Autor Wątek: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 442655 razy)

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2371
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #585 dnia: 27 Listopad 2018, 14:05:06 »
Trudno będzie mieć trzy różne torebki w ofercie jednego produktu ale pojedyncze życzenia spełniamy więc jak ktoś zażyczy sobie z zipem górnym czy bez zipa to jakoś damy radę zapakować. Torebki które mieliśmy z górnym zipem okazały się bardzo niewygodne do pakowania, należało uważać o miejsce i grubość zgrzewu. 

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #586 dnia: 27 Listopad 2018, 14:38:16 »
Goran, mną się nie przejmuj, ja sobie radzę z tym na swój sposób i mi zupełnie nie przeszkadza. Napisałem tylko w ramach feedbacku, ponieważ piszesz, że bierzecie droższe opakowanie na siebie, a ja osobiście nie widzę w tym sensu. Pewnie nie mam szerszego spojrzenia, to Wy się kontaktujecie z klientami i może jestem wyjątkiem ;)

W każdym rasie bez żadnych pretensji z mojej strony  kawka
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #587 dnia: 27 Listopad 2018, 14:59:41 »
bierzecie droższe opakowanie na siebie, a ja osobiście nie widzę w tym sensu.

Dochodzę do podobnych wniosków. Torebka z zipem sprawdza się najlepiej w podróży. W warunkach domowych każdy sobie radzi aby było wygodnie.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #588 dnia: 27 Listopad 2018, 15:16:58 »
Moim zdaniem zip powinien zostać i być standardem. Czy to z góry czy z dołu. Dla opakowań 500g może być z góry a dla 250g z boku.
Oczywiście kwestia ceny to temat odmienny.

Offline ChrisPL Mężczyzna

  • Wiadomości: 56
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, V60, AP, Melitta AromaSignature DeLuxe
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic A, Bezzera BB005TM, C40, Aergrind, Astoria Super Jolly
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #589 dnia: 27 Listopad 2018, 20:58:18 »
U mnie też się te zipy zrywają, rozrywają, czasem już przy pierwszym otworzeniu, czasem przy dalszym użytkowaniu, dokładnie jak na tych zdjęciach które wrzucili poprzednicy. Praktycznie każda torebka, więc raczej to nie jest jednorazowy problem, tylko, że ja i tak od razu obcinam torebkę pod samym zipem i zamykam klipsem, bo dla mnie te zipy są niewygodne. Łatwiej mi jest dozować kawę z miarki niż sypać bezpośrednio z torebki przy single dose, a miarka ledwo się mieści przez tą szczelinę od zipa i zawsze mi się coś rozsypie. Szczerze mówiąc wolałem torebki bez zipa bo po obcięciu zostawało więcej torebki do zwinięcia pod klipsa.
Mam tak samo, też obcinam.  Później zamykam torebkę zwijając górę i na całość nakładam gumkę recepturkę.

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6196
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #590 dnia: 27 Listopad 2018, 21:57:54 »
Dla mnie te "zwykłe" też były dobre.  Jednak świat pędzi do przodu, więc to nowe rozwiązanie choć zbędne dla mnie, to nie robi mi specjalnie problemu. Życzę szybkiego rozwiązania problemu, bo wiem, że reklamacje to problem dla wszystkich stron.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #591 dnia: 27 Listopad 2018, 22:39:01 »
Ja mam takie zapięcia  "ESPRESSO GEAR BEENKEEP" i żadne zipy mi niestraszne  ;)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #592 dnia: 28 Listopad 2018, 06:20:06 »
Trudno będzie mieć trzy różne torebki w ofercie jednego produktu ale pojedyncze życzenia spełniamy więc jak ktoś zażyczy sobie z zipem górnym czy bez zipa to jakoś damy radę zapakować. Torebki które mieliśmy z górnym zipem okazały się bardzo niewygodne do pakowania, należało uważać o miejsce i grubość zgrzewu. 
To ja bardzo proszę o górne zapięcie do końca życia manfred z Nowego Targu. A czy 0,5kg są ze struną bo te zgrzewane i gumki własnej roboty średnio mi podchodzą.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #593 dnia: 28 Listopad 2018, 06:22:25 »
U mnie też się te zipy zrywają, rozrywają, czasem już przy pierwszym otworzeniu, czasem przy dalszym użytkowaniu, dokładnie jak na tych zdjęciach które wrzucili poprzednicy. Praktycznie każda torebka, więc raczej to nie jest jednorazowy problem, tylko, że ja i tak od razu obcinam torebkę pod samym zipem i zamykam klipsem, bo dla mnie te zipy są niewygodne. Łatwiej mi jest dozować kawę z miarki niż sypać bezpośrednio z torebki przy single dose, a miarka ledwo się mieści przez tą szczelinę od zipa i zawsze mi się coś rozsypie. Szczerze mówiąc wolałem torebki bez zipa bo po obcięciu zostawało więcej torebki do zwinięcia pod klipsa.
Mam tak samo, też obcinam.  Później zamykam torebkę zwijając górę i na całość nakładam gumkę recepturkę.
Tylko jeśli obcinadz to po co płacić za strunę?


Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2371
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #594 dnia: 28 Listopad 2018, 09:53:39 »
W tej chwili, wszystkie nasze torebki ( 250g, 500g i 1kg ) posiadają strunowe zapięcie.

Offline szym-h Mężczyzna

  • Wiadomości: 432
  • Ekspres: phin, pl41tem
  • Młynek: Cunill Tron, mym54
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #595 dnia: 28 Listopad 2018, 15:30:31 »
Dziękuję za szybka przesyłkę zamówionego towaru i gratisy :] Z worka oczywiście najbardziej ucieszy się moja dzieciarnia jak zacznie w nim skakać :D
A ponieważ to temat "Książka skarg i wniosków" to chciałem zawnioskować o :piwko: dla całej ekipy :)  [emoji106]

Offline grzes

  • Wiadomości: 59
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #596 dnia: 28 Listopad 2018, 18:02:25 »
Również dziękuje za szybką dostawę  :piwko: :piwko:

Offline dilbi Kobieta

  • Wiadomości: 167
  • Ekspres: French Press, Aeropress, kawiarka
  • Młynek: Wilfa cgws-130b, ręczny
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #597 dnia: 29 Listopad 2018, 09:41:27 »
Dopiero mam czas, ale chciałbym podziękować za mega szybką obsługę  :poklon: :poklon:
Pobijacie swój czas z każdym zamówieniem. Zamówienie złożone po 13, a o 10 następnego dnia kawa już na biurku  :poklon: :poklon:
Dziękuję (razem z całą ekipą zamawiajacą).

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2371
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #598 dnia: 29 Listopad 2018, 13:53:48 »
Dziękuje bardzo za te  :piwko::poklon: Staramy się aby wszystko było sprawne ile to możliwe. Zespół jest mały ale dajemy radę  :kawa:

Offline maro

  • Wiadomości: 969
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #599 dnia: 29 Listopad 2018, 14:23:50 »
Mam tak samo, też obcinam.  Później zamykam torebkę zwijając górę i na całość nakładam gumkę recepturkę.
Moja żona jak widzę też wpadła na ten genialny pomysł z tym, że przesypuje do słoika bo gumek nie lubi ;-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi