Autor Wątek: Niezawodność, awarie, utrzymanie, serwis maszyn do palenia kawy  (Przeczytany 2489 razy)

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Bardzo to ze sobą powiązane tematy i pojęcia. Gdy się czegoś nie dopilnuje, coś zaniedba, o czymś zapomni, zostawi na później, potem się to zemści. Można zostać właścicielem niezawodnej maszyny ale trzeba o nią dbać i zrozumieć.

Ostatnie dwa lata z kilkoma awariami naszego pieca bardzo bardzo dużo mi wyjaśniły i nauczyły pokory. Przedtem nie wiedziałem nic o konstrukcji ani o jej podzespołach mechanicznych i gazowych. Może nieco bardziej rozumiałem elektroniczną część ale wobec brutalnej rzeczywistości byłem bezsilny. Gdyby nie sympatyczni i rzetelni fachowcy, byłbym na łopatkach lub poniósłbym tragiczne wydatki. Na szczęście dla mnie, fachowcy byli na wyciągnięcie ręki.

Decydując się na zakup pieca i budowę palarni kawy, przede wszystkim trzeba zapewnić sobie przyjaciół o niebanalnych umiejętnościach, odważnych wobec nietypowych problemów i wyposażonych w konkretny warsztat narzędziowy. Spróbuję wkrótce opisać nasze przygody związane z awariami bądź co bądź niezawodnej maszyny.


« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2022, 20:19:08 wysłana przez Antonio »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi