Autor Wątek: Ebarista / atp-części  (Przeczytany 4486 razy)

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Ebarista / atp-części
« dnia: 27 Wrzesień 2022, 11:01:42 »
Czy komuś ostatnio udało się coś zamówić w ebarista.pl lub atp-czesci ? Mam niezrealizowane zamówienie z kwietnia i nikt nie odpowiada na maile, raz udało się dodzwonić ale niewiele to pomogło.

Online mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2022, 12:56:44 »
Czy komuś ostatnio udało się coś zamówić w ebarista.pl lub atp-czesci ? Mam niezrealizowane zamówienie z kwietnia i nikt nie odpowiada na maile, raz udało się dodzwonić ale niewiele to pomogło.
Nie polecam ATP, TOP3 najgorszej obsługi klienta z jaką mieliśmy do czynienia. Nie będę wchodzić w szczegóły, generalnie po miesiącu i kilku telefonach z odpowiedzią 'już idzie' nic się nie działo. Inny sklep ogarnął temat w 3 dni.

Pozdrawiam,
Paweł

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1438
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Wrzesień 2022, 16:20:45 »
potwierdzam , dno i warstwa mułu

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Wrzesień 2022, 20:30:27 »
Najlepiej chyba tutaj zamawiać części: https://www.gastroparts.com/pl/

Offline Tomo Mężczyzna

  • Wiadomości: 131
  • Ekspres: NS Oscar 2 | NS Musica [WIP] | Phin
  • Młynek: J-max | Sculptor 064s
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2023, 13:24:59 »
Update w temacie eBarista / atp części.
Zamówienie trwało sporo dłużej niż miało, ostatecznie jednej części nie dostałem (nie chciałem więcej czekać a nie była wymagana). Kontakt trudny, ale odrobina uparcia pomaga.
Ponoć mieli teraz “przeprowadzkę” i to wszystko wydłużyło.
Człowiek z którym się kontaktowałem zarzekał się że przez lata są na rynku i większość zadowolona, niemniej jednak bardzo słabe wrażenie z mojej strony.

Robiłem za to kilka razy zamówienia z gastroparts i tam zawsze było szybko i przewidywalnie - polecam korzystać z ich usług (sprzedają też przez allegro).

Offline ikpara

  • Wiadomości: 168
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Grudzień 2023, 14:46:23 »
Ja w październiku kupowałem w atp parę drobiazgów i poza niezbyt szybką wysyłką, faktycznie zgodnie z info parę dni trwało spakowanie przesyłki, wszystko przebiegło bezproblemowo. Natomiast asortyment i ceny lepsze niż w gastroparts
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2023, 15:06:55 wysłana przez ikpara »

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Grudzień 2023, 15:26:07 »
Dosyć niedawno w ogóle nie doczekałem się odpowiedzi od ATP. Z Gastroparts przyszła szybko, ale był problem z konfiguracją zamówienia i długim terminem. Najmilej wspominam włoski Elektros. Krajowi dostawcy oferowali części po kilku tygodniach, a Elektros w pół godziny zasugerował upgrade do nowszej wersji za pół ceny, a komponenty były dostępne od ręki.

Offline Pavlito

  • Wiadomości: 8
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2024, 14:50:28 »
Update w temacie eBarista / atp części.
Zamówienie trwało sporo dłużej niż miało, ostatecznie jednej części nie dostałem (nie chciałem więcej czekać a nie była wymagana). Kontakt trudny, ale odrobina uparcia pomaga.
Ponoć mieli teraz “przeprowadzkę” i to wszystko wydłużyło.
Człowiek z którym się kontaktowałem zarzekał się że przez lata są na rynku i większość zadowolona, niemniej jednak bardzo słabe wrażenie z mojej strony.

Robiłem za to kilka razy zamówienia z gastroparts i tam zawsze było szybko i przewidywalnie - polecam korzystać z ich usług (sprzedają też przez allegro).

A kojarzysz może pod którym nr telefonu ten człowiek jest dostępny? Bo ja od końca listopada nie mogę nawiązać żadnego połączenia z nimi. Na maila też nie odpisują.

Offline kawosz17

  • Wiadomości: 1594
  • Ekspres: Quick Mill Orione
  • Młynek: 1Zpresso J-Max S
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2024, 20:34:17 »
@Pavlito wysłałem priv

Offline Pawson

  • Wiadomości: 6
  • Ekspres: Gaggia Classic + Gaggiuino
  • Młynek: Comandante C40, DF83
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Styczeń 2024, 18:06:06 »
Ta firma to jest jakiś dramat. Zamówienie poszło w listopadzie. Do dzisiaj nie dostałem przesyłki. Dzwonienie I wysyłanie maili nie pomaga. W grudniu otrzymałem jedna odpowiedź że towar będzie wysłany za 2 dni. Minął miesiąc i nic. Prośby o zwrot środkow nie pomaga. Będę musiał to chyba zgłosić do UOKiK.

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Styczeń 2024, 07:22:22 »
IMO naprościej i najszybciej Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta.

Offline Kawoszek77 Mężczyzna

  • Wiadomości: 2
    • Doradztwo i konsultacje marketingowe Humint
  • Ekspres: DeLonghi dynamica plus
  • Młynek: DeLonghi KG 89
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Styczeń 2024, 01:15:58 »
Dobry marketing sobie robią...można też wezwanie przedsądowe wysłać jako ostatnie ogniwo polubownego załatwienia sprawy. Swoją drogą to samo mnie spotkało ostatnio przy zamówieniu z innego e-sklepu (firma z innej branży). Sklep działał wiele lat i było ok, aż nagle coś się zmieniło..chyba niektóre sklepy już nie dają rady w tym kraju...bo z czego może wynikać oranie własnego biznesu nie mam pomysłu.

Offline Jenot Mężczyzna

  • Wiadomości: 51
  • Ekspres: Quick Mill Anita, Gaggia Classic
  • Młynek: Timemore Sculptor 064s, Pietro, Kinu Simplicity,
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Styczeń 2024, 11:16:31 »
O ile pamiętam to kupowałem u nich pompę do mojego QuickMilla. Poza długim czasem oczekiwania problemów nie było. A teraz to:

Offline Pavlito

  • Wiadomości: 8
Odp: Ebarista / atp-części
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Styczeń 2024, 17:31:22 »
W wyszukiwarce REGON widnieje wpis o zawieszeniu działalności firmy Atp-czesci z dniem 31.12.2023 r. Także temat jasny. Możemy próbować dochodzić zamówień ale pewnie jesteśmy na końcu kolejki wierzycieli...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi