Autor Wątek: Timemore Sculptor  (Przeczytany 45107 razy)

Offline kabzior

  • Wiadomości: 829
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #165 dnia: 16 Maj 2023, 16:52:30 »
We are committed to providing an all-inclusive shipping service, which means that we will cover 100% of the freight and tax costs, regardless of the shipping costs or tax rate. Whether your shipping costs are 100, 200, or $300, and your tax rate is 25%, 50%, or 100%, you will not be charged any additional fees.

However, for certain countries that do not offer an all-inclusive shipping service, you may be required to pay duties and taxes. If this is the case, please email us at [email protected], and we will reimburse you based on the official invoice.


Shipping details

Group 1  All-in area

Shipping costs and tax are all included. Just sign it up when you receive it.

* Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, China, Croatia, Cyprus, Czech, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Republic of Hungary, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Korea, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Mexico, Netherlands, Norway, Philippines, Poland, Portugal, Romania Russia, Saudi, Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom, United States.


O ile pod koniec kampanii te wszystkie komunikaty trochę popsuły obraz i zasiały pewne wątpliwości to muszę przyznać, że teraz nadrabiają i trzymają poziom.
Warto było (znaczy zobaczymy jak już młynek przyjdzie, ale wygląda na to że warto było ;) )

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1015
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #166 dnia: 16 Maj 2023, 18:36:53 »
Końcówka kampanii na pewno wielu osobom mocno podniosła ciśnienie, ale z tego co teraz piszą wynika, że wybrnęli z twarzą  :ok:

Teraz tylko trzymać kciuki za szybkie wysyłki ;)

Offline adios Mężczyzna

  • Wiadomości: 33
  • Ekspres: Lelit Bianca v3, V60, Aeropress
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, C40 Mk3
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #167 dnia: 16 Maj 2023, 18:45:56 »
Ja jeszcze nie chwalę dnia bo nie wiadomo co z add-onami ;)

Offline Borek2

  • Wiadomości: 14
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #168 dnia: 22 Maj 2023, 21:04:52 »
Jeżeli ktoś ma ochotę zrezygnować, dajcie proszę znać. Ostatnimi czasy byłem zajęty i nawet nie usłyszałem o premierze

Offline apodemus

  • Wiadomości: 44
  • Ekspres: Flair 58
  • Młynek: Comandante C40 MK4
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #169 dnia: 22 Maj 2023, 22:26:53 »
Dziś mieli rozsyłać ankietę z pytaniami o adres, kolor, wtyczkę itp. Ktoś coś dostał?

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1015
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #170 dnia: 22 Maj 2023, 22:28:31 »
Jeśli dobrze pamiętam to pisali, że "się postarają", ale widać im nie wyszło bo ankiety nadal brak ;)

Offline Celdur Mężczyzna

  • Wiadomości: 65
  • Ekspres: ACS Vesuvius
  • Młynek: 1Zpresso JE-Plus; Eureka Mythos Plus
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #171 dnia: 22 Maj 2023, 23:40:05 »
Screenshot 2023-05-22 233646.png
Jeśli to prawda, to najwcześniej w sobotę albo w przyszłym tygodniu dostaniemy ankietę.

Offline Chris

  • Wiadomości: 41
  • Ekspres: Ascaso Steel Uno, Timemore B75, V60, Aeropress, Chemex, Moka
  • Młynek: 1Zpresso K-plus
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #172 dnia: 23 Maj 2023, 10:44:04 »
Pisali wczoraj w odpowiedziach na komentarze na KS, że ankiety powinny się pojawić do końca tego tygodnia.

Offline adios Mężczyzna

  • Wiadomości: 33
  • Ekspres: Lelit Bianca v3, V60, Aeropress
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, C40 Mk3
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #173 dnia: 26 Maj 2023, 11:57:32 »
Trochę ich pomęczyłem przez e-mail o wysyłkę add-onu i osiągnąłem coś takiego:

Cytuj (zaznaczone)
Hi Adam,

The reason why we are only able to ship to the US, the UK, Japan and Germany is because we are sending the scales and manual grinders separately from our electric grinders, and only countries where we have a local warehouse at can we ship the products.

Sorry for any trouble we may have caused, we will partially refund you the price of the Nano Scale.


Best regards,

Timemore Team

po tym zapytałem czy mogę zapłacić za przesyłkę sam lub podać niemiecki adres do wysyłki add-onu i odpisali:

Cytuj (zaznaczone)
Hi Adam,

Yes for the scale and the manual grinder, the shipping would be within the country.

We can ship the scale to Germany and the electric grinder to Poland, please leave both addresses in the survey we will be sending out and leave a note stating that you want the scale to be shipped to Germany.


Best regards,

Timemore Team

Cytuj (zaznaczone)
Yes for the scale and the manual grinder, the shipping would be within the country.
- tu zgodnie z wcześniejszą wiadomością ("only countries where we have a local warehouse at can we ship the products") mają na myśli "wewnątrz kraju w którym mamy magazyn".

Czyli jeżeli macie niemiecki adres, możecie podać go w ankiecie jako adres do wysyłki add-onu. ;)

Offline kabzior

  • Wiadomości: 829
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #174 dnia: 27 Maj 2023, 15:18:40 »
Czyli jeżeli macie niemiecki adres, możecie podać go w ankiecie jako adres do wysyłki add-onu.

A jeżeli nie macie to skorzystajcie z Mailboxde - za kilka euro będziecie mieli :) Korzystam od lat do rzeczy których niemiecki Amazon nie chce wysyłać do PL i działa wyśmienicie :)

Offline adios Mężczyzna

  • Wiadomości: 33
  • Ekspres: Lelit Bianca v3, V60, Aeropress
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, C40 Mk3
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #175 dnia: 27 Maj 2023, 15:21:31 »
Czyli jeżeli macie niemiecki adres, możecie podać go w ankiecie jako adres do wysyłki add-onu.

A jeżeli nie macie to skorzystajcie z Mailboxde - za kilka euro będziecie mieli :) Korzystam od lat do rzeczy których niemiecki Amazon nie chce wysyłać do PL i działa wyśmienicie :)
Albo bodycar1

Offline Matius22

  • Wiadomości: 451
  • Ekspres: Linea Mini, chemex, V60
  • Młynek: DF83, Fellow Ode 2, Timemore C3, piecyk Kaffelogic Nano 7
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #176 dnia: 27 Maj 2023, 15:25:03 »
Ktoś orientował się czy faktycznie da się kupić na indiegogo w cenie z ks dla tych którzy wsparli ks? Bo taka była informacja oficjalnie od nich, jednak nie wspominają jak dokładnie to zrobić.

Może ktoś chciały podratować śpiocha - czyli mnie. 🫣
Chcesz mieć swojego Umikota? Potrzebujesz wydruku modów do DF64/83 lub innego „kawowego” wydruku 3D? Pisz priv!

Offline MarVald

  • Wiadomości: 254
  • Ekspres: Lelit Mara X v 1.9 oraz Moccamaster Cup-One
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40 MK3
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #177 dnia: 27 Maj 2023, 23:41:03 »
A tymczasem nowa recka wskoczyła

Offline korea83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1015
  • Ekspres: Lelit Bianca PL162T
  • Młynek: etzMAX Light T, Timemore Sculptor 078, Kinu M47, Comandante C40 MK4
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #178 dnia: 28 Maj 2023, 07:38:36 »
Jak dla mnie to najbardziej wartościowy filmik z dotychczasowych  :ok: Jeszcze więcej wartości by miał gdyby pojawił się przed końcem kampanii  :smiech:

Offline MarVald

  • Wiadomości: 254
  • Ekspres: Lelit Mara X v 1.9 oraz Moccamaster Cup-One
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40 MK3
Odp: Timemore Sculptor
« Odpowiedź #179 dnia: 28 Maj 2023, 08:31:40 »
Co prawda to prawda 😉 Ja pewnie mając Niche 0 i tym opisie bym się wycofał 😉 No ale może moje odczucia będą inne ostatecznie.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi