Autor Wątek: EURO lub MUNDIAL => święto futbolu  (Przeczytany 4719 razy)

Offline Szczympek Mężczyzna

• Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: EURO lub MUNDIAL => święto futbolu
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Czerwiec 2024, 23:02:29 »
Nie będzie ;) 
Ostatni awansowali i pierwsi odpadli z Euro :)

Btw Holandia - Francja trochę nudy
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline GostRado Mężczyzna

• Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》ALESSI la cupola 1tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Czerwiec 2024, 23:12:31 »
Jeszcze mają szansę na trzecie miejsce: wygrywają z Francją 4:0, a Austria przegrywa z Holandią tak, że bilans bramkowy ma gorszy od Polaków 8) I na koniec muszę znaleźć się w szczęśliwej 4 z trzeciego miejsca. Jakoś tak => nie chcę mi się sprawdzać. Przykro było patrzeć na reprezentację. Może coś pokażą jak zwykle w meczu o NIC 😠😡🤬
》tertium non datur《

Offline marcin.teges

• Użytkownik komercyjny
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Czerwiec 2024, 23:35:21 »
Prawda, przykra ale do wprowadzenia Lewego było dobrze, niestety nie wielu trenerów na świecie to rozumie i nie wielu nie wprowadziło by Lewego, a wprowadzenie Grosickiego to powrót do szamba sprzed ostatnich kilku lat. Kadra ma potencjał jeśli Probierz zrozumie ten błąd, Lewy wygrywał mecze w pojedynkę, ale to już przeszłość, niestety mam wrażenie, że nie potrafi koledze obok dać pozytywny bodziec motywacyjny, na chłopski rozum porwać drużynę do czegoś dużego, pamiętam jak narzekał na poziom umiejętności kolegów. Sukces na Euro zaczyna się od przynajmniej 1 zwycięstwa w 2 pierwszych meczach. Nie widziałem reprezentacji wymieniającej podania w różnych strefach boiska na takim luzie chyba z 10 lat i to było w meczu z Holandią i do 60 minuty z Austrią. Pozostaje niedosyt bo czuć znów duży potencjał.

Offline ranGo Mężczyzna

• Administrator
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Czerwiec 2024, 23:37:29 »
Jeszcze mają szansę na trzecie miejsce: wygrywają z Francją 4:0, a Austria przegrywa z Holandią tak, że bilans bramkowy ma gorszy od Polaków 8) I na koniec muszę znaleźć się w szczęśliwej 4 z trzeciego miejsca. Jakoś tak => nie chcę mi się sprawdzać. Przykro było patrzeć na reprezentację. Może coś pokażą jak zwykle w meczu o NIC 😠😡🤬
Niestety, to by nic nie dało. O ile w rozgrywkach FIFA przy równej liczbie punktów liczy się bilans bramkowy, o tyle w rozgrywkach UEFA - a więc i Euro - decydujący jest bilans meczów bezpośrednich.

• Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》ALESSI la cupola 1tz 》MELITTA dripper 101 》
« Odpowiedź #64 dnia: 22 Czerwiec 2024, 06:55:49 »
 [emoji106] No to wszystko jasne :-(

Tym samym Polska jako pierwsza drużyna na Euro 2024 straciła jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej i może rezerwować bilety do domu. Co ciekawe, Polska była też ostatnią ekipą, która awansowała na mistrzostwa Europy! 

Ciekawa sytuacja się wytworzyła w grupie, wszyscy jeszcze o coś grają: A, B, F o zajęcie pierwszego miejsca i trafienie teoretycznie w jednej ósmej na słabszego przeciwnika, a Polacy o pietruszkę.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2024, 07:27:40 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline kawosz17

• Ekspres: Poccino 820R mod. OPV
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Czerwiec 2024, 07:35:20 »
Nie potrafili wyrzucić piłki a autu. Podania za słabe, piłka się toczyła. Strach i wycofanie. Dostaliśmy się wielkim cudem i poziom utrzymaliśmy. To są ich chwile i ich marzenia. Po prostu takie są umiejętności

« Odpowiedź #66 dnia: 22 Czerwiec 2024, 08:18:17 »
Moim zdaniem całkowita wina leży po stronie PZPN, że nie wystarczająco przykładają się do szkolenia młodzieży, a nawet dzieci, jak na przykład ma to miejsce w Czechach. Dla naszych liczy się tylko kasa do przytulania, a nie do wydawania na konktretny, potrzeby cel szkoleniowy. Nie ma odpowiednich kadr, bo nie dają kasy na najniższy szczebel, a to praca od podstaw, która przyniesie wyniki w przyszłości. Miałem taką sytuację. Był mój dyżur, aby pojechać z wnuczką na turniej. Na początku nie zauważyłem, że sędzią na poszczególnych meczach jest osoba, która jest jednocześnie trenerem drużyny, która uczestniczy w turnieju.  Biegał po boisku jako sędzia i instruował swoje dzieciaki, jak mają grać, co skutkowało tym, że wygrywali mecze. Jak mu zwróciłem uwagę, że to nieetyczne, to się obraził,  przestał "sędziować" i poszedł na ławkę. Mruknął jeszcze do mnie, że  mu nikt nie płaci za niedzielę. No to ja mu odpowiedziałem, że to nieusprawiedliwienia oszukiwania dzieci. Za to drużyna wnuczki się cieszyła, bo wygrali ostatni mecz🫡💪😊
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2024, 08:59:54 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Anszy

• Ekspres: DeLonghi, V60, FP, makinetka
  • Młynek: 1Zpresso K-plus
« Odpowiedź #67 dnia: 22 Czerwiec 2024, 09:46:21 »
bo wygrali ostatni mecz🫡💪😊

Może, ale to wielkie morze, z nami na euro też tak będzie

Offline trez Mężczyzna

• Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
« Odpowiedź #68 dnia: 22 Czerwiec 2024, 10:31:17 »
... jako pierwsza drużyna na Euro 2024 straciła jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej...

... o pietruszkę.

Spójrz na to z innej strony, jako pierwsi osiągnęli zawierzony im cel. Jaka inna drużyna już moze się poszczycić dwoma osiągnięciami, jaka inna tak szybko spełniła oczekiwania swoich kibiców? to jest piłkarski odpowiednik polskiej-dominacji.

I daruj to o graniu o pietruszkę, chyba ty, oni zagrają o honor. No tak, i nie chce słyszeć jak przydatna byłaby ta pietruszka do rosołku. Niestety nie dla psa kiełbasa a dla reprezentacji pietruszka. Nie bądźcie tacy surowi, na euro już ponad 20 męczy rozegrano a przegraliśmy tylko 2

》tertium non datur《

Offline Szczympek Mężczyzna

• Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
« Odpowiedź #70 dnia: 23 Czerwiec 2024, 16:37:11 »
Kilka spostrzeżeń - najgorsze do oglądania drużyny:
1) Anglia, nudny Antyfutbol ale skuteczny
2) Włochy - nudna piłka bez pomysłu i średnio skuteczna
3) Polska - nudna piłka, bez pomysłu, bez zaangażowania i nieskuteczna.

Najlepsze drużyny
1) Hiszpania - piłka chodzi jak za czasów złotej ery Hiszpanów, szybcy i zaangażowani
2) Niemcy - precyzyjni i brutalni w wykończeniu akcji
3) Portugalia - nie bardzo podoba mi się ich gra, ale bezlitośnie wykorzystują każdy najmniejszy błąd.

Gruzja, Rumunia i Słowacja - malutkie drużyny, ale tyle serducha i zaangażowania zostawiają na boisku, że aż łezka się kręci w oku. Mimo wysokich porażek kibice skaczą i świętują i wspierają drużynę. Pięknie się ich ogląda
WITAM I POZDRAWIAM :)

« Odpowiedź #71 dnia: 23 Czerwiec 2024, 19:21:43 »
Jak się wcześniej nie spotkają, to będzie finał Hiszpania ÷ Niemcy.
Ronaldo w końcu dorósł :hihihi:
》tertium non datur《

« Odpowiedź #72 dnia: 23 Czerwiec 2024, 21:50:08 »
Jak nasi reprezentanci nie wygrają lub nie zremisują z Francją, to wrócą do domu jako jedyna drużyna z zerową punktacją 😡
》tertium non datur《

Offline pj.w Mężczyzna

• Ojciec Chrzestny
  • Ekspres: Londinium R, Strietman CT2
  • Młynek: Titus Nautilus, Kafatek MC4, Baratza Forte BG, 1zpresso ZP6
« Odpowiedź #73 dnia: 24 Czerwiec 2024, 14:01:32 »
Generalnie, trudno spodziewać się czegoś więcej.
Dostaliśmy się na turniej jako jedna z najsłabszych reprezentacji po barażach.
Trafiliśmy do najsilniejszej grupy.
Nasz kadra wyróżnia się tym, że na dużych turniejach nie sprawia niespodzianek in plus, i od lat 80 nie była czarnym koniem.
Więc wynik jak najbardziej zgodny z realnym potencjałem kadry.
Dla mnie zero zaskoczeń.

Offline ranGo Mężczyzna

• Administrator
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
« Odpowiedź #74 dnia: 24 Czerwiec 2024, 15:00:27 »
Lamine Yamal już w meczu z Chorwacją pobił rekord Kacpra Kozłowskiego i został najmłodszym zawodnikiem, jaki kiedykolwiek wystąpił na mistrzostwach Europy.
Reprezentacja Hiszpanii w ostatnim meczu grupowym zmierzy się z ostatnią w tabeli Albanią. Jak się okazuje, zespół trzykrotnych mistrzów Europy, być może będzie musiał sobie radzić bez błyszczącego na tym turnieju Lamine Yamala. Na przeszkodzie może stanąć... niemieckie prawo.
U naszych zachodnich sąsiadów osoby poniżej 18 roku, życia nie mogą pracować po godzinie 20. Co ważne, dotyczy to nie tylko niemieckich obywateli, ale także osoby z zagranicy. W niemieckim prawie zrobiono wyjątek dla sportowców, ale ich praca musi zakończyć się o godzinie 23. Jako pracę liczony jest nie tylko czas na murawie, ale także wzięcie prysznica i obowiązki medialne.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi