklep/kolumbia-los-alpes/

@Piotrek [Manufaktura Kawy]
Czy z procesem dodawania do koszyka jest wszystko ok? Na macOS / Chrome i Opera proces zatrzymuje się na kręcącym się kółku na czerwonym guziku.

Dodaję kilogram Espresso R, Kolumbia Finca działa.

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #346 dnia: 02 Kwiecień 2020, 18:39:37 »
Dzieki ,to czekam .
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #347 dnia: 03 Kwiecień 2020, 15:11:07 »
Zapraszam Was do skosztowania naszej nowości z Brazylii z kontrolowanej fermentacji | Microlot:

https://www.manufakturakawy.com/sklep/brazylia-brazylia-jorge-naimeg-kawa-ziarnista-i-mielona/



Dzieki ,to czekam .

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #348 dnia: 04 Kwiecień 2020, 18:00:06 »
Cześć, na dobry start tak wyśmienitej kawy postanowiliśmy zrobić na nią promocję -25%.

Zapraszam do naszego sklepu:

https://www.manufakturakawy.com/sklep/brazylia-brazylia-jorge-naimeg-kawa-ziarnista-i-mielona/

Zapraszam Was do skosztowania naszej nowości z Brazylii z kontrolowanej fermentacji | Microlot:

https://www.manufakturakawy.com/sklep/brazylia-brazylia-jorge-naimeg-kawa-ziarnista-i-mielona/



Dzieki ,to czekam .


Offline AMG

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: PL81T, PL41TEM, V60, FP
  • Młynek: Ceado 6XP
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #349 dnia: 13 Kwiecień 2020, 16:02:28 »
Zamówienie złożone 9. przed południem (z gwarancją dostawy następnego dnia). Opłacenie zamówienia potwierdzone o 11.39 (ciągle czwartek przed południem). Potem cisza.
A dzisiaj kawy w domu niet.
 :Bicz:

Offline Mr. Sour

  • Wiadomości: 224
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #350 dnia: 18 Kwiecień 2020, 10:55:56 »
Dziękuję za ekspresową (jak zawsze) wysyłkę i rezerwację kawy.
Burundi Umuco W’ikawa FT musi chwilę poczekać w kolejce, ale największe nadzieje ;) wiążę z Tanzanią Edelweiss Estate RFA.

Offline Johnny_Malini Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: V60, AP, FP, Chemex, kawiarka, tygielek, Brewista Smart Dripper, Clever Dripper
  • Młynek: Comandante C40 MK4 <- 1Zpresso Q2 <- Hario Skerton Plus
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #351 dnia: 27 Kwiecień 2020, 08:27:33 »
Kolumbia Red Honey, jasny wypał, bardzo mi podeszła.
Aeropress tradycyjny - fajny balans między słodyczą a kwasowością, wyczuwalne pomarańcza/grejpfrut, słodko-gorzka kwasowość, im kawa chłodniejsza tym bardziej grejpfrut się wybija.
Drip podobne odczucia z tym że większa słodycz, ale dalej głównie pomarańcza i grejpfrut, przyjemny aftertaste.
I zdecydowanie kawa ma tę soczkowość  :ok:

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #352 dnia: 13 Maj 2020, 12:01:25 »
Cześć, kiedy można spodziewać się powrotu Honduras Jasno Palona Marcala RAOS? Ewentualnie co możecie polecić podobnego do przelewu?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #353 dnia: 13 Maj 2020, 12:41:52 »
Cześć, pracujemy nad powrotem Hondurasa - testujemy próbki. Myślę że w przeciągu 2 tygodni będziemy wiedzieli czy i kiedy kawa wróci.

Obecnie proponuję wybrać Kostarykę Finca El Rosario (natural) lub Brazylię Jorge Naimeg (kontrolowana fermentacja).

Obie kawy są wyśmienite.

Cześć, kiedy można spodziewać się powrotu Honduras Jasno Palona Marcala RAOS? Ewentualnie co możecie polecić podobnego do przelewu?

Offline yarbin

  • Wiadomości: 245
  • Ekspres: Lelit Grace/ V60 / Aeropress
  • Młynek: Timemore Sculptor 078S / Timemore C3
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #354 dnia: 15 Maj 2020, 09:18:49 »
No i przegapiłem promkę, zapomniałem wczoraj zamknąć koszyk  :cenzura:

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #355 dnia: 19 Maj 2020, 12:20:48 »
Cześć,

chciałbym zachęcić Was do spróbowania naszej Kostaryki i Rwandy palonej na jasno, w związku z czym wrzucam kod rabatowy -15% na wszystkie kawy.

https://www.manufakturakawy.com/sklep/kostaryka-finca-el-rosario-natural/
https://www.manufakturakawy.com/sklep/rwanda-sholi-ft/

Kod: wok15

Kod jest aktywny do końca czwartku, zatem proponuję nie zwlekać :)


Offline Kelsier Mężczyzna

  • Wiadomości: 30
  • Młynek: MYM54
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #356 dnia: 20 Maj 2020, 01:26:48 »
O ile z Rwandą eksperymentuję, bo jeszcze nie udało mi się jej w pełni oswoić (jeżeli ktoś ma sprawdzony przepis na aeropress / V60 to bardzo poproszę), tak Kostaryka wylądowała w mojej topce wypitych w życiu kaw (nie, żeby było ich jakoś bardzo dużo...). Parzona metodą Kasuyi 4:6 (pierwsze polanie 50ml, drugie 70ml), temperatura ~90°. Bardzo słodka, praktycznie zero goryczki i kwasowości, niesamowita bogatość smaków i owoców.
Jestem zdecydowanie na tak i czekam na kolejne naturale z Waszej oferty, bo dopiero zaczynam się z nimi zaprzyjaźniać, ale już wiem, że się bardzo polubimy

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #357 dnia: 21 Maj 2020, 10:27:26 »
Dzięki serdeczne za Twoją opinię. Rzeczywiście Kostaryka jest wyjątkowa, a próbowałeś może Brazylię Naimeg?

O ile z Rwandą eksperymentuję, bo jeszcze nie udało mi się jej w pełni oswoić (jeżeli ktoś ma sprawdzony przepis na aeropress / V60 to bardzo poproszę), tak Kostaryka wylądowała w mojej topce wypitych w życiu kaw (nie, żeby było ich jakoś bardzo dużo...). Parzona metodą Kasuyi 4:6 (pierwsze polanie 50ml, drugie 70ml), temperatura ~90°. Bardzo słodka, praktycznie zero goryczki i kwasowości, niesamowita bogatość smaków i owoców.
Jestem zdecydowanie na tak i czekam na kolejne naturale z Waszej oferty, bo dopiero zaczynam się z nimi zaprzyjaźniać, ale już wiem, że się bardzo polubimy

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #358 dnia: 22 Maj 2020, 13:36:05 »
Cześć, właśnie wprowadziliśmy PEru Sol & Cafe FTO palone pod przelew.

Zapraszam Was do wypróbowania naszej nowości przekazując kod rabatowy "slonceperu" obniżający cenę na Peru palone pod przelew oraz espresso o 20%.

Linki do Peru:
Przelew -> https://www.manufakturakawy.com/sklep/peru-cooperative-sol-cafe-fto-jasno-palona-kawa-ziarnista-i-mielona/
Espresso -> https://www.manufakturakawy.com/sklep/peru/

Dzięki serdeczne za Twoją opinię. Rzeczywiście Kostaryka jest wyjątkowa, a próbowałeś może Brazylię Naimeg?

O ile z Rwandą eksperymentuję, bo jeszcze nie udało mi się jej w pełni oswoić (jeżeli ktoś ma sprawdzony przepis na aeropress / V60 to bardzo poproszę), tak Kostaryka wylądowała w mojej topce wypitych w życiu kaw (nie, żeby było ich jakoś bardzo dużo...). Parzona metodą Kasuyi 4:6 (pierwsze polanie 50ml, drugie 70ml), temperatura ~90°. Bardzo słodka, praktycznie zero goryczki i kwasowości, niesamowita bogatość smaków i owoców.
Jestem zdecydowanie na tak i czekam na kolejne naturale z Waszej oferty, bo dopiero zaczynam się z nimi zaprzyjaźniać, ale już wiem, że się bardzo polubimy


Offline devil-80

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Delonghi ecam, kawiarka bialetti
  • Młynek: Bosch
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #359 dnia: 23 Maj 2020, 23:01:56 »
Witam. Właśnie zamierzam dokonać zakupu pare kaw na próbę do ekspresu Delonghi-glownie espresso i do latte. Czy można liczyc na jakiś ciekawy rabacik 😏 chodzilo by mi o mniejsze opakowania np 100g byle bylo sporo roznych odmian kawy co pomogło by mi odnaleźć ta najbardziej odpawiadajaca i kupic następnym razem większe opakowanie. Pozdrawiam.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi