Autor Wątek: Black friday  (Przeczytany 2308 razy)

Offline giginsk8

  • Wiadomości: 2
Black friday
« dnia: 25 Listopad 2019, 20:30:13 »
Witam, słuchajcie z racji w mniejszym bądź większym stopniu przekłamanej akcji promocyjnej czy moglibyście polecić ekspres automatyczny dla żony oczywiście. Początkowo myślałem o de longhi następnie niestety przestraszyłem sie cen jury i na koniec wylądowałem przy nivonie za max 3k. Rzuciła sie komuś jakąś dobra promocja do 3 tys. Stosunek ceny do jakości ekspresów i mojego budżetu przemówił na korzyść nivony tylko teraz muszę znaleźć dobry produkt z tej firmy i tu prośba do Was o pomoc.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline giginsk8

  • Wiadomości: 2
Odp: Black friday
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2019, 09:05:12 »
Witaj własnie dzisiaj zauważyłem promocje, myślisz Michale, że dla moim domowych warunków i przy tak miłej promocji Mellita będzie najlepszym wyborem ?
Co się dużo zastanawiać, gdyż zwariować można, żonie się spodobał, przystępna cena opinie sam sobie wytworzę w trakcie. Mellita zakupiona.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2019, 09:45:15 wysłana przez giginsk8 »

Offline leli12 Kobieta

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: Gaggia Classic, Melitta CI Touch,FP Bodum, Drip
  • Młynek: Nivona 130, ręczny żarnowy
Odp: Black friday
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:01:28 »
a jaki model tej Melitty?
ja się przyglądam jej własnie (model Barista), na zmianę z Nivoną 842.....ceny porównywalne. Kawe piłam tylko z Melitty, ale niestety nie urzekła mnie, stawiam jednak że to wina ziarna, gdyż właściciele Mielitty są zdania, że ekspres załatwi wszystko i nie przywiązuja wagi do tego co tam wrzucają....

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi