Autor Wątek: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje  (Przeczytany 125151 razy)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #75 dnia: 05 Luty 2019, 18:59:32 »
Tak, przepraszamy ale mieliśmy tygodniową przerwę.

Postaram się jakoś wynagrodzić ten czas oczekiwania :)

Kawy zamówione w tym tygodniu będziecie wysyłać dopiero od poniedziałku ? Trochę mnie to zmartwiło :'(

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #76 dnia: 07 Luty 2019, 19:33:53 »
hmm zabrzmiało jak obietnica  ;) jak mam to rozumieć ?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Luty 2019, 11:06:23 »
Przypomnij sie przy najbliższym zamówieniu, a dorzucimy coś do paczki :)

hmm zabrzmiało jak obietnica  ;) jak mam to rozumieć ?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Luty 2019, 11:10:08 »
Cześć,

ruszamy z nową akcją RABATOWĄ do -40% na wszystkie nasze kawy 250g i 500g.

Akcja trwa do końca poniedziałku.

Kawy zaczynamy palić w poniedziałek i wysyłamy zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Strona internetowa: https://www.manufakturakawy.com/sklep-z-kawa/

Pozdrawiam Was gorąco :)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 503
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Luty 2019, 12:23:39 »
Fajnie, że robicie kolejną akcję rabatową, zapewne znów dam się namówić na zakupy ;-)  Zauważyłem jednak, że wkradł się pewien błąd na stronie, tj. jest rabat 40% na opakowania 500g, ale na 250g już tylko 30% :-(
Kolejne pytanie, kiedy planujecie wprowadzić jakieś fajne nowości do dripa (pisałeś w wątku o Kongo)? Planujecie palić Kolumbię finca Palmichal pod dripa czy tak jak obecnie, wyłącznie pod ekspres? Pytam, bo w dripie całkiem fajnie smakowała :-)

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Luty 2019, 13:29:17 »
Cześć, dzięki za zwrócenie uwagi - rabat na 250 już poprawiony.

Co do Kongo - mamy ją już prawie wprowadzoną na sklepie i myślę że dzisiaj ją opublikujemy.


Fajnie, że robicie kolejną akcję rabatową, zapewne znów dam się namówić na zakupy ;-)  Zauważyłem jednak, że wkradł się pewien błąd na stronie, tj. jest rabat 40% na opakowania 500g, ale na 250g już tylko 30% :-(
Kolejne pytanie, kiedy planujecie wprowadzić jakieś fajne nowości do dripa (pisałeś w wątku o Kongo)? Planujecie palić Kolumbię finca Palmichal pod dripa czy tak jak obecnie, wyłącznie pod ekspres? Pytam, bo w dripie całkiem fajnie smakowała :-)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 503
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #81 dnia: 16 Luty 2019, 11:42:42 »
Znów się Wam naliczanie rabatów rozjechało  :ups: Chciałem złożyć zamówienie, a tu dla odmiany rabaty na opakowania 500g zmieniły się na 30% zamiast 40% :(
Jest szansa na to, że wprowadzicie dzisiaj do sklepu internet. wspomnianą Kongo pod przelewy? Rozważam jej zakup  :kwiat:

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #82 dnia: 18 Luty 2019, 08:52:07 »
Kawy 500 są z rabatem 30%, ale skorzystaj z dodatkowego jednorazowego kuponu rabatowego obniżającego kawy 500g o kolejne 10%:

Kod kuponu to: 10ghsw

Kongo będzie dzisiaj do 12-stej :)

Znów się Wam naliczanie rabatów rozjechało  :ups: Chciałem złożyć zamówienie, a tu dla odmiany rabaty na opakowania 500g zmieniły się na 30% zamiast 40% :(
Jest szansa na to, że wprowadzicie dzisiaj do sklepu internet. wspomnianą Kongo pod przelewy? Rozważam jej zakup  :kwiat:

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #83 dnia: 18 Luty 2019, 10:36:53 »
ruszamy z nową akcją RABATOWĄ do -40% na wszystkie nasze kawy 250g i 500g.

Kawy 500 są z rabatem 30%

To jak w końcu?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #84 dnia: 18 Luty 2019, 11:14:09 »
Promocja na kawy jest trochę inna niż zwykle, a mianowicie nie wszystkie kawy o 40%, tylko do 40%.

Ponieważ rzeczywiście robi to trochę zamieszania, to przesyłam dodatkowy kupon 10%, który obniży kawy 500g o kolejne 10% (kod: 10ghsw).

Przepraszam za zamieszanie, było to chyba niejasne. Następnym razem informacja co i o ile będzie jaśniejsza.

ruszamy z nową akcją RABATOWĄ do -40% na wszystkie nasze kawy 250g i 500g.

Kawy 500 są z rabatem 30%

To jak w końcu?

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #85 dnia: 18 Luty 2019, 11:15:02 »
Kongo jest już na stronie: https://www.manufakturakawy.com/kawy-do-przelewu/

Znów się Wam naliczanie rabatów rozjechało  :ups: Chciałem złożyć zamówienie, a tu dla odmiany rabaty na opakowania 500g zmieniły się na 30% zamiast 40% :(
Jest szansa na to, że wprowadzicie dzisiaj do sklepu internet. wspomnianą Kongo pod przelewy? Rozważam jej zakup  :kwiat:

Offline piotro

  • Wiadomości: 37
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #86 dnia: 18 Luty 2019, 12:00:19 »
Przy "Finca Las Chicharras" są zamienione wagi (250/500 kg) nad zdjęciami, pod zdjęciem jest już ok.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #87 dnia: 18 Luty 2019, 12:12:15 »
Dzięki za uwagę - poprawione :)
Przy "Finca Las Chicharras" są zamienione wagi (250/500 kg) nad zdjęciami, pod zdjęciem jest już ok.

Offline Perzua Mężczyzna

  • Wiadomości: 500
  • Ekspres: Bezzera Matrix, Kalita, V60
  • Młynek: Ceado E37SD, Kinu M47
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #88 dnia: 20 Luty 2019, 09:55:12 »
Kupiłem kawę na spróbowanie i jest bardzo dobra, na prawdę polecam i kupię za chwilę coś jeszcze jak jakaś promka się pokaże. Wcześniej udało mi się kupić 500 g - 40%. Mała uwaga - zwracajcie uwagę na etykietę. Na mojej paczce z tyłu i z przodu różne informacje co do nut.

Jeśli mogę zapytać, jakim młynkiem mielicie ? Mam już swój ale kawa idealnie zmielona pod przelew została.

Offline Piotrek [Manufaktura Kawy]

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 261
Odp: Manufaktura Kawy | Nowości Rabaty Promocje
« Odpowiedź #89 dnia: 21 Luty 2019, 18:22:20 »
Dzięki serdeczne za Twoją opinię i za uwagę dotyczącą etykiet :)

Co do młynka - mielimy obecnie na Mahlkonigu VTA 6S i K32 :)

Kupiłem kawę na spróbowanie i jest bardzo dobra, na prawdę polecam i kupię za chwilę coś jeszcze jak jakaś promka się pokaże. Wcześniej udało mi się kupić 500 g - 40%. Mała uwaga - zwracajcie uwagę na etykietę. Na mojej paczce z tyłu i z przodu różne informacje co do nut.

Jeśli mogę zapytać, jakim młynkiem mielicie ? Mam już swój ale kawa idealnie zmielona pod przelew została.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi