Autor Wątek: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów  (Przeczytany 14824 razy)

Offline nike21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 84
  • Ekspres: Lelit Bianca V3
  • Młynek: Ceado E37J
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #60 dnia: 25 Maj 2022, 23:06:31 »
Polska język, trudna język jak tak czytać co sie tu stało napisało i sie tak zastanawiac jak to sie czytać żeby sie zrozumieć i się nia drapało po głowa.

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Maj 2022, 23:17:52 »
Ja tylko wam coś powiem o czym musisz pomyśleć. Że jak ja bym zapłacić za ten ekspres 10 tysiącu złotych to wtedy ja tez coś wymagam. I to jest taki jakby to żart ze wtedy puszka sardynków jest taka sama jak ściana od ekspresu. Ale wy tez się musicie nie tak kłócić tylko z kulturą gawędzić  :pycha:

Nie ma nic złego w fakcie, że nie potrafisz jeszcze poprawnie operować naszym językiem - jest to zrozumiałe, mając na uwadze okoliczności; skoro jednak koniecznie chcesz pisać na tym forum(czy jakimikolwiek innym, polskojęzycznym) to chyba jednak warto nieco mocniej popracować nad nim, szczególnie nad pisownią.

Offline ROSS JB Mężczyzna

  • Wiadomości: 501
  • Ekspres: Isomac Zaffiro
  • Młynek: Fiorenzato F5 Roaster: Gene Café
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Maj 2022, 23:53:52 »
Ale jaką wadą? Testu zderzeniowego nie przejdzie, czy jak?

Spadnie z blatu kuchennego i co wtedy???  Z tak cienką blachą crush test powinien być obowiązkowy.  :taktak:

Offline MrBobert:) Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Perkolator, gaggia
  • Młynek: Eureka minion single dose
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #63 dnia: 26 Maj 2022, 00:05:36 »
Wy dyskryminujecie i ja sobie nie pozwolę na takie rzeczy. To jest po prostu chamstwo!
lol

Offline nike21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 84
  • Ekspres: Lelit Bianca V3
  • Młynek: Ceado E37J
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #64 dnia: 26 Maj 2022, 00:14:01 »
Whatever. I don't know who you are but it will be better if you will write in English if you prefer to. Less mistakes, better for everyone.  :ok:

Offline MrBobert:) Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Perkolator, gaggia
  • Młynek: Eureka minion single dose
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #65 dnia: 26 Maj 2022, 00:17:39 »
Ja myśle ze ty nie umiesz dobrze po angielsku mówić. If + will ??? To jest chyba żart, ty nie możesz mi robić dyskryminacji i potem ty po angielsku bardzo słabo mi to coś chcesz mówić.
lol

Offline nike21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 84
  • Ekspres: Lelit Bianca V3
  • Młynek: Ceado E37J
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #66 dnia: 26 Maj 2022, 00:32:29 »
I think that my english is better than your "google translate polish" so it will be better as I wrote above.

Offline MrBobert:) Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Perkolator, gaggia
  • Młynek: Eureka minion single dose
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #67 dnia: 26 Maj 2022, 00:45:39 »
Ja wam powiem ze mi to daje wielki smutek ze taka dyskryminacja się dzieje. Ja mówię po polsku bardzo złe i się nadal ja uczę. Ja tu przyszedłem porozmawiać o kawie a nie o tym ze fatalnie mówię po polsku. Myśle ze je Ide na zagraniczne forum gdzie jest większa wyrozumiałość i ludzi łączy ta pasja do kawy a nie ze jest tylko ten problem i się te ludzie kłucą. Ja mam nadzieje ze ty się po prostu wstydzisz nike21
lol

Online MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1123
  • Ekspres: LA Marzocco Linea Mini
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #68 dnia: 26 Maj 2022, 01:45:33 »
Ja wam powiem ze mi to daje wielki smutek ze taka dyskryminacja się dzieje. Ja mówię po polsku bardzo złe i się nadal ja uczę. Ja tu przyszedłem porozmawiać o kawie a nie o tym ze fatalnie mówię po polsku. Myśle ze je Ide na zagraniczne forum gdzie jest większa wyrozumiałość i ludzi łączy ta pasja do kawy a nie ze jest tylko ten problem i się te ludzie kłucą. Ja mam nadzieje ze ty się po prostu wstydzisz nike21

Polacy są nietolerancyjni wobec inności.  ;) Od obcokrajowców wymagają perfekcyjnego polskiego, a sami będąc za granicą dowiadują się jak niski jest ich poziom angielskiego. :taktak:
Z drugiej strony jesteśmy gościnni i przyjaźnie nastawieni do gości z poza Polski.

@MrBobert:) nie przejmuj się uwagami, prawdopodobnie koledzy nie zdawali sobie sprawy, że mają do czynienia z obcokrajowcem.  :)

Pozdrawiam

coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline nike21 Mężczyzna

  • Wiadomości: 84
  • Ekspres: Lelit Bianca V3
  • Młynek: Ceado E37J
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Maj 2022, 08:38:55 »
@MrBobert:) nie przejmuj się uwagami, prawdopodobnie koledzy nie zdawali sobie sprawy, że mają do czynienia z obcokrajowcem. 
No zostałem uświadomiony po fakcie. Nadal wydaje mi się lepszym rozwiązaniem pisanie po angielsku. Ale skoro @MrBobert:) woli pisać po polsku czasami bez składu i ładu to już jego wybór.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10577
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #70 dnia: 26 Maj 2022, 09:43:31 »
Tak czy owak, źle świadczy o nim to, że nazywa chamstwem i nietolerancją każdą uwagę. Smutne to i tyle.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4973
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #71 dnia: 26 Maj 2022, 09:44:55 »
Ja tu przyszedłem porozmawiać o kawie

@MrBobert:), to napisz coś może o gruzińskiej kawie, sposobach jej parzenia itp.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10577
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Maj 2022, 12:38:58 »
Obraził się i już nic nie napisze ;(.

Rozumiem, że można pisać z błędami, bo człowiek się uczy na błędach, ale żeby się obrażać i czuć dyskryminowanym z powodu przyjacielskich uwag? Gdy uczę się obcego języka, akceptuję i chętnie przyjmuję każdą informację na temat poprawnej wymowy, pisowni, ortografii itp. Nie obrażam się, gdy ktoś zwróci mi uwagę lecz jestem mu wdzięczny. Ostatnio na Węgrzech rzuciłem do jakiegoś prostego dozorcy: "jo ested!" parę godzin po południu. A on do mnie: "jo napod!" z wyraźną acz sympatyczną irytacją. Dzięki temu już nie zamienię popołudnia z wieczorem. Czyżbym miał się na gościa rzucić z pretensją, że mnie prześladuje? Widzi przecież, że jestem Polakiem a dowalił mi już przy powitaniu?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2022, 12:49:56 wysłana przez Antonio »

Offline MrBobert:) Mężczyzna

  • Wiadomości: 120
  • Ekspres: Perkolator, gaggia
  • Młynek: Eureka minion single dose
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #73 dnia: 26 Maj 2022, 12:51:12 »
Mastro antonio, ty jesteś ślepy na prawdę i ty jej nie możesz zobaczyć. Czy to są dla ciebie przyjacielskie uwagi co mi nike21 pisze?
Polska język, trudna język jak tak czytać co sie tu stało napisało i sie tak zastanawiac jak to sie czytać żeby sie zrozumieć i się nia drapało po głowa.

I think that my english is better than your "google translate polish" so it will be better as I wrote above.


No zostałem uświadomiony po fakcie. Nadal wydaje mi się lepszym rozwiązaniem pisanie po angielsku. Ale skoro @MrBobert:) woli pisać po polsku czasami bez składu i ładu to już jego wybór.

On mi nie pozwala po polsku pisać bo ja tak ten wasz piękny język niszczę z błędami. Czy ty myślisz ze idzie żeby sie nauczyć języka teraz przez kilka dni? Największa hipokryzja jest ze potem ten nike21 sam pisze po tym angielsku tak słabo jak dziecko z szkoły. To ja myśle ze jest czysta dyskryminacja i ja nie chcem być częścią takiego społeczeństwa.
lol

Dawid1144

  • Gość
Odp: Ekspres kolbowy do domu bez kompromisów
« Odpowiedź #74 dnia: 26 Maj 2022, 13:21:45 »
Tak czy owak, źle świadczy o nim to, że nazywa chamstwem i nietolerancją każdą uwagę. Smutne to i tyle.

Nie byłbym taki pewien czy to Gruzin. Niektóre zdania składa dobrze, a niektóre jakby na siłę źle. Może to zwykły troll, tym bardziej że jedne z jego pierwszych postów polegały wyłączanie na docinkach jak dobrze pamiętam.

Dziwnym trafem jakoś wszystko rozumie ten Gruzin. Ciekawy przypadek.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi