Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836793 razy)

Offline slusar_o2 Mężczyzna

  • Wiadomości: 530
  • Ekspres: Dream PID, La Peppina, v60, FP, moka, etc.
  • Młynek: Niche, C40, Rhino
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3480 dnia: 03 Luty 2022, 19:21:51 »
Od kiedy coffedesk ma swoją grupę na facebooku to tutaj nawet nikt nie zagląda. Lubią otaczać się ludźmi, którzy patrzą na nich bezkrytycznie. Ja tam mam nawet perm bana xD

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3481 dnia: 03 Luty 2022, 22:38:18 »
Po napisaniu na ich fb, ze nazywanie Skertona „królem młynków ręcznych” jest przesadą i żałosnym marketingiem, tez dostałem tygodniowego bana, a 4 osoby, prawdopodobnie związane z profilem na fb, wyzywało mnie w prywatnej wiadomości, a jeden nawet napisał, żebym się nie pokazywał w Warszawie 😂
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3482 dnia: 03 Luty 2022, 22:44:08 »
Haha, naprawdę? Wow to się chyba nazywa agresywny marketing.
 To już naprawdę żenua.
Jak będę na festiwalu kawy to ich chyba opluję.
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3483 dnia: 03 Luty 2022, 23:09:37 »
Wiele firm wykorzystało WoK jako odskocznie i rozumiem że już nie mają potrzeby przebywać z nami i tu promować swoje produkty bo już rozwinęli swoją sieć sprzedaży ale że by tak agresywnie i bez szacunku reagować do kogoś kto krytycznie podchodzi do ich produktów. Szkoda że sami zamykają sobie drzwi.

Z drugiej strony, czy po jakim czasie nieaktywności/nie udzielania się na Forum, konto użytkownika komercyjnego nie powinno być zawieszone?

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3484 dnia: 03 Luty 2022, 23:17:01 »
Jak u nich na grupie cokolwiek krytycznego napisałem albo dalem link do forum, to wiadomość znikała, więc przestałem tam zaglądać.

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3485 dnia: 03 Luty 2022, 23:18:43 »
Będzie zaraz 10 mcy, zero odzewu. :brawa:
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5230
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3486 dnia: 04 Luty 2022, 06:23:44 »
Będzie zaraz 10 mcy, zero odzewu.
Mnie przez PW forum zawsze odpowiadano.
》tertium non datur《

Offline slusar_o2 Mężczyzna

  • Wiadomości: 530
  • Ekspres: Dream PID, La Peppina, v60, FP, moka, etc.
  • Młynek: Niche, C40, Rhino
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3487 dnia: 04 Luty 2022, 07:09:04 »
@Szczympek To mnie wycieli całkowicie, że nawet nie widzę tej grupy na ich podstronie firmowej. Dopiero jak się wyloguje to mi się wyświetla. BTW śmieszna sprawa, bo jak dostawałem czasowe bany (a miałem ich chyba 5 lol), to zawsze pisało mi za co, a jak mnie wywalili całkowicie to żadnej informacji. Był grupa i już jej nie ma ;)
A bany łapałem za podobne pierdoły, a czasem za lekko kąśliwe komentarze. Moderatorzy dbają tam, żeby każdy chodzi wychuchany i wycackany. Wyszukany sarkazm? Zapomnij, bo jeszcze nie daj boże kogoś urazisz. Dla mnie komedia, no ale to ich piaskownica, tylko szkoda tych zmanipulowanych ludzi, którzy patrzą na nich jak w obrazek.

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3488 dnia: 04 Luty 2022, 07:16:59 »
Zero odzewu na PW, maile czy wiadomości FB.

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3489 dnia: 04 Luty 2022, 08:17:52 »
Ale CD u nas się praktycznie skończył z odejściem Marka z CD, on nie tyle prowadził ich kanał na wątku, co w miarę normalnie uczestniczył w forum. Przejęła to wtedy Władzia ale na krótko, szybko ograniczyła się do swojego wątku a po pierwszych spinach konto się całkiem zanonimizowało do przeklejek z newslettera i odpowiedzi, że coś tam jadzie do sklepu.

Ale ja gdzieś kiedyś przewidywałem, że tu to nie kawa jest celem tylko narzędziem, taką marketingową cegłą do budowy otoczki premium zadowolenia, forum poprostu nie pasuje do profilu a przynajmniej mi się nie udało stworzyć emocjonalnego związku ot ze sklepem ;) No i właśnie, jako sklep dla klientów zawsze byli w porządku, mam nadziej, że dalej są.

ps
Jak będę na festiwalu kawy to ich chyba opluję.
chooopie ale spoookojnie, chyba nie chcesz być na festiwalu większym problemem od covidu :lol2:
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2022, 08:22:31 wysłana przez trez »

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2366
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3490 dnia: 04 Luty 2022, 09:27:06 »
Nie ma potrzeby pluć po nich, odwalili dobry kawał roboty a to, że mają inny pomysł na swój biznes i że odnaleźli inną drogę do sukcesu, na której jednak nie widzą forumowiczów jako wsparcie, to ich osobisty wybór.

Z tego właśnie powodu myślałem aby utworzyć jeden dział dla komercyjnych forumowiczów którzy okazjonalnie się udzielają a w którym by podawały swoją aktualną/odświeżoną ofertę i kody/rabaty w swoim sklepie. Przecież nie każdy ma ochotę udzielać się aktywnie na Forum i rozmawiać o kawie i sprzęcie i pozostałych tematach które nas kręcą..

Offline wsedek

  • Wiadomości: 183
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3491 dnia: 04 Luty 2022, 09:32:05 »
Przecież nie każdy ma ochotę udzielać się aktywnie na Forum i rozmawiać o kawie i sprzęcie i pozostałych tematach które nas kręcą..
No tak, niektórzy chcą zakładać sekty swoich wyznawców i zarabiać hajs ;)

Offline Heniutek Mężczyzna

  • Wiadomości: 1138
  • Ekspres: Robot, V60_02 ,Gabi A+ B, FP, AP (Prismo + RGB), Cafflano® Kompresso , Mok 4tz , Mizudashi , Barista , Kalita, Origami, Kinto..
  • Młynek: Wscg-2, Macap MX, Jx-Pro, C2, ODE, MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3492 dnia: 04 Luty 2022, 10:43:14 »
Oczywiście to było z przekąsem i lekko prześmiewcze, będąc w maseczce co najwyżej oplułbym sam siebie i to ze śmiechu.
Nie mam żadnych uwag co do działania sklepu, czy chęci pomocy z ich strony, co prawda z różnym skutkiem, ale mnie osobiście nic niesympatycznego z ich strony nie spotkało.
Witam, witam i o zdrowie pytam!

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3493 dnia: 04 Luty 2022, 11:21:26 »
Naprawdę, nie ma co się na nich pieklić. Po prostu przyjęli pewną linię horyzontu, a my już jesteśmy poza. Jacyś pojedynczy pracownicy czy inne osoby na stoisku, na targach raczej nie mają z takimi decyzjami nic wspólnego. Mają swoje zadanie i tyle.

Offline Przemysław

  • Wiadomości: 162
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Chemex, V60; Hario Mizudashi Cold Brew Coffe Pot
  • Młynek: Ascaso i-bar 15; Comandante C40 MK3; Xeoleo 45mm
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3494 dnia: 03 Marzec 2022, 23:09:34 »
Chyba całkowicie wypieli się na forum WoK - ich kod rabatowy przestał działać.  :NO:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi