Autor Wątek: Instant Cappuccino Maker  (Przeczytany 3901 razy)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Instant Cappuccino Maker
« dnia: 27 Sierpień 2013, 12:55:36 »
Tak się zastanawiałem czy to do ciekawostek czy do alternatyw wrzucić - w razie czego niech administracja przeniesie.

Znalazłem Instant Cappuccino Maker - czyli jak sama nazwa wskazuje maszynę do przyrządzania cappuccino z kawy rozpuszczalnej... Ot taki ekspres gdzie do hoppera sypiemy kawę rozpuszczalną :D

Najpierw się śmiałem, potem przyszła refleksja - w Polsce mogło by się cudownie sprzedawać  :evil:
LMWDP #469

Offline Geralt0073 Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1024
    • wszystkookawie.pl
  • Ekspres: Fracino Cherub, Syfon Hario, Drippery Hario i Tiamo, Phin, Chemex, Tygielek, AeroPress;
  • Młynek: Fiorenzato F83 E, LaCimbali Cadet, Mahlkonig EK 1 BF, Tiamo M. S. H.
Odp: Instant Cappuccino Maker
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2013, 15:39:55 »
Myślałem, że szukasz dla siebie dźwigni, a widzę, że tak naprawdę rozglądasz się za sprzętem do rozpuszczalnej :lol2:

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Instant Cappuccino Maker
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2013, 16:22:36 »
 ;D już nie pamiętam co ja wpisałem w google, że mi to wyrzuciło. Myślałem że to może być dobre do żony do pracy :)

Dźwignię w sumie już znalazłem, teraz zostaje kwestia funduszy. No chyba że się jakieś coś okazyjnego na ebayu trafi.
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi