Autor Wątek: Nienanowsze modele ekspresów z pomopą rotacyjną /DB  (Przeczytany 992 razy)

Offline Pabloo Mężczyzna

  • Wiadomości: 288
  • Ekspres: Bezzera BZ16 R PM, Aeropress Fellow Prismo
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Nienanowsze modele ekspresów z pomopą rotacyjną /DB
« dnia: 07 Czerwiec 2023, 08:06:16 »
Chciałbym zmienić swojego Rocketa Cellini na ekspres z pompą rotacyjną lub/i z DB. Kupno używanego, srtarszego modelu jakim jest Cellini sprawdziło się u mnie znakomicie i chciałbym pójść dalej tą drogą, niestety nie wiem jakich modli szukać. Cellini też nie znałem dopóki nie pojawił się na pchlim targu. Aktualnie nowe maszyny, które by mnie zadowoliły stoją w okolicach 10k, jest to dla mnie cena zaporowa. Czy znajdę coś w okolicach 5-6k co nie będzie 15 letnim dziadkiem?
Czuwaj  :ogien:

Offline kawosz17

  • Wiadomości: 1626
  • Ekspres: Quick Mill Orione
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
Odp: Nienanowsze modele ekspresów z pomopą rotacyjną /DB
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2023, 08:26:32 »
Ja mam Astorie CKE z rotą. Używałem ją 2 lata. Rama była wypiaskowana i pomalowana proszkowo na czarny mat. Jest bojler stalowy, z dwoma hx. Cichy ekspres. Ale pewnie ekspres ma te co najmniej 15 lat.

Offline tom517

  • Wiadomości: 1795
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Nienanowsze modele ekspresów z pomopą rotacyjną /DB
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2023, 08:34:23 »
Ja mam Izzo Alex mkII z rotacyjną, teraz już jest IV wersja.

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1124
  • Ekspres: LA Marzocco Linea Mini
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic
Odp: Nienanowsze modele ekspresów z pomopą rotacyjną /DB
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwiec 2023, 00:50:35 »
We wrześniu sprzedaję najprawdopodobniej Bezzerę Matrix z Flow Control, zwiększ budżet do tego czasu  [emoji14]
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi