Autor Wątek: Coffeepassion.pl  (Przeczytany 62700 razy)

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Grudzień 2013, 22:38:21 »
Polecam na prezent:

 Zestaw pięciu kaw 5 x 50 gram + mikołaj lub czekolada + 50 gram kawy gratis! - 49,99 pln


Fajny, ładnie zapakowany zestaw prezentowy składający się z pięciu kaw w opakowaniach po 50 gram każda, dodatkowego opakowania 50 g kawy gratis oraz czekoladowego mikołaja lub tabliczki czekolady mlecznej - dający szansę skosztowania wielu gatunków kaw za niewielką cenę.

Do wyboru spośród 4 różnych wariantów w zależności od gatunku kawy oraz 3 sposoby mielenia: ziarnista (niemielona), mielona do ekspresu ciśnieniowego oraz mielona do zaparzania w szklance.

http://www.coffeepassion.pl/pl/p/Prezent-z-pieciu-kaw-5x50-gram-mikolaj-lub-czekolada/208

Pozdrawiam
R

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Grudzień 2013, 22:45:02 »

Do konca grudnia  25% rabatu na kawe Kelleran Espresso Blend z palarni kelleran

Jako kupon rabatowy nalezy wpisac haslo: Forum

Pozdrawiam
R

Offline Mario Barista Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 577
  • Ekspres: Ascaso Basic| Aero| Dripper| Chemex| FP|
  • Młynek: Ascaso I-2 mini| Elektra MXC|
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Grudzień 2013, 22:49:56 »
Hmm, dobrze liczę, że wychodzi o 10 zł taniej niż w palarni?  :o




Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Grudzień 2013, 06:40:09 »
Sprawa jest prosta ;)
Jako sklep zamawiam kawe po cenach hurtowych wiec w sklepie moge wystawic w cenie podobnej do ceny palarni i jeszcze odrobine zarobic

A teraz robiac promocje rezygnuje z calej marży i jeszcze troche by zachecić ludzi do odwiedzenia sklepu liczac ze pomimo braku zarobku na jednym produkcie moze zainteresuje ich inny

Zapraszam gdyz sklep wyglada calkiem ladnie i przyjemnie a oferte mam ciekawa.
Dzialam dopiero od dwoch miesiecy i caly czas sie rozwijam i poszerzam stopniowo oferte- np od predwczoraj mam swietna vode naturalna ktora mozna pic z kawa- a woda jest w styliwych butelkach wygladajacych jak... Butelki od wodki ;)

R

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Grudzień 2013, 22:07:42 »
Hej

Oferuję chemex o pojemności do 3 filiżanek z drewnianym kołnierzem i skórzanym wiązadełkiem w cenie   162 pln.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

Pozdrawiam

R

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Grudzień 2013, 22:19:38 »
Ależ kusisz...  ;)
Ps. Dziękuję za kartkę świąteczną i wzajemnie WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWIĘTA I W NOWYM ROKU!! :)

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Grudzień 2013, 22:28:28 »
;)
Dziękuję za życzenia!

Dla wszystkich Wszystkiego najlepszego w Święta i w Nowym Roku!

I promocje:

Porlex Tall- 179,99
Voda Naturalna 1L- 7,99
Voda Naturalna 350ml - 6,49
No i Cm 800 stała cena - 500

A swoja droga to niesamowite że jest miejsce gdzie można opisać swoja oferte nie płacac przy tym haraczu ;)

Pozdrawiam
R

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Grudzień 2013, 22:50:40 »
Witam

W ofercie mam nowy produkt

Waga Hario Drip Scale[/b] która jednocześnie mierzy ilość ziaren kawy, gorącej wody oraz czas ekstrakcji

W cenie: 248 pln

Pozdrawiam

R

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Styczeń 2014, 08:04:22 »
 Witam

Mam pytanie- co sadzicie o kawach z palarni Kelleran? Na stronie mam zawsze ostatnia informacje o šwieżo wypalonej kawie i szczegółowe opisy kawy

Będę wdzięczny za sugestie

Ogłaszam wyjatkowo subiektywny konkursik- za uwagi odnośnie mojej strony plus ewentualne informacje co powinienem dodać do sklepu lub zmienić podaruję losowo wybranemu Zwycięzcy 250 g kawki z kellerana lub Sawary do wyboru

Btw- polecam ksiażeczki ktôre wprowadziłem do sklepu-  zwłaszcza smażone zielone pomidory- ksiażka praktycznie nie do kupienia w polsce a u mnie jest ;)
Pozdrawiam

R

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Styczeń 2014, 08:11:56 »
Ach i zasady

Prosze przeczytac 10 stronicowy regulamin tutaj

Żartuję ;)
Jeśli wogóle ktoś się odezwie to prZypisze kazdej osobie numerek i wylosuje osobe ktora dostanie kawe

I tyle
Pozdrawiam

Offline Mario Barista Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 577
  • Ekspres: Ascaso Basic| Aero| Dripper| Chemex| FP|
  • Młynek: Ascaso I-2 mini| Elektra MXC|
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Styczeń 2014, 09:30:57 »
Nie ma się do czego przyczepić  ;)

Jedyne co moim zdaniem można by było dorzucić to dokładne daty paleń przy każdej paczuszce. Gdyby jeszcze była możliwość stworzenia (wspomnianej ostatnio w innym wątku) graficzki prezentującej profil danej kawy to byłoby miodzio.   


Co do kawy z palarni Kelleran. Jest naprawdę OK, tylko pułap cenowy +100zł/kg odstrasza nieco.




Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Styczeń 2014, 10:23:33 »
Generalnie jest OK, Kelleran ma fajne kawy (choć do domu ich nie kupowałem z powodu ceny) piłem je tylko w kawiarniach. Twoje ceny = ich ceny na stronie, więc raczej taniej tego sprzedawać nie możesz, no chyba że jakiś super kod dodasz ;)

Nie za bardzo jednak rozumiem profil cenowy Sawary - bo na ich stronie taka Antigua Guatemala jest po 75 PLN a u ciebie po 90 PLN. Więc albo Sawara pokazuje bardzo preferencyjne ceny na WWW, albo ty masz sporą marżę (bo raczej kupujesz poniżej cen z cennika Sawary)

Czego mi brakuje: dat palenia kawy oraz ich profilu - czasem szukam czegoś słodkiego a bez kwasków, czasem mają być kwaski i nie ma być wiele słodyczy. Czasem ma być goryczka. Poza tym kawowo (asortyment) jest OK. Sprzętowo jest powoli do przodu. Widać, że w stronę alternatyw idziesz - może więcej dripów, jakieś tanie wagi i akcesoria. A dla alternatywnych mleczarzy  jakieś ręczne spieniacze do mleka.
LMWDP #469

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Styczeń 2014, 15:10:58 »
uwagi odnośnie mojej strony
Zdecydowanie zrezygnowałbym z fontu comic sans -- wygląda niepoważnie i momentami nieczytelnie.


A co do kawy, to lubię jak mogę sobie wcześniej przefiltrować aby nie oglądać tego co mnie z góry nie interesuje (wedle metody przeznaczenia, wedle pochodzenia, wedle gramów, wedle daty palenia też chętnie, a najchętniej to wedle wszelkich informacji). Może to być ewentualnie sortowanie, a nie filtrowanie, jeśli tak łatwiej technicznie.

Kolejna sprawa, to stopień palenia, odkąd pamiętam Kelleran na wszystkim podaje: średni, a skoro na wszystkim to przestaje to znaczyć cokolwiek. Bardzo bym się ucieszył gdyby palarnie podawały stopień palenia bardziej szczegółowo (pełna skala dla informacji też wskazana), a zaraz za tą informacją sugestie sposobu parzenia (czy drip, czy espresso, czy w ~70°C czy w ~99°C itd. itp.) ;)

Z tego co wiem, to Kelleran ma torebeczki 50g(?) -- fajna sprawa aby popróbować różności (choć do espresso może to za mało?), może nawet zestaw próbek zamówić, czyli wszystkiego po trochu.


Do przemyślenia pozostaje kolejność kategorii w menu. Nie wiem czy to celowo wagi mają wyższą wagę niż kawa?


No i zachodzę w głowę ;) dlaczego w zakładce Nasi Partnerzy nie ma jeszcze wszystkookawie.pl ;)

Coffeepassion.pl

  • Gość
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Styczeń 2014, 22:02:22 »
Witam

dziękuję za Wasze uwagi - są bardzo pomocne bo z pierwszego źródla. Najpierw odpowiem

AD Szachowiec - dzięki

1. daty paleń przy paczuszce - dla Sawary niemożliwe bo mi wogóle nie podają dla Kellerana - muszę przemyśleć czy będzie to wykonalne i jak to zrobić - postaram się, fajny pomysł.
2. pomysł z grafiką jest świetny  - zabiore się za to

AD Dr Usagi - również dzięki

1. ceny Kelleran - ok mam takie same jak palarnia  - wogóle kelleran to świetna palarnia do współpracy
2. sawara - uwierzcie mi, że poziom cen na stronie został przeze mnie zaniżony! - nie będę wnikał w szczegóły ale po pierwsze sawara nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej a po drugie sami chcieli nie odstawać od cen kellerana by nie wyjść na palarnie gorszą tylko ze względu na ceny. A kawę mają równie dobra jak kelleran tylko zdecydowanie gorzej z opakowaniem
3. co do dat palenia kawy - mam informacje na stronie głównej  o ostatnio wypalanej kawie z palarni kelleran - uzupełniam te informacje na bieżąco i podaje dokładnie takie same informacje jak palarnia - a profil kawy - masz rację - spróbuję zrobić to o czym rozmawialiście z Antoniem miedzy sobą i o czym powiedział Szachowiec - graficzny opis profilu + dokładny jego opis - potrzebuje trochę czasu ale myślę że to stworzę - wasza pomoc byłaby nieoceniona jeśli chcielibyście coś szczegółowo doradzic to chętnie później zwrócę się do was :) a co do asortymentu - poszerzam, poszerzam - dzięki za uwagi - jeszcze jakbyście mi napisali jakie kawki chcielibyście widzie to może uda mi się sprowadzić?

AD donkiszot - dzięki

1. nad czcionką pomyślę - w przypadku panelów sklepowych nie za wiele jest miejsca do popisu
2. jeśli chodzi o filtry - mam u siebie po wejściu w konkretna kawkę filtr poprzez metody mielenia (5) oraz opakowania (4) o pozstałych pomyślę jakby można to zgrabnie zrobić i nie przesadzić - user interface też jest ważny
3. o stopniu palenia - generalnie jest jak mówisz wszędzie  mamy średni stopień palenia -  co do porad do czego dana kawa się nadaje itp - to właśnie miałem za jakis czas wprowadzić więc pojawi się
4. mamy torebeczki 50 g od kellerana - a na stronie dodatkowo stworzyłem pakiet 5 próbek 50g plus gratisy by można było wypróbować. ponadto jest możliwość zamówienia np tylko jednej próbki
5. kolejność :)
6. hmm w sumie czemu nie? wkońcu zamieszczam posty więc portal pojawi się jako partner


dziękuję za posty są pomocne zwłaszcza że jestem świeżutenki w tym biznesie.

a teraz... to co obiecałem

zatem zgodnie z kolejnościa postów Szachowiec ma numer 1, DrUsagi nr2, donkiszot nr 3

do losowania użyję swojej aplikacji którą kiedyś zrobilem na iphony - lotkomat - wprowadziłem juz 3 cyfry, i zaraz bedę losował.
zatem zaczynam.........


wypadł 1
zatem gratuluję Szachowiec!  :brawa: :brawa: -  wygrywasz paczuszkę 250g - od Ciebie zależy jaką czy kelleran czy sawara i wybierz rodzaj mielenia - najlepiej zgodny z tym co mam na stronie :) - prosze podaj swoje dane wysyłkowe oraz rodzaj kawy ktorą wybierasz poprzez wiadomość

a pozostali - bardzo dziekuję i też podajcie swoje dane - wyśle Wam po 2 próbki 50g kawy jaką wybierzecie

pozdrawiam

Rysiek

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeepassion.pl
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Styczeń 2014, 22:16:07 »
jakie kawki chcielibyście widzie to może uda mi się sprowadzić?
Polak jest z zasady typem co lubi produkty zagraniczne, a do naszego rodzimego podchodzi z rezerwą. U Ciebie pewnie wielu potencjalnych klientów "odstrasza" brak zagranicznych kaw. Może nie koniecznie nordyckich bo one jednak drogie, ale np. te z JGC są po około 20 GBP za kilogram w detalu. Może warto zobaczyć czy to by się dało u nas bezpośrednio sprzedawać.
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi