Autor Wątek: [S] Sprzedam 1Zpresso K-PLUS - Młynek ręczny  (Przeczytany 606 razy)

Offline tatadilera Mężczyzna

• Ekspres: Lelit Anna PID
  • Młynek: 1zpresso K-Plus
[S] Sprzedam 1Zpresso K-PLUS - Młynek ręczny
« dnia: 19 Lipiec 2022, 13:08:38 »
Hej,

Sprzedam młynek ręczny 1Zpresso K-PLUS. Świetny all-rounder z kilkoma praktycznymi patentami i bardzo wygodną regulacją grubości mielenia - dużo informacji na ten temat w dedykowanej dyskusji na tym forum, która to mnie akurat skłoniła do zakupu.

Kupiony w coffeedesk.pl w maju 2022 (faktura na jednym ze zdjęć).
Przemielił ze mną około 4-5 kg kawy i o ile trochę ruchu nigdy nie zaszkodzi i mięśnie można z rana rozgrzać to postanowiłem zmienić na elektryczny (może Specialita lub coś podobnego pod względem możliwości i gabarytów - może ktoś ma coś podobnego na zamianę? :) ).
Młynek w stanie bardzo dobrym z małym minusem - raz pojemnik z kawą mi spadł przy mieleniu jasnego ziarna na espresso i jest niewielkie wgniecenie na rancie denka (tego z wyciąganym grzybkiem). Dużo pary potrzeba do takiej roboty, nie ma się co oszukiwać - magnetyczne mocowanie mega wygodne w 99% przypadków tutaj trochę zawiodło przy gwałtownym ruchu. Później już się pilnowałem i jeśli się uważa nie ma z tym problemu. Trochę mikro rys wokół magnesów się znajdzie - to raczej normalne ślady przy codziennym użytkowaniu tego typu mocowania.
Ani razu go jeszcze nie rozkręcałem, czyściłem pędzelkiem i powietrzem.

Cena jaka mnie interesuje to 1000 PLN za cały komplet od producenta widoczny na zdjęciach, mam też karton. Odbiór osobisty we Wrocławiu lub przesyłka Paczkomatem na mój koszt.

Pozdrawiam,
Krzysztof
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2022, 13:25:27 wysłana przez tatadilera »

Offline wsedek

Odp: [S] Sprzedam 1Zpresso K-PLUS - Młynek ręczny
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipiec 2022, 15:40:10 »
Właśnie osobiście sprzedałem swojego K-PLUS - bo ten magnetyczny zbiorniczek to moim zdaniem największy minus tego młynka. Wymieniłem powyższy na model K-Pro - ze standardowo wkręcanym zbiornikiem - i moim skromnym zdaniem jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Offline GostRado Mężczyzna

• Ekspres: 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》 AP + FP 》BIALETTI venus 2tz 》dripper MELITTA 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec 2022, 15:56:36 »
Właśnie osobiście sprzedałem swojego K-PLUS - bo ten magnetyczny zbiorniczek to moim zdaniem największy minus tego młynka.
Będzie półtora roku jak używam K-plus i nigdy mi nie wypadł. Może magnesiki mieliście w jakimś stopniu zalepione mielonką.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2022, 16:27:55 wysłana przez GostRado »
veritas odium... parit

Offline Psyche Mężczyzna

• Ekspres: kawiarka, V60, aeropress, Lelit Elizabeth
  • Młynek: Niche Zero, 1zpresso K-plus
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lipiec 2022, 12:57:34 »
bo ten magnetyczny zbiorniczek to moim zdaniem największy minus tego młynka.
Moim skromnym zdaniem ten magnes jest mega wygodny, korzystam prze rok i ani razu pojemnik się nie odpiął. 

Offline tatadilera Mężczyzna

• Ekspres: Lelit Anna PID
  • Młynek: 1zpresso K-Plus
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipiec 2022, 14:27:16 »
Oferta nieaktualna. Bardzo proszę o zamknięcie wątku.
Dzięki kawka

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi