Autor Wątek: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków  (Przeczytany 445578 razy)

Offline Koper

  • Wiadomości: 18
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Luty 2017, 20:37:12 »
Jeżeli chodzi o sam sklep i layout to ukryć się nie da, że jest nieco archaicznie.
Strasznie kłują w oczy różne fonty i brak jednolitej formy opisu kaw.

jednak obsługa sklepu rewelacyjna.
W ekspresowym tempie odpowiadają na zapytania, a zamówienia realizują jeszcze szybciej :)

Offline TheNaturat Mężczyzna

  • Wiadomości: 80
  • Ekspres: DeLonghi; Siemens EQ.7; Aeropress; French Press
  • Młynek: Rhinowares; Wilfa Svart WSCG-2
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Luty 2017, 23:55:11 »
Zgodzę się z przedmówcą odnośnie layoutu. Pierwszy raz wszedłem na stronę i nie zachęca do kupowania. Przypomina mi to co robiło się na zajęciach z informatyki w szkole średniej.
specjalistycznyspecjalista.blogspot.com

Offline SoyeR Mężczyzna

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: forumowy drip, drip Duki, turecki tygielek, phin, V60-01, V60-02, AP, Gabi, Melitta Barista TS Smart
  • Młynek: Rhinowares, Gastroback, 1Zpresso K-PLUS
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Luty 2017, 08:41:29 »
hmmmm.....

a wg mnie właśnie wszędzie dostępny (modny (sic!)) Material Design czy motywy WordPress'a zaczynają irytować. Wszystko zaczyna być do siebie bardzo podobne, zarówno w formie jak i kolorystyce. Po jakimś czasie powoduje to, że pewne rzeczy zaczyna się wykonywać 'mechanicznie', bo mając doświadczenia z witryn zbudowanych wg tego samego schematu, nie zatrzymuję się dłużej na stronie. A to wg mnie, jest duży błąd. Strona Euro, choć potrzebuje delikatnej przebudowy, nie jest właśnie oklepana jak setki innych - a przynajmniej nie powinna być. Już sam font, nie wszystkim się podobający, powoduje, że na chwilę dłużej się zatrzymamy, a nie tylko poszukamy w znanym już sobie miejscu, przycisku 'Kupuj'.

Oczywiście jedno lubią blondynki, inni brunetki (ja uwielbiam wszystkie kobitki  :ups:) i ciężko będzie wszystkim dogodzić.

Offline SoyeR Mężczyzna

  • Wiadomości: 142
  • Ekspres: forumowy drip, drip Duki, turecki tygielek, phin, V60-01, V60-02, AP, Gabi, Melitta Barista TS Smart
  • Młynek: Rhinowares, Gastroback, 1Zpresso K-PLUS
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Luty 2017, 08:43:35 »
Dobra - nieaktualne to co pisałem :(, popsuliście swoją stronę zmieniając jej klimat :P :P :P

[EDIT]
poklikałem i moje spostrzeżenia co do strony (kawkę macie bardzo dobrą, a realizację zamówienia jeszcze lepszą ;) ):
- jeden CMS. Strona, galeria i sklep oparta jest na różnych. Informacje na nich są powielane. Identyczne formatowanie
- jeden webmaster. Pozwoli to zachować jeden standard wszędzie
- jeden język na stronie (szczególnie razi to na podstronie Kontakt)

to tak z grubsza :)

PROŚBA:
Nie skupiajcie się na stronie, by przypadkiem kawka Wam gorsza nie wychodziła ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2017, 08:55:05 wysłana przez SoyeR »

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Marzec 2017, 19:01:12 »
Dziś przyszła paczuszka, a w niej miła niespodzianka, bo Etiopii nie było w zamówieniu :-), dziękuję. Wysyłka ekspresowa, skorzystałem z tańszej opcji inpostu, którą zmieniłem później na dostawę do paczkomatu. Przesyłka była dziś rano tzn następnego dnia po zamówieniu.
Dam znać jak posmakuję tych rarytasów. :-)

Marek.



https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Marzec 2017, 19:30:41 »
Ja bym reklamował.
Nie ma nalepek z kształtnym biodrem. [emoji12]
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Marzec 2017, 08:49:41 »
I takie oto poranne espresso z Gwatemali :-)

IMG_20170307_070252_140 by Marek Miklewski, on Flickr

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Marzec 2017, 12:51:11 »
Właśnie odebrałem paczkę od Gorana. Chyba czytał mi w myślach, albo dobrze śledzi forum, bo w prezencie do zamówienia dostałem łyżkę do cuppingu oraz ekstra ziarenka z Zimbabwe. Będzie jak z znalazł do cuppingu u @pafcio0 w ten weekend. Dzięki za dodatki, dam znać o wrażeniach po weekendzie.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline grzes

  • Wiadomości: 59
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Maj 2017, 16:11:46 »
Dziękuje za prezent i przepyszną kawę ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2017, 16:14:18 wysłana przez grzes »

Online ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Maj 2017, 11:44:05 »
W tym roku bardzo dużo się dzieję u nas. Po 10 latach, czeka nas modernizacja palarni a co za tym idzie i wielki remont. Miejsce trzeba wygospodarować na nowy sprzęt, który mamy nadzieję przyjedzie do końca tego roku.

Sprzedaż nasza i naszych kontrahentów, drastycznie się powiększa w ostatnim czasie i dla tego decyzja zapadła o zakupie nowego pieca. Nowy piec który nie tylko zwiększy naszą wydajność ale taki który pozwoli na jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie procesem palenia kawy. Przy wyborze pieca ważna jest nie tylko sama machina ale również pomóc techniczna. Dla tego przy wyborze nowego pieca, zawsze pada pytanie o sprawnej obsłudze serwisowej. Nowoczesny piec oprócz sprawdzonych rozwiązań budowy bębna i napędu, posiada dużo elektroniki sterującej i to jest najbardziej newralgiczny element na który musimy uważać. Szukaliśmy maszyny która ma najbardziej podobny proces palenia do naszego dużego pieca i wybór padł na RoastMaster20, tak samo włoska konstrukcja ale elektronika sterująca już wykonana przez Siemensa a palnik z płynną regulacją od Waishaupta. Możliwość używania innego oprogramowania niż fabryczne, w zależności od preferencji i przesył danych do obsługi technicznej daje duży komfort użytkowania. Piec jest już od paru lat produkowany przez szwajcarski koncern Buhler ale czekaliśmy aż dokonają modernizację. Rozważaliśmy oferty Giesena i Probata na których miałem przyjemność pracować ale w grudniu zeszłego roku dostaliśmy informację że wszystkie zmiany o które dopytywaliśmy się przez dwa lata, zostały dokonane więc i decyzja o zakupie zapadła natychmiast. Natomiast, w czasie od złożenia zamówienia do samej realizacji trzeba mieć dużo cierpliwości.

Dane techniczne : BUHLER VARIABLE PROFILE ROASTER



Bardzo podobny proces prażenia ( oprócz chłodzenia wodą ) wykorzystano i przy większym modelu Roastmaster60:

! No longer available


W międzyczasie oprócz dużo pracy w samej palarni, kończymy wykonanie nowego serwisu internetowego i przygotowujemy atrakcyjne spotkanie forumowe w Czerwcu. Może wirtualnie jesteśmy mniej aktywny ale nie zapominamy o Was ani na moment. I cieszymy się Wam smakują nasze kawy :)




Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #70 dnia: 19 Maj 2017, 12:29:58 »
Bardzo ciekawie wygląda proces prażenia w tym piecu. Jak to jest z recyrkulacją ciepła, tutaj podają że 30% można wykorzystać znowu. Czy wykorzystanie recyrkulacji bądź nie wpływa jakoś na aromaty prażonych ziaren?

Online ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #71 dnia: 19 Maj 2017, 13:01:48 »
Taka recyrkulacja nie zaszkodzi bo cieple powietrze jest pobierane za cyklonem który służy aby odseparować łuskę ze spalin a wprowadzając takie "oczyszczone" powietrze z powrotem, w komorze spalania się dopala ( tak działa afterburner-dopalacz dymu który usuwa 98-99% zapachu i pozostałych cząsteczek ) tak że nie powinno być wpływu na aromat prażenia.

Na filmiku proces najpierw bez dopalacza a potem z włączonym dopalaczem dymu.

! No longer available

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2992
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #72 dnia: 19 Maj 2017, 19:12:26 »
Widać tylko pierwsze zdjęcie.

A poza tym gratki! :brawa:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline crik Mężczyzna

  • Wiadomości: 135
  • Ekspres: G.A.T. 3tc, Phin, Kalita 155 SS, AP, V60-02, Gabi, La Peppina - renowacja
  • Młynek: Kinu M38
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #73 dnia: 23 Maj 2017, 09:59:35 »
Zachęcony wieloma pozytywnymi opiniami i ja dokonałem zamówienia z tego źródła, narazie jedna pozycja bo i zapas w domu jeszcze spory 😊

Offline grzes

  • Wiadomości: 59
Odp: Euro Cafe - Książka skarg i wniosków
« Odpowiedź #74 dnia: 23 Maj 2017, 13:52:07 »
Będziesz mega zadowolony  [emoji38]

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi