Autor Wątek: Konesso.pl - serwis Nivona - przygody  (Przeczytany 1157 razy)

Offline Tomasz1974

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Nivona Cafetomatica
Konesso.pl - serwis Nivona - przygody
« dnia: 16 Maj 2022, 07:12:27 »
Kilka tygodni zgłosiłem do serwisu błąd nr 8 w ekspresie Nivona 660 kupionym 1,5 roku temu w serwisie.
Na początku przepychanki z obsługą Konesso, bo po spakowaniu pani zażądała zdjęcia tabliczki znamionowej, jako warunku do wysyłki.
Potem rozczarowanie - to nie jest sklep dla przedsiębiorców, którzy wyjęci są z rękojmi.
Serwis leżał tydzień w diagnostyce. Dopiero po interwencji ktoś się za niego zabrał.
Ekspres wraca do mnie w gorszym stanie niż przed wysyłką. Niby wymiana modułu zaparzającego i uszczelnienie spieniacza, ale wydaje dziwne dźwięki i zamiast pełnej kawy robią się jakieś resztki (nieszczelność?). Dzisiaj będę odsyłał z powrotem.
Zobaczymy jak reklamacja zostanie załatwiona tym razem, na razie wrażenie fatalne.

Offline rollo45 Mężczyzna

  • Wiadomości: 1438
  • Ekspres: Strietman CT2, Londinium R24,
  • Młynek: EK43S ICON
Odp: Konesso.pl - serwis Nivona - przygody
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2022, 16:52:56 »
Niestety ostatnimi czasy serwis w Konesso kuleje :(

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Konesso.pl - serwis Nivona - przygody
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maj 2022, 12:43:46 »
Zagłębiłem się trochę w to zgłoszenie, żeby móc coś napisać w tym temacie :)
Zdjęcie tabliczki znamionowej jest wymagane do przyjęcia ekspresu na naprawę gwarancyjną, to pozwala serwisantom poznać historię urządzenia jeszcze zanim dotrze na miejsce naprawy. Uwierzcie mi że Konesso to naprawdę spora firma, w tym także dział serwisowy, który dziennie naprawia naprawdę wiele urządzeń i każde zgłoszenie staramy się traktować priorytetowo, ale zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami co pomaga utrzymać nam wysoką jakość napraw i obsługi klienta.

Zdarzają nam się potknięcia jak każdemu, ale zawsze wychodzimy z rozwiązaniem korzystnym dla Klienta o czym z pewnością niejedna osoba na forum się już przekonała  8)

@Tomasz1974 z tego co się zorientowałem to ekspres dotarł do nas zaraz przed weekendem majowym lub w jego trakcie, więc czas mógł się nieco wydłużyć ze względu na urlopy, ale oczywiście przepraszam Cię jeśli trwało to znacznie dłużej niż się spodziewałeś. Z tego co wiem obecnie Twoje zlecenie serwisowe jest już chyba końcowym etapie i przebiega pozytywnie.
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Tomasz1974

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Nivona Cafetomatica
Odp: Konesso.pl - serwis Nivona - przygody
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2022, 13:04:56 »
Dziękuję Michał za wyjaśnienie. Generalnie rozumiem, dla mnie nie ma problemu zrobić zdjęcie, chyba, że dowiaduję się jak ekspres stoi od dwóch dni spakowany i czeka na wysyłkę.

Generalnie sprawa rozwiązała się dobrze. Prawdopodobnie w testach używacie bardzo zmielonej kawy, która mogła trochę przytkać sitko zaparzacza. Miłej Pani, która mi pomogła - spieszę z podziękowaniami i pozytywnie oceniam reklamację jak dotąd!

pozdrawiam :)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1058
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Konesso.pl - serwis Nivona - przygody
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2022, 08:11:16 »
Cieszę się i dziękuje za sprostowanie sprawy na forum :) 
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi