Autor Wątek: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality  (Przeczytany 51167 razy)

Offline Pawel12

    • http://coffee12.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 84
Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« dnia: 25 Wrzesień 2016, 10:07:41 »
Cześć, chciałem Wam dziś przedstawić Coffee12.pl i pewną idee jaka stoi za naszym sklepem.

Coffee12 powstało z miłości do kawy i nowości. Jakub, jeden z pomysłodawców od zawsze kochał próbować nowych rzeczy. Ta miłość do eksperymentów potwierdziła się także w kawie. Postanowił zmienić miłość w sklep i tak rozpoczął pracę  nad sklepem, który dostarczy miłośnikom kawy najlepsze ziarna. Każdego miesiąca prosto do ich domów.Co miesiąc pochodzą one z innej palarni. Zawsze wypalane na nasze zamówienie dlatego gwarantujemy świeżość.

Specjalnie dla użytkowników forum.wszystkookawie.pl dodaliśmy "tajny" produkt.
Nie jest on dostępny w sklepie dla innych użytkowników.

http://coffee12.pl/coffee12-tester


Tylko do 5 października możecie zakupić jednorazową wysyłkę kawy w cenie rocznej subskrypcji. Jest to jedyna taka promocja, specjalnie dla Was :)
Jeżeli macie do nas pytania, możecie je zadawać tutaj.

p.s wysyłka u nas w sklepie jest zawsze darmowa!


« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień 2016, 14:17:22 wysłana przez Spinacz »

Offline KrzychK

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1371
  • Ekspres: Vibiemme Junior BD
  • Młynek: Macap MC4
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień 2016, 10:33:17 »
W stronach sklepów/firm/itp cenię sobie informacje nt. firmy, ale nie "o nas" a kto co i jak
namiary, adresy, itp - szczególnie jak mam za "coś" zapłacić ponad 7 paczek

jak widzę to tajemnica, tak więc wygląd moich banknotów także będzie tajemnicą, dla was  :jezyk:

Offline Pawel12

    • http://coffee12.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 84
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2016, 10:45:21 »
Nie ma tajemnicy jeżeli chodzi o dane firmy. Trafna uwaga więc załączam link do regulaminu: http://coffee12.pl/strona/regulamin
Możesz też do nas dzwonić by porozmawiać i pisać.
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień 2016, 14:17:56 wysłana przez Spinacz »

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień 2016, 11:19:51 »
Cześć 60 zł za 250 g / 12 mc czy ja dobrze widzę?

Offline Pawel12

    • http://coffee12.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 84
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrzesień 2016, 11:41:18 »
Tak, cena w przypadku zamówienia 12 subskrypcji wynosi 60 zł :)
No i tak jak pisałem, dla użytkowników forum wyjątkowo cena do 5 października 60 zł za jednorazową wysyłkę.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Wrzesień 2016, 11:43:13 »
Istotnie cena zachęca :-)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Wrzesień 2016, 11:48:11 »
w pytaniu na stronie dostałem odpowiedź, że 60 zł to jest cena jednej paczki 250 g. wychodzi na to, że za te 60 zł dostajemy paczkę kawy w cenie 240 zł/1 kg... czy to taka super promocja? chyba nie...

Offline Jakub12

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Wrzesień 2016, 11:55:12 »
Tak, jest to cena za jeden mc.
*Link Removed*

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:06:12 »
Jeszcze kupujesz produkt w ciemno o wątpliwej jakości. Ups w ciemnych kolorach przyszłość Waszą widzę

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:19:39 »
to się Panowie zdecydujcie, bo jeden pisze o cenie 60 zł za 12 dostaw po 250 g, a drugi o jednej dostawie 250 g za 60 zł. ustalcie jakąś wspólną wersję, bo z taką ceną to za dużo nie zdziałacie - można mieć za te pieniądze kawy ze sprawdzonego źródła o pewnej jakości, i na pewno da się dogadać tak, żeby co miesiąc były wysyłane tak jak u Was. zresztą z tego co widzę to po prostu próbujecie wprowadzić na polski rynek(choć pewnie nie jako pierwsi) subskrypcję kawy, która jest znana w europie, ale nie u nas - ale z taką ofertą nie macie podejścia do żadnej lokalnej palarni...

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:20:48 »
Mam propozycję.
Napiszcie co to za kawa i z jakimi to palarniami specialty będziemy mieć u Was do czynienia.
Za coś wyjątkowego jak np. Ostatnie palenie El Diamante parę osób, łącznie ze mną zapłaciło ponad 100zł/250g.
I nie jeden raz na czas chętnie by powtórzył taką okazję.

Ale póki co to robicie dobre wrażenie i chcecie kasować z góry za obietnicę super kaw, wypalanych specjalnie dla Was.

Mówiąc po śląsku - Ja mhm ;)



Offline Trevor Mężczyzna

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: Ascaso Dream, Aeropress, Chemex, Bialetti Brikka, FP, Tygielek
  • Młynek: Ascaso i-2, Hario Slim
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:24:17 »
Dla osób spoza forum 70 zł./ 250g  = 280 zł./kg  :brawa:

Cóż... w Polsce jeśli nie ma tzw. przebitki rzędu 300% to żaden biznes.....

Offline tored Mężczyzna

  • Wiadomości: 260
  • Ekspres: V60-2, Melitta, Phin, Aeropress, G.A.T 2tc, G.A.T 6tc
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:26:06 »
A mi się sama idea podoba, brakuje mi tylko pewnych ważnych informacji :)
1. Jakie macie doświadczenie z kawą? Czy któryś z was pracował jako barista?
2. Czy będzie gdzieś napisane z jakiego regionu pochodzi następna w kolejce kawa (nie ukrywam, że to byłoby bardzo pomocne)?
3. Można się spodziewać palarni zza oceanu? Azjatyckich? Czy tylko europa (? + polska ?)
4. Wszystkie single będą palone pod przelewy?
5. Jak duża będzie różnorodność kaw? Skupicie się na jednym kontynencie? Można się spodziewać jakichś rarytasów dla osób posiadających subskrypcje na np. 12 miesięcy? :-) (ew np próbek kaw, które nie przeszły selekcji?

Offline Jakub12

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Wrzesień 2016, 21:13:14 »
Ideą projektu Coffee12 jest ściąganie kaw z poza granic Polski, po to by poszerzyć horyzonty prawdziwych miłośników kaw. Nie zdradzamy jakie to Palarnie, bo w całym tym pomyśle chodzi o to, by co miesiąc do waszych domów trafiała niespodzianka w postaci 250 gramowej paczki. Na Polskim rynku jest dostępnych parę zagranicznych palarni speciality,  które oferują świetne kawy, są to między innymi Five Elephant, La Cabra, Bonanza oraz  Doubleshot, a kawy, które będą dostępne w naszej subskrypcji są  podobnej jakości (wymienione wyżej palarnie nie pojawią się w Coffee12). Jestem osobą bardzo ciekawską i nie lubię zamykać się na to co jest dostępne w Polsce, ale poszukuję często nowości lub po prostu muszę się przekonać na własnej skórze jak smakuje różnorodność. Zawsze gdy chciałem kupić paczkę kawy z zagranicznej palarni wiązało się to z tym, że musiałem szukać większej ilości kawowych miłośników by pokryć olbrzymie koszty wysyłki. Dlatego powstało Coffee12 by każdy mógł spróbować tego co jest dostępne w innych krajach, gdzie u nas jest bardzo rzadko lub jeszcze w ogóle nie zostało odkryte. Kawy wybierane przeze mnie będą zawsze jasno palone oraz single origin, jeżeli chodzi o espresso. Nasuwa się pytanie dlaczego kładziemy tak duży nacisk na palarnie, a nie na regiony? Odpowiedź jest prosta. Każda z palarni podchodzi indywidualnie do wypalania nawet tej samej kawy, interesuje nas doświadczenie jakie posiadają osoby wypalające daną  kawę oraz sposób w jaki  są pozyskiwane  zielone ziarna do wypalenia. Jestem osobą odpowiedzialną za selekcje kaw i bardzo wybredną jeżeli chodzi o jej smak, na co dzień pracuje jako Barista w jednym z Poznańskich Coffee Shop'ów zajmujących się kawą speciality, a samą  kawą zajmuję się od kilku lat, bardzo często moje podróże związane są właśnie z tematyką kawową, odwiedzam większość festiwali kawowych w Europie i gdziekolwiek jestem za granicą - szukam dobrych lokalnych palarni.

Podsumowując:
Idea Coffee12 to dać wam możliwość odkrywania co miesiąc nowych niezwykłych kaw. Nie chodzi o to by zaspokoić Wasze całe zapotrzebowanie na kawę w miesiącu ale by dać wam pewne "wow".

Oferujemy kilka modeli zamówień kawy. Zawsze wysyłamy do Was 250 gram. Im więcej miesięcy zdeklarujecie się zamawiać, tym taniej otrzymacie kawę. Od 60 zł miesięcznie przy zamówieniu 12 subskrypcji. (Cena jednej paczki to 60 zł). Kawy, które otrzymacie są najwyższej jakości i świeżości (data palenia nie przekracza 2 tygodni!), prawie zawsze jest to najwyższy grading.

*Link Removed*

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffee12 - Subskrypcja kawy speciality
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Wrzesień 2016, 21:48:51 »
Co to za Poznańska kawiarnia? :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi