Autor Wątek: Single Origin - Rzemieślnicza Palarnia Kawy  (Przeczytany 34659 razy)

Offline Kasper Mężczyzna

  • Wiadomości: 599
  • Ekspres: Bezzera Magica
  • Młynek: OE Pharos 2, C-40 IH
Odp: Single Origin - Rzemieślnicza Palarnia Kawy
« Odpowiedź #75 dnia: 07 Marzec 2020, 07:27:34 »
Pewnie 10 lat temu bym Cię z radością zapytał o adres do wysyłki. Teraz zaproszę Cię do zakupu, nie mam bowiem poczucia, że muszę Tobie (lub sobie) takimi darmowymi próbkami czy testami coś udowadniać.

Od początku pisałem, że to nie JA miałbym podjąć się testów, tylko bardziej doświadczeni i 'zaufani' użytkownicy. Ja jestem przecież hejterem.
Chociaż mam wrażenie, że każda szanująca się palarnia nie miała by z tym problemu. Bo reklama za 10 zł to reklama za darmo, a 1 negatywna opinia podobno odstrasza bardziej niż 10 pozytywnych zaprasza. Ale każdy ma swoją strategię.

Ta mieszanka nie jest królewskich lotów rarytasem dla zacnych, wrażliwych podniebień. To jest kawa dla Jana Nowaka, który doszedł już w swojej edukacji kawowej do ekspresu ciśnieniowego i kawy wyłącznie w ziarnach, a teraz chce się przekonać czy jest coś lepszego od jego dotychczasowej Lavazzy. Ta kawa ma otworzyć mu drzwi do kaw wysokiej jakości, świeżo palonych i do segmentu specialty.
Nie można było tak od razu, tylko trzeba było krzyczeć, że Ci klientów i markę obrażamy? Takie postawienie sprawy dużo zmienia.

Na koniec, znalezłeś swoje miejsce, niszę w której czujesz się dobrze i tam rozwijasz swój biznes, a nie łap wszystkich srok za ogon. Świadomość klientów kawiarni bardzo wzrosła, na forum nie wciśniesz ludziom pseudo speciality (czy wstępu do speciality jak sam napisałeś), więc w sumie podziwiam za determinację w próbowaniu.
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2020, 07:54:10 wysłana przez Kasper »

Offline 500

  • Wiadomości: 31
Odp: Single Origin - Rzemieślnicza Palarnia Kawy
« Odpowiedź #76 dnia: 11 Kwiecień 2020, 21:56:24 »
Kupił ktoś z Was mieszankę kawowego-guru?
Ciekawy jestem jak Wam smakowała w espresso?

Do Pana sprzedawcy. Czy może Pan podać optymalne parametry dotyczące ratio, czasu, temperatury, nawet ciśnienia o ile nie jest to tajemnicą?


Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Single Origin - Rzemieślnicza Palarnia Kawy
« Odpowiedź #77 dnia: 11 Kwiecień 2020, 22:56:03 »
Nie zwykłem kupować kota w worku... 😉

Offline woox

  • Wiadomości: 22
  • Ekspres: Lelit MaraXv2
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Single Origin - Rzemieślnicza Palarnia Kawy
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:47:03 »
hej, jakieś opinie o Honduras La Campa Lempira? Szukam czegoś o niskiej goryczy i kwasowości przy espresso. Palarnię mam 5 minut piechotą od domu więc warto odwiedzić, tak więc jestem bardzo ciekaw, czy ta kawka zda egzamin :)
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2022, 13:49:58 wysłana przez woox »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi