Autor Wątek: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje  (Przeczytany 123195 razy)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« dnia: 09 Wrzesień 2018, 10:04:14 »
Cześć,

właśnie uruchomiliśmy kampanię -30% na wszystkie nasze kawy w opakowaniach 500g.

Kampania jest dosyć krótka, choć możliwe że ją przedłużymy :)

Kawy palimy dopiero po złożeniu zamówienia, zatem zapewniamy Was, iż otrzymacie kawy bardzo bardzo świeże.
W naszej ofercie znajdziecie 2 kawy palone na jasno, 8 kaw palonych na średnio i jedna kawa pod espresso.

Szczegóły o kawach i opisy znajdziecie tutaj: https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/


Facebook: http://facebook.com/manufakturakawy
Insta: https://www.instagram.com/manufakturakawy/
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2018, 06:56:48 wysłana przez Spinacz »

Offline Batonio Mężczyzna

    • ----
  • Wiadomości: 58
  • Ekspres: Aeropress; Wilfa Pour Over Red; Hario V60-01, 02; Bialetti 3tz, Kruve sifter; Brewista Smart Pour Variable 1.2L
  • Młynek: C40 MK3, Wilfa Svart, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2018, 00:24:05 »
Zamówiłem Burundi Kibuye, zobaczymy co z tego wyjdzie w filiżance ;)
Pzdr

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2018, 06:54:38 »
Prośba do @Manufaktura Kawy oraz do administracji:

Czy takie ogłoszenia możecie wrzucać do jednego, swojego tematu?
Bo to już jest kolejny raz kiedy zakładacie nowy temat i tworzy się niepotrzebny bałagan :)

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2018, 07:08:16 »
Prośba do @Manufaktura Kawy oraz do administracji:

Czy takie ogłoszenia możecie wrzucać do jednego, swojego tematu?
Bo to już jest kolejny raz kiedy zakładacie nowy temat i tworzy się niepotrzebny bałagan :)

A może ktoś poprowadzi zbiorczy temat z aktualnymi promocjami i stałymi rabatami dla forumowiczów WOK od różnych palarni/sklepów? 😉

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2018, 07:10:23 »


A może ktoś poprowadzi zbiorczy temat z aktualnymi promocjami i stałymi rabatami dla forumowiczów WOK od różnych palarni/sklepów? 😉

Droga wolna :)

Offline Hutriel

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: V60-02, OXO Good Grips, Bialetti Venus 6 TZ, AP, FP
  • Młynek: Wilfa Uniform, Kazak Tura Alt.
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2018, 07:24:45 »
No tak, zabrzmiało to trochę jak klasyczne "Niech ktoś...!".  :) Ja to tam tylko skromny czytacz forum jestem, ale jeżeli miałoby to stanowić jakąś wartość dodaną dla forum to czemu nie.

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień 2018, 07:46:19 »
Coffeedesk, Antonio, Proper, Ascaso i inni mają swój temat w którym na bieżąco wstawiają aktualne promocje, oferty wiec nie wiem dla czego Manufaktura kawy nie może zrobić takiego samego i tam po prostu wstawiać aktualne dla swojego sklepu promocje.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień 2018, 07:51:25 »
nieee to byłby straszny bałagan i nic by się w tym wątku znaleźć nie dało, a aktualne promocje pewnie i tak by nie były kompletne ani aktualne.

Faktycznie @Manufakturo też mi przez głowę przeszło, że lepiej utrzymywać jeden swój wątek. Nie raz szukałem wstecz czegoś od palarni X i osobny temat na każdą promocję nie pomaga. Poza tym tworzy się miejsce kontaktu, wiadomo gdzie napisać jak się coś chce dowiedzieć.

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień 2018, 11:01:30 »
Dokładnie tak. Manufaktura powinna założyć swój jeden wątek w dziale supermarket i się go trzymać - wpisywać tam kolejne promocje itp. Tak jak to jest w przypadku innych palarni. Ułatwia to sprawę nam klientom. A dla palarni też jest korzyść bo ludzie tam chwalą poszczególne kawy i to sprawia, że kolejni się sugerują i zamawiają  ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2018, 11:03:59 wysłana przez Pawcio »

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2018, 11:26:04 »
Nie Manufaktura, tylko Piotrek ;)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Wrzesień 2018, 11:47:34 »
Cześć :)

Oczywiście możemy utrzmywać jedek wątek, tylko pojawia się jedna kwestia - zakładając nowy wątek w tytule możemy podać jaki jest rabat lub promocja i osoby które nie są zainteresowane bazując na tytule mogą nie wchodzić w dany wątek, a osoby zainteresowane widzą na co mogą liczyć bez przechodzenia przez kolejne podstrony danego wątku i analizowania jaka jest obecnie promocja.

Oczywiście wszyscy macie rację, że przy publikowaniu wielo wątków robi się bałagan, ale z drugiej strony wysyłane komunikaty są bardziej czytelne gdyż ewidentnie opisują zawartość wątku.

Ale będziemy robili tak jak uważacie za stosowne :)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Wrzesień 2018, 12:46:37 »
ale z drugiej strony wysyłane komunikaty są bardziej czytelne gdyż ewidentnie opisują zawartość wątku.
Wg mnie są nachalne i właśnie wprowadzają bałagan. Jeden wątek per sklep/użytkownik komercyjny jest przejrzyste i moralne ;) Oferta/kawa musi się obronić, a nie marketingowe sztuczki ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Wrzesień 2018, 12:48:02 »
Cześć :)

Oczywiście możemy utrzmywać jedek wątek, tylko pojawia się jedna kwestia - zakładając nowy wątek w tytule możemy podać jaki jest rabat lub promocja i osoby które nie są zainteresowane bazując na tytule mogą nie wchodzić w dany wątek, a osoby zainteresowane widzą na co mogą liczyć bez przechodzenia przez kolejne podstrony danego wątku i analizowania jaka jest obecnie promocja.

Oczywiście wszyscy macie rację, że przy publikowaniu wielo wątków robi się bałagan, ale z drugiej strony wysyłane komunikaty są bardziej czytelne gdyż ewidentnie opisują zawartość wątku.

Ale będziemy robili tak jak uważacie za stosowne :)


Nieeee nie róbmy tak, zrobi się bałagan ogromny, myślę że w "tradycyjnej" formie jest łatwo znaleźć aktualne oferty - rzucasz okiem na najnowsze posty i jest wszystko jasne. Zakładanie osobnych wątków dla promocji  mogłoby doprowadzić do głupiego wygryzania konkurencji wrzucaniem mnóstwa wątków o promocjach i talonach na balon ;) Obecny system może idealny nie jest, ale wg mnie jest najbardziej sprawiedliwy dla nas tu obecnych komercyjnych użytkowników.
To mówiłem ja, Jarzą...deskowy.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pj.w Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3458
  • Ekspres: Londinium R, Strietman CT2
  • Młynek: Titus Nautilus, Kafatek MC4, Baratza Forte BG, 1zpresso ZP6
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Wrzesień 2018, 12:52:35 »
Moim zdaniem, idealnie byłoby mieć jeden temat, z jednym podczepionym postem w którym mamy wszystkie aktualne kody rabatowe dla użytkowników i ciekawe promojce.
Szczegóły pewnie w  wątkach sklepu.
Ale to niestety dodatkowa praca dla moderatora.

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Kawy 500g taniej o 30%
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Wrzesień 2018, 12:54:22 »
Jeden wątek jest najlepszym wyjściem  :ok:
Dla mnie osobiście to nie jest żaden problem przejrzeć kilka ostatnich stron.  Ostatnia promocja jest przecież zawsze tą aktualną. To oczywiste dla każdego  ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi