Autor Wątek: Migracja na Nowy serwer  (Przeczytany 133147 razy)

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1011
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #420 dnia: 13 Kwiecień 2021, 13:36:28 »
Tylko nadal 144 strony z nieprzeczytanymi wątkami, każdy wątek z 7-10 razy, po jednym wątku na stronę, kliknięcie w nowe wiadomości przenosi czasami o kilka tygodni wstecz. Wejście w jakiś dział forum to możliwość zobaczenia jedynie pierwszego wątku na danej stronie, reszta "ukryta" ;)

Offline pawel890 Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Rancilio Silvia Auber PID / Flair 58+
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #421 dnia: 13 Kwiecień 2021, 15:43:25 »
Zniknęły wszystkie obrazki z forum i co 2-3 wejście rzuca błędem 520 w przeglądarce

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #422 dnia: 13 Kwiecień 2021, 15:45:56 »
Awatary poznikały...

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #423 dnia: 17 Kwiecień 2021, 11:48:20 »
Szlag mnie trafia jak widzę komentarze na temat pracy osoby, która się tym zajmuje. Nosz ku... ludzie, forum jest robione non profit, Maciek, który się tym zajmuje, ma pracę, pożar w serwerowni OVH nie ułatwił mu życia(co potwierdził Goran), więc nie rozumiem pretensji. Działa - super, nie działa - trzeba po prostu cierpliwie poczekać. A za komentarze o braku kompetencji u niego powinny się posypać dożywotnie bany, choć gdyby zniżyć się do nieosiągalnego dla nas poziomu to są komentarze adekwatne do typowego liścia. Nie znacie człowieka, nie wiecie co robi, kiedy robi i za ile robi(a forum robi za darmo) a do komentowania pierwsi w kolejce.

Offline pawel890 Mężczyzna

  • Wiadomości: 647
  • Ekspres: Rancilio Silvia Auber PID / Flair 58+
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #424 dnia: 17 Kwiecień 2021, 13:13:36 »
Z kompetencjami to był mój komentarz, moze przesadziłem przepraszam. Ale sam pracuje w branży i błagam, nie róbcie z tego kosmicznej inżynierii to proste forum php kilka godzin max roboty żeby to ogarnąć. To nie jest skomplikowany portal o rozproszonej architekturze...

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #425 dnia: 17 Kwiecień 2021, 17:29:19 »
Ale nikt z tego nie robi kosmicznej inżynierii. Logiczne jest, że Maciek, który ma sporo pracy, stawia ją nad dokończeniem forum, które robi pro bono. No i trzeba kiedyś odpocząć... Nie zawsze da się po prostu znaleźć te kilka godzin i o to się rozchodzi. A poza tym nie raz już forum siadało i Maciek to ogarniał, więc...

Offline szarud Mężczyzna

  • Wiadomości: 174
  • Ekspres: Phin, V60, Clever Dripper, kawiarka, AP
  • Młynek: KM3873
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #426 dnia: 25 Kwiecień 2021, 04:06:44 »
wiadomo kiedy koniec migracji?

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5218
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #427 dnia: 25 Kwiecień 2021, 07:02:28 »
wiadomo kiedy koniec migracji?

A co Ci jeszcze szwankuje? Bo u mnie wszystko okay.

》tertium non datur《

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1011
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #428 dnia: 25 Kwiecień 2021, 07:54:34 »
Aktualne problemy:

- lista nieprzeczytanych, każdy temat jest powielony x15 i wyświetla się na osobnej stronie, czyli rano przykładowo 300 stron w nieprzeczytanych
- działy na forum i tematy w nich, wyświetla jedynie pierwszy temat na danej stronie, do reszty nie ma dostępu
- wiadomości już przeczytane nie są za takie uznawane, często wraca się do tych samych
- odnośnik do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości często przenosi i wiele dni wstecz

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5218
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #429 dnia: 25 Kwiecień 2021, 08:18:28 »
Aktualne problemy:

- lista nieprzeczytanych, każdy temat jest powielony x15 i wyświetla się na osobnej stronie, czyli rano przykładowo 300 stron w nieprzeczytanych
- działy na forum i tematy w nich, wyświetla jedynie pierwszy temat na danej stronie, do reszty nie ma dostępu
- wiadomości już przeczytane nie są za takie uznawane, często wraca się do tych samych
- odnośnik do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości często przenosi i wiele dni wstecz

Aaaa tego rodzaju. Wogóle teraz nie korzystam z tych funkcji i posiłkuję się tylko stroną czołową forum ćwicząc pamięć, czego nie przeczytałem.
》tertium non datur《

Offline dober Mężczyzna

  • Wiadomości: 47
  • Ekspres: Ascaso Dream PID
  • Młynek: ZF64W, Timemore C3
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #430 dnia: 25 Kwiecień 2021, 11:53:05 »
Powiadomienia na maila dotyczące nowych tematów w śledzonym dziale, oraz informacje o nowej prywatnej wiadomości też nie przychodzą.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #431 dnia: 25 Kwiecień 2021, 14:22:06 »
Jest jakiś problem z pchlim targiem czy czegoś nie wiem w temacie uprawnień? Nie jestem w stanie dodać nowego wątku

[EDIT] Nie mogę nawet przeglądać tegoż działu. Nic mi nie wyświetla. Używam Tapatalka.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2021, 14:29:11 wysłana przez GrizzzLee »

Offline szarud Mężczyzna

  • Wiadomości: 174
  • Ekspres: Phin, V60, Clever Dripper, kawiarka, AP
  • Młynek: KM3873
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #432 dnia: 25 Kwiecień 2021, 19:44:01 »

A co Ci jeszcze szwankuje? Bo u mnie wszystko okay.
a np nie widzę wątków po 26 marca (po zalogowaniu), na 2 stronie od połowy stycznia

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #433 dnia: 26 Kwiecień 2021, 00:48:58 »

A co Ci jeszcze szwankuje? Bo u mnie wszystko okay.

Serio? Nie oznaczają mi się przeczytane wątki, przeczytane posty pamięta czasami a czasami ląduje w temacie z 2 miesiące temu. Przeglądając tematy wogóle nie widzę części wątków, swojego w phlim targu szukałem wyszukiwarką, nieprzeczytane są po 4 wątki na stronę i sięgają kilkuset stron a na głównej czy w tapatalku na osi czasu, ostatnie są ileś razy powtórzone.

Tak w sumie niedawne weekendowe prace przyspieszyły forum znacznie ale odnoszę wrażenie, że nic nie naprawiły. Forum przeglądam ostatnio tylko z grubsza, bo taki kwazimodo ino irytuje. Ale chcę wierzyć, że M ma plan i to wszystko minie :)

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 857
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Migracja na Nowy serwer
« Odpowiedź #434 dnia: 26 Kwiecień 2021, 07:43:15 »
U mnie tak wyglądają kolejne podstrony we "Wszystkich nieprzeczytanych postach". Niezależnie od ustawień w Opcjach wyglądu, na trzech różnych urządzeniach.

forum_wok.png

Kliknięcie "ZAZNACZ WĄTKI JAKO PRZECZYTANE" niejako cofa wyświetlanie nowych wątków na forum do stanu z marca, przed migracją.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi